KOSGEB Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)

Artık Ziraat bankasından herhangi bir belge beyan etmeden ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Banka 2020 yılı için belirlemiş olduğu üst limit olan 30 bin TL için gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapma olanağı sağlamaktadır. 60 ay vadeli olarak bu başvurunun nasıl yapılacağını sizlere 5 adımda anlattık. İnternet mobil bankacılık üzerinden hafta sonu dahi başvuru yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalarını öneririm. Türkiye’nin hiç şüphesiz en düşük faizli kredi olanağı sağlayan bu bankanın kredi kartı hediyeli kampanyasının detayları şu şekildedir.

Ziraat Bankası Gelir belgesiz Kredinin Detayları Nedir?

Ziraat bankası gelir belgesiz olarak kredi imkanlarını tıpkı 4 işlemle ENPARA‘dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz de olduğu gibi İnternet mobil bankacılık üzerinden sağlamaktadır. Dolayısı ile bu olanaklardan yararlanmak isteyenlerin mutlaka Ziraat bankası İnternet bankacılığına giriş şifreleri ellerin altında olması gerekmektedir. Mobil İnternet bankacılığı giriş için şifrenizi size en yakın Ziraat şubelerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken banka şubesine giderek, bireysel müşteriler departmanından İnternet bankacılığı şifresini istiyorum demenizdir. Şifrenizi aldıktan sonra başvuru işleminizi şu şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi 2020 Başvurusunun Yapılması

Adını sıklık ile hayvancılık kredisi ile çiftçilerimize sağlamış olduğu destekler ile duyuran banka artık sonunda bireysel müşterileri içinde ciddi bir atak ile duyurmaya başladı. Tüm bankalardan her zaman en düşük faizli konut, araç ve bireysel tüketici kredisini sağlayan bankamız artık İnternet üzerinden de başvuruları kabul etmektedir. Az önce bahsettiğimiz şekilde şifresini alanlar aşağıdaki adımları takip ederek gelir belgesiz olarak kredi başvurularını sağlaya bilirler.

 1. Herhangi bir bir bilgisayardan şifreniz ile başvuru yapmak için buradaki adrese girmeli, mobil uygulama ile müracaatta bulunacaklar ise buradaki uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
 2. Ziraat İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra bağlantısını tıklamanız gerekmektedir.
 3. Açılan yeni sayfada ise kullanmak istediğiniz kredi miktarını, vadesini ve gelir beyanınızı (formalite) girmeniz gerekmektedir.
 4. Gireceğiniz kredi miktarı en fazla 30.000 TL olması gerekmektedir. Banka şuan için en fazla olarak 30 bin TL kadar başvuru yapılmasına izin vermektedir. Ayrıca, kredi vadesi ‘de yine en fazla olarak 60 ay seçebilirsiniz. (Resimde gözüktüğü gibi)
Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Tüm bu alanları doğru bir şekilde girdikten sonra ”DEVAM” deyip sonra ”BAŞVUR” demeniz ile müracaat kaydınız tamamlanmış olacaktır. Daha sonra ise girmiş olduğunuz bilgiler ve kredi notu değeriniz doğrultusunda size bir onay yada ret mesajı gelecektir. Onay mesajını aldıktan sonra banka şubesine giderek, ilgili sözleşme formalarını doldurup kredinizi alabilirsiniz.!

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Siz istemezseniz de banka zorla size kredi kartını yine gelir belgesiz olarak verecektir. Bana en son 4 ay önce kullanmış olduğum konut kredisinde zorla kredi kartı verdi. Üstelik limiti ‘de öyle yabana atılacak gibi değil tam 10.000 TL kadardır. Sonra ihtiyacım olmadığı için zor bela Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartını iptal ettirdim.

 • Ziraat müşteri hizmetleri numarası: 0-850-220-00-00

Ayrıca, isterseniz mesai saatleri içerisinde yine teknik desteği bankanın İnternet sitesinin sağ alt köşesinden canlı sohbet üzerinden de alabilirsiniz. Ziraat bankası ihtiyacınıza ve yaşınıza göre aşağıdaki kredi kartlardan birini sizlere temin edecektir.

 • BANKKART GENÇ: 18 ile 26 yaş aralığındaki yüksek lisans veya doktora öğrencilerine tanımlanan kredi kartıdır. Hesabında para dahil olmazsa faizsiz ve masrafsız kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.
 • BANKKART GOLD: En büyük özelliği temassız olarak alış veriş imkanı sağlamasıdır.
 • BANKKART PLATİNUM: Bol hediye para kazandırması ile yüksek limitlerde alış veriş imkanı sağlaması ile bilinmektedir.
 • BANKKART: İnternet üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredi ile sizlere verilecek olan kredi kartıdır. Ortalama olarak tanımlanan kredi limiti 5.000 ile 10.000 TL arasında yer almaktadır.

Bankanın özellikle emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu 2 büyük avantajını videomda göre bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Ziraat bankası İnternet veya şube üzerinden başvurular için müşterilerine aynı faiz oranlarını uygulamaktadır. Bankaya ait güncel kredi faiz oranları ve hesaplama tablosu şöyledir.

Ekim ayı itibarı ile faiz oranı %1.32 olmaktadır.
11.000 Lira 12 ay olarak ödemek için aylık taksit tutarınız 1.013,76 TL olacaktır. 12.165,18 TL geri ödeme
19.000 Lira 26 ay vadeli olarak aylık ödemesi 897,24 TL 23.328,30 TL toplam geri ödeme
29.000 Lira 36 yıl vadeli aylık taksit ödemesi 1.063,14 TL olacaktır. 38.273,12 TL toplam maliyet tutarı

Bu oranların çok daha altında faizli olarak Ziraat bankasından kredi kullanmak istiyorsanız, maaş müşterisi olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Aylık ve emekli maaş müşteriler için uygulanan bu ay faiz oranı ise aylık %1.28 oranındadır.

"Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)" - 61 YORUM
 1. blank Metin dedi ki:

  Bu krediye ihtiyacım var

 2. blank numan dedi ki:

  sayın hocam benim kredi notum düşük 850 civarı emekliyim maaşımı garanti bankasından alıyorum maaşımı zıraat bankasına taşıam kredi çekme şansım olurmu teşekkür ederim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Olmaya bilir, ama maaşını Ziraat den alan bir kefil bulabilirseniz bu şans artacaktır.

 3. blank Gökhan dedi ki:

  Merhaba! Ben tüketici kredisi bas vurusu yaptım ziraat onay msj geldi 30000 tl qmq su an çalışmıyorum sigortam yok gelir belgem bu krediyi verirler mi

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Banka şubesinden yaparsanız isterler,

 4. blank Selçuk Özkan dedi ki:

  Pandemiden dolayı kredi ihtiyacım var

 5. blank kadir dedi ki:

  askeri öğrenciyim maaş olarak düzenli 2000 tl gelirim var kredi notum 1437 19.000 liralık bir kredi başvurusu yapsam kabul olma ihtimali nedir ?

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, olur ama başvuruyu İnternet üzerinden yapmanızı öneririm.

KOSGEBKredi.net