KOSGEB Kredi

Yaşlılara 5 dakika da 2019 ‘a özel kredi veren bankalarYaşlılara 5 dakika da 2019 ‘a özel kredi veren bankalar

Ne yazık ki her ne kadarda kredi notunuz ve gelir belgeniz dahi olsa yaşlı pozisyonuna girdiğiniz taktirde bankalardan her yıl olduğu gibi 2019 ‘da da kredi kullanamaya bilirsiniz. Özellik ile bireysel ihtiyaçlarınız için bankalardan 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi alalamak çoğu zaman insanı ciddi zorluklara çektirmektedir. Daha çok 65 yaş üstündeki yaşlılara bankaların bir çoğu finansman sağlama konusunda sıcak davranmazken, bazı bankalar ise 83 yaşına kadar kredi imkanlarını sadece 5 dakika içinde vermektedir. Üstelik bir çok finansman kuruluşuna göre 65 bin liraya varan üst limitler ile.

Bankalar Yaşlılara Neden Kredi Vermez!

Bankaların aslında kredi vermekte en çok ısrarcı oldukları konu kredi notu ‘dur. Onun haricinde gelir belgesiz olarak dahi bir çok yöntem ile rahatlık ile bankalardan 40.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki video da benim kullandığım gibi. 🙂

Ancak iş yaş konusunda geldiği vakit bankalar hiç de bu kadarda merhametli ne den ise olmaktadır. Hiç şüphesiz ki bize kalırsa bankaların yaşlılara kredi vermemesinin en büyük sebebi ülkemiz deki ölüm yaşının gittikçe azalmasıdır. Her ne kadarda banka ihtiyaç kredisini müşterisine tanımlarken sigorta yapsa da sigorta şirketi kendi bünyesinde olunca göz göre göre sigorta acentesini zarara uğratmak istemeyecektir. Sırf bu nedenden dolayı bankalar yaşlılara kredi vermeye yanaşmamaktadır.

En Üst Yaş Sınırı İle Kredi Veren 2019 Bankası Hangisidir ?

Peki 2019 yılında kredi vadesi ile birlikte 84 yaşına kredi veren bankalar var mıdır.? Şayet mevcut ise de bu bankalar hangileridir. ? Evet vardır, ancak bu bankaların tanıtımına videolu olarak geçmeden önce ilk olarak şu konuyu açıklık getirmem gerekmektedir. Biraz sonra sizinde izleyeceğiniz video da olduğu gibi bankalar bankalar yaş limitlerini belirtirken kredi vadesi ile birlikte terimini kullanmaktadır. Buna bir örnek vermemiz gerekir ise şayet bir banka kredi vadesi ile birlikte 84 yaşına kadar diyorsa başvuru yapan yaşlımızın kredi başvurusunda 81 yaşında talep etmiş olması gerekir. Dolayısı ile 81 yaşında en fazla olarak 60 ay yani 5 sene olarak başvuruda bulunmuş olsa 81+3 = 84 olacaktır. Şayet yaşlımız aynı şartı sağlayan bankaya 83 yaşında başvuruda bulunmuş olursa bu kez de en fazla 1 sene vadeli olarak başvuru yapabiliyor olacaktır. Pekala 2019 da yaşlılara en üst yaş ile kredi sağlayan banka hangisidir?

BURGAN BANK 84 Yaşına Kadar Yaşlılara Kredi Vermektedir.!

Siz yaşlılarımız için yapmış olduğumuz araştırma neticesinde yaşlılara en üst yaş sınırında kredi kullandıran bankanın BURGAN BANK olduğunu öğrendik. Banka kredi vadesi ile birlikte müşterilerine 2019 da 84 yaşına kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Çok büyük ihtimal ile ilçeniz de yada ilinizde yakınınızda BURGAN BANK olmayacaktır, ama üzülmeyin! buradaki => https://www.burgan.com.tr/dijitalkredi/basvuru-giris bağlantıdan sadece 3 adım ile bankanın sizlere tanımış olduğu bu imkandan yararlana bileceksiniz. Üstelik bankanın sizlere sunacağı bu imkandan gelir belgesiz, masrafsız ve sigortasız olarak yararlanacaksınız.! Ayrıca, şayet geçmişe dönük kredi ödeme performansınız iyisi mevcut ihtiyaç kredisinin faiz oranlarına nazaran en az %10 daha avantajlı olarak kredi fırsatından yararlana bilmektesiniz