KOSGEB Kredi

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor


04.02.2019
287

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor

Kuşkusuz Türkiye ‘de en düşük faiz oranlarını tüketicilere sağlayan banka 2019 yılında ‘da Ziraat Bankasıdır. Hele birde emekli iseniz Ziraat bankasından çok daha düşük faiz oranları ile 5 yıl yani 60 ay vadeli kredi ihtiyacınızı sağlaya bilirsiniz. Banka emeklilere yönelik yapmış olduğu çalışma kapsamında tam 4 kredi paketi ile hem konut hemde ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 60.000 liraya kadar bireysel, 500.000 liraya kadar konut kredisi alabilmeniz bazı ufak şartları sağlamanız yeterlidir. Gerekli evraklar temin edildiği taktirde, kredi yaş sınırı kapsamında da bulunduğunuz zaman size yönelik oluşturulan kampanya fırsatlarından istifade edebilirsiniz.

Ziraat bankası emeklilere yönelik kredi imkanları nedir ?

Ziraat emekli kredisi çok avantajlı

Ziraat emekli kredisi çok avantajlı

Özellik ile emekli maaşlarını Ziraat ‘ten alanlara yönelik banka çok cazip imkanlar ile kredi olanakları sağlamaktadır. Bu olanaklar,

  • Bireysel ihtiyaçlar için kredi
  • Konut alımları için sağlanan kredi paketleridir.

Bankanın oluşturmuş olduğu bu 2 kredi paketinde faiz oranları mevcut faiz oranlarına göre emeklilere en az %0,10 daha düşük olanaklarda verilmektedir. Özellik ile konut alımları için oluşturulan 3 kredi paketinde emeklilerin maaşlarına göre 500.000 liraya kadar kredi finanse edilmektedir. Devletimizin emeklilere TOKİ 2019 fırsatlarından sonra kredi faiz oranlarına da katkısı hiç şüphesiz Ziraat bankasın ‘da hissedilir boyuttadır.!

Ziraat Bankasından Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Türkiye ‘de bir çok bankada an itibarı ile bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.90 civarlarında iken Ziraat bankası ” EMEKLİNİN ARTISI KREDİ ” paketinde bu oran tablomuzda olduğu gibidir. Bu da demek oluyor ki sizlere vermiş olduğumuz bu faiz oranları her ne kadarda zaman içinde değişmiş olsa da özellik ile maaşını Ziraat ‘ten alanlara banka %0.10 varan düşük faizler ile kredi sağlamaktadır. Bu arada güncel emeklilere sağlanan ihtiyaç kredisinin faiz oranlarını emeklinin artısı-kredi-paketi bu bağlantıdan anlık olarak görebilirsiniz. Ufak bir hesaplama yaparsak şayet %0,10 indirimli emekli ihtiyaç kredisinin farkını sizlere de göreceksiniz.

  • TEMMUZ 2019 ‘da Ziraat üzerinden kredi kullanacak olan emekliler 20.000 lira 5 yıl ödemeli eşit taksitli ödemesi %10 daha düşük olarak %1.80 faiz oranı ile 597.86 lira eder.
  • 40.000 liranın 60 ay ödemsi ise 1,195.73 TL yapmaktadır. Toplamda size yansıyacak olan tutar ise; 71,743.50 TL olacaktır.

Her ne kadarda faiz oranları bu belirtmiş olduğumuz seviyelerde değişiklik gösterse de yapacağınız kar payı çok fazla değişmeyecektir.

Ziraat Bankası Emeklilere 3 Konut Kredisi Paketi Sağlıyor!

Ziraat bankası emeklilere 3 konut kredisi paketi sağlamaktadır. Bankaca sağlanan EMEKLİNİN ARTISI KONUT KREDİSİ paketleri şu şekildedir.

  •  1 ile 100.000 lira arasından konut kredisi kullanacak olan emeklilere oluşturulan paket 1
  • 100.0001 ile 500.000 lira arasında konut kredisi kullanmak isteyen emekliler için oluşturulan paket 2
  • Son olarak ise 500.001 lira üzerinden ev kredisi kullanacak olanlara sağlanan kredi paketi 3 ‘tür.

Bankaca oluşturulan bu 3 kredi paketininde kredi faiz oranları aynıdır. Sadece 500 TL tahsis ve yaklaşık 750 lira ekspertiz ve DASK masrafları ile bu imkanlardan yararlana bilirsiniz. Alınacak olan ipotek edilmesi ile kullanılacak olan kredinin Ziraat bankasından nasıl çekileceğini tüm detayları ile aşağıdaki videomuz da görebilirsiniz.

Ziraat bankası emekli kredisinin gerekli evrakları başvuru yaş şartları nedir ?

Ziraat bankası yaş sınırı için kredi kullanacak olan emeklilerden en fazla 78 yaşı şart koşmaktadır. Bunun ile beraber her kredide olduğu gibi kredi notu çok fazla önemlidir. Şayet yaş şartına uygun iseniz ve kredi notu değeriniz de riskli değilse maaşınıza göre ihtiyaç ve konut kredisi Ziraat bankasından kullana bilirsiniz.

  • Ziraat ihtiyaç kredilerinde kullanacağınız kredinin aylık ödemesi maaşınızın %50 sini geçmemesi.
  • Konut kredisinde ise %70 oranını aşmaması

gerekmektedir. Bu şartları sağlamanız halinde hemen başvuru işlemlerini İnternet üzerinden anında 1 form doldurma ile sağlaya bilirsiniz.

"Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Ziraat Bankası Emekli Kredisi 4 Paket Halinde Veriyor" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net