KOSGEB Kredi

Yaşlılara 5 Dakika’da 2020’e Özel Kredi Veren BankalarYaşlılara 5 Dakika’da 2020’e Özel Kredi Veren Bankalar

Ne yazık ki her ne kadarda kredi notunuz ve gelir belgeniz dahi olsa yaşlı pozisyonuna girdiğiniz taktirde bankalardan her yıl olduğu gibi 2020’de kredi kullanmanıza imkan vermeyebilir. Özellik ile bireysel ihtiyaçlarınız için bankalardan 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alalamak çoğu zaman insanı ciddi zorluklara çektirmektedir. Daha çok 65 yaş üstündeki yaşlılara bankaların bir çoğu finansman sağlama konusunda sıcak davranmazken, bazı bankalar ise 83 yaşına kadar kredi imkanlarını sadece 5 dakika içinde vermektedir.

Bankalar Yaşlılara Neden Kredi Vermez!

Bankaların aslında kredi vermekte en çok ısrarcı oldukları konu kredi notu’dur. Onun haricinde gelir belgesiz olarak dahi bir çok yöntem ile rahatlık ile bankalardan 40.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki video da benim kullandığım gibi. 🙂

Ancak iş yaş konusunda geldiği vakit bankalar hiç de bu kadarda merhametli ne den ise olmaktadır. Hiç şüphesiz ki bize kalırsa bankaların yaşlılara kredi vermemesinin en büyük sebebi ülkemiz deki ölüm yaşının gittikçe azalmasıdır. Her ne kadarda banka ihtiyaç kredisini müşterisine tanımlarken sigorta yapsa da sigorta şirketi kendi bünyesinde olunca göz göre göre sigorta acentesini zarara uğratmak istemeyecektir. Sırf bu nedenden dolayı bankalar yaşlılara kredi vermeye yanaşmamaktadır.

En Üst Yaş Sınırı İle Kredi Veren 2020 Bankası Hangisidir?

Peki 2020 yılında kredi vadesi ile birlikte 84 yaşına kredi veren bankalar var mıdır? Şayet mevcut ise de bu bankalar hangileridir? Evet vardır, ancak bu bankaların tanıtımına videolu olarak geçmeden önce ilk olarak şu konuyu açıklık getirmem gerekmektedir. Biraz sonra sizinde izleyeceğiniz video da olduğu gibi bankalar bankalar yaş limitlerini belirtirken kredi vadesi ile birlikte terimini kullanmaktadır. Buna bir örnek vermemiz gerekir ise şayet bir banka kredi vadesi ile birlikte 84 yaşına kadar diyorsa başvuru yapan yaşlımızın kredi başvurusunda 81 yaşında talep etmiş olması gerekir. Dolayısı ile 81 yaşında en fazla olarak 36 ay yani 3 sene olarak başvuruda bulunmuş olsa 81+3 = 84 olacaktır. Şayet yaşlımız aynı şartı sağlayan bankaya 83 yaşında başvuruda bulunmuş olursa bu kez de en fazla 1 sene vadeli olarak başvuru yapabiliyor olacaktır. Pekala 2020 da yaşlılara en üst yaş ile kredi sağlayan banka hangisidir?

BURGAN BANK 84 Yaşına Kadar Yaşlılara Kredi Vermektedir.!

Siz yaşlılarımız için yapmış olduğumuz araştırma neticesinde yaşlılara en üst yaş sınırında kredi kullandıran bankanın BURGAN BANK olduğunu öğrendik. Banka kredi vadesi ile birlikte müşterilerine 2020 da 84 yaşına kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Çok büyük ihtimal ile ilçeniz de yada ilinizde yakınınızda BURGAN BANK olmayacaktır, ama üzülmeyin! buradaki => https://www.burgan.com.tr/dijitalkredi/basvuru-giris bağlantıdan sadece 3 adım ile bankanın sizlere tanımış olduğu bu imkandan yararlana bileceksiniz. Üstelik bankanın sizlere sunacağı bu imkandan gelir belgesiz, masrafsız ve sigortasız olarak yararlanacaksınız.! Ayrıca, şayet geçmişe dönük kredi ödeme performansınız iyisi mevcut ihtiyaç kredisinin faiz oranlarına nazaran en az %10 daha avantajlı olarak kredi fırsatından yararlana bilmektesiniz. Bankanın mevcut faiz oranları ve kredi hesaplama tablosunu aşağıdaki adresimiz den görebilirsiniz. Bankamız yaşlıların kredi skoruna ve belirmiş oldukları teminatlarına göre 55.000 liraya kadar finansman sağladığını da belirtmek isterim.

