KOSGEB Kredi

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)

Artık Ziraat bankasından herhangi bir belge beyan etmeden ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Banka 2021 yılı için belirlemiş olduğu üst limit olan 30 bin TL için gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapma olanağı sağlamaktadır. 60 ay vadeli olarak bu başvurunun nasıl yapılacağını sizlere 5 adımda anlattık. İnternet mobil bankacılık üzerinden hafta sonu dahi başvuru yapmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalarını öneririm. Türkiye’nin hiç şüphesiz en düşük faizli kredi olanağı sağlayan bu bankanın kredi kartı hediyeli kampanyasının detayları şu şekildedir.

Ziraat Bankası Gelir belgesiz Kredinin Detayları Nedir?

Ziraat bankası gelir belgesiz olarak kredi imkanlarını tıpkı 4 işlemle ENPARA‘dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz de olduğu gibi İnternet mobil bankacılık üzerinden sağlamaktadır. Dolayısı ile bu olanaklardan yararlanmak isteyenlerin mutlaka Ziraat bankası İnternet bankacılığına giriş şifreleri ellerin altında olması gerekmektedir. Mobil İnternet bankacılığı giriş için şifrenizi size en yakın Ziraat şubelerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken banka şubesine giderek, bireysel müşteriler departmanından İnternet bankacılığı şifresini istiyorum demenizdir. Şifrenizi aldıktan sonra başvuru işleminizi şu şekilde sağlaya bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi 2021 Başvurusunun Yapılması

Adını sıklık ile hayvancılık kredisi ile çiftçilerimize sağlamış olduğu destekler ile duyuran banka artık sonunda bireysel müşterileri içinde ciddi bir atak ile duyurmaya başladı. Tüm bankalardan her zaman en düşük faizli konut, araç ve bireysel tüketici kredisini sağlayan bankamız artık İnternet üzerinden de başvuruları kabul etmektedir. Az önce bahsettiğimiz şekilde şifresini alanlar aşağıdaki adımları takip ederek gelir belgesiz olarak kredi başvurularını sağlaya bilirler.

 1. Herhangi bir bir bilgisayardan şifreniz ile başvuru yapmak için buradaki adrese girmeli, mobil uygulama ile müracaatta bulunacaklar ise buradaki uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir.
 2. Ziraat İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra bağlantısını tıklamanız gerekmektedir.
 3. Açılan yeni sayfada ise kullanmak istediğiniz kredi miktarını, vadesini ve gelir beyanınızı (formalite) girmeniz gerekmektedir.
 4. Gireceğiniz kredi miktarı en fazla 30.000 TL olması gerekmektedir. Banka şuan için en fazla olarak 30 bin TL kadar başvuru yapılmasına izin vermektedir. Ayrıca, kredi vadesi ‘de yine en fazla olarak 60 ay seçebilirsiniz. (Resimde gözüktüğü gibi)
Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Ziraat bankası gelir belgesiz kredi başvurusunun yapılması

Tüm bu alanları doğru bir şekilde girdikten sonra ”DEVAM” deyip sonra ”BAŞVUR” demeniz ile müracaat kaydınız tamamlanmış olacaktır. Daha sonra ise girmiş olduğunuz bilgiler ve kredi notu değeriniz doğrultusunda size bir onay yada ret mesajı gelecektir. Onay mesajını aldıktan sonra banka şubesine giderek, ilgili sözleşme formalarını doldurup kredinizi alabilirsiniz.!

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Siz istemezseniz de banka zorla size kredi kartını yine gelir belgesiz olarak verecektir. Bana en son 4 ay önce kullanmış olduğum konut kredisinde zorla kredi kartı verdi. Üstelik limiti ‘de öyle yabana atılacak gibi değil tam 10.000 TL kadardır. Sonra ihtiyacım olmadığı için zor bela Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartını iptal ettirdim.

 • Ziraat müşteri hizmetleri numarası: 0-850-220-00-00

Ayrıca, isterseniz mesai saatleri içerisinde yine teknik desteği bankanın İnternet sitesinin sağ alt köşesinden canlı sohbet üzerinden de alabilirsiniz. Ziraat bankası ihtiyacınıza ve yaşınıza göre aşağıdaki kredi kartlardan birini sizlere temin edecektir.