Ekim ayı için BURGAN BANK 36 aya kadar yaşlı müşterilerine aylık %1.99 faiz uygulamaktadır. Farklı tutarlara göre aylık sabit ödeme hesaplaması ise şöyledir.

Bu ay uygulanan faiz oranlarına göre ödeme örnek planlaması da;

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
3.000 TL 12 290 TL 3.485 TL
3.500 TL 12 338 TL 4.066 TL
4.500 TL 12 435 TL 5.228 TL
7.000 TL 24 386 TL 9.277 TL
10.000 TL
15.000 TL

Olmaktadır.

73,75,76,80,85 Yaş Üstüne Kredi Veren Bankalar✅

BURGAN BANK haricinde diğer bankalarda yaşlılara ciddi anlamda kredi olanakları sunmaktadır. Bu olanaklar da bazı bankalar yaşta inisiyatif kullanırken bazı bankalar ise kredi üst miktarlarında oldukça cüretkar olmuşlardır. Hele bir de emekli maaşınızı bu bankalardan yada PTT üzerinden alıyorsanız 2020 da demeyin sizin keyfinize. İşte size 5 dakika içinde kredi sağlayan diğer 4 banka.

 1. AKTİF BANK müşterilerine tam 50.000 liraya kadar 80 yaş dahil olmak üzere ihtiyaç kredisi vermektedir.
 2. Denizbank 80 yaşına kadar 36 bin lira kredi imkanı sağlamaktadır.
 3. ING bank 75 yaşına kadar 45.000 lira kredi vermektedir.
 4. TEB 70 yaşına kadar 36 ay vadeli 35 bin lira ihtiyaç kredisi vermektedir.
 5. AKBANK en fazla 68 yaşa kadar kredi sağlamaktadır.

Artık seçiminizi siz bunların içinde birinde yaparsınız. Bu seçimi yapmadan önce PTT Emekliye Faizsiz Kredi Veriyor Mu? (DOĞRU CEVAP) da daha önce verdiğimi belirtmek isterim."Yaşlılara 5 Dakika’da 2020’e Özel Kredi Veren Bankalar" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Yaşlılara 5 Dakika’da 2020’e Özel Kredi Veren Bankalar" - 8 YORUM
 1. blank ÜMÜT dedi ki:

  72 yaşındayım en uzun vadeli 70.000 tl krediyi hangi banka verebilir?

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Aktifbank ve Fibabanka bakar mısınız.

 2. blank Abdulhey dedi ki:

  76 yaşındayım konut kredisi cekebilirmiyim varsa hangi bankalar veriyor saygilar

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Konut kredileri ipotekli olduğu için bir çok (özel) bankadan kredi kullana bilirsiniz.

 3. blank Hulusi p. dedi ki:

  D
  67 yasindayim 2.111 Emekli maaşı alıyorum 100bin kredi ihtiyacim var bu krediyi veren bankalar hangisi

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   PTT emekli maaşınızı taşır iseniz anlaşma yapmış olduğu AKTİFBANK size yardımcı olacaktır.

 4. blank mehmet dursun feyiz pirim dedi ki:

  72 yaşında emekliyim eşim yeni emekli olacağı için yapacağı sgk yurddışı borçlanması için 25.000 TL
  İHTİYAÇ KREDİSİne gerek duymaktayız
  ben halıhazrda 2100 tl olan emekli maaşımı VAKIFBANK dan almaktayım eşim bu ay içinde 1500 TL SGK MAAŞI BAĞLANACAKTIR
  acaba 60ay vadeli 25000. tl kredimiz uygun karşılanırmı onayınız halinde emekli maaşlarımızı her ikimizde Bankanıza getirebiliriz

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz da sorun yok ise uygun karşılanır, efendim.

KOSGEBKredi.net