 • BANKKART GENÇ: 18 ile 26 yaş aralığındaki yüksek lisans veya doktora öğrencilerine tanımlanan kredi kartıdır. Hesabında para dahil olmazsa faizsiz ve masrafsız kredi kullanma imkanı sağlamaktadır.
 • BANKKART GOLD: En büyük özelliği temassız olarak alış veriş imkanı sağlamasıdır.
 • BANKKART PLATİNUM: Bol hediye para kazandırması ile yüksek limitlerde alış veriş imkanı sağlaması ile bilinmektedir.
 • BANKKART: İnternet üzerinden kullanacağınız gelir belgesiz kredi ile sizlere verilecek olan kredi kartıdır. Ortalama olarak tanımlanan kredi limiti 5.000 ile 10.000 TL arasında yer almaktadır.

Bankanın özellikle emekli maaş müşterilerine sağlamış olduğu 2 büyük avantajını videomda göre bilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Ziraat bankası İnternet veya şube üzerinden başvurular için müşterilerine aynı faiz oranlarını uygulamaktadır.  Uygulamış olduğunu faiz oranlarını ise bütün vadeler için aynı tutmaktadır. 0 dan başlayıp en üst vadelere kadar uyguladığı bireysel kredinin bu aynı faiz oranı ise tablomuzda olduğu gibidir. Şayet tabloda yer alan oranlar sizi tatmin etmiyor ise o zaman mutlaka Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar sayfamızdan diğer bankaların tekliflerine bir göz atmanızı öneririm.

Ocak ayı itibarı ile faiz oranı %1.79 olmaktadır.
11.000 Lira 12 ay olarak ödemek için aylık taksit tutarınız 1.049,63 TL olacaktır. 12.595,61 TL geri ödeme
19.000 Lira 26 ay vadeli olarak aylık ödemesi 961,35 TL 24.995,02 TL toplam geri ödeme
29.000 Lira 36 yıl vadeli aylık taksit ödemesi 1.164,97 TL olacaktır. 41.939,00 TL toplam maliyet tutarı

Bu oranların çok daha altında faizli olarak Ziraat bankasından kredi kullanmak istiyorsanız, maaş müşterisi olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Aylık ve emekli maaş müşteriler için uygulanan bu ay faiz oranı ise aylık %1.73 oranındadır.

"Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları (30 Bin TL Anında)" - 67 YORUM
 1. blank Mehmet dedi ki:

  Merhaba işsizim gelirim yok 16 bin tl kredi hangi bankadan alabilirim

 2. blank Ozan dedi ki:

  Merhabalar ben temel ihtiyaç kredisinden 5 bin tl çektim gelir belgem yok ama pazartesi sigortalı olarak işe başlıyorum maaşım 3 bin tl bana hemen verirler mi bu krediyi yardımcı olursanız sevinirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz normal ise evet,

   1. blank Hüseyin Kalas dedi ki:

    Merhaba,benemekliylm,aynı ve zamanda çiftçilik yapıyor um,2004 yılından 300000lira ipoteğin var şu anda masşımabağlı bir kredim var ,koyun almak istiyorum ziraai kredi daha önce defalarca kullandım ödedim,şu anda zirai kredim yy ok 20000 lira slanilirmiyim

    1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

     Alabilirsiniz, kefil ve ipotek şartlarını sağlamanız gerekir ama.

 3. blank Hüseyin. dedi ki:

  Bu aralar çalışmıyorum gelir belgem yok kredi ala bilirliyim en fazla ne kadar kredi alabilirim kaç taksit ve 6 ay sonra ödemeye başlaya bilirmiyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Alabilirsiniz, ama kredi notunuz kaç olduğunu en son aldığınız maaş miktarının ne kadar olduğunu bilmem gerekiyor ki sorunuza net cevap verebileyim.

 4. blank Kadir dedi ki:

  Merhaba en son aldığım maaş 2324 toplam maaşım 3100 tl şuan findkten kredi puanım 1060 hangi bankadan kredi alma imkanım var

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Maaş aldığınız bankadan krediniz onay almıyor mu?

1 6 7 8
KOSGEBKredi.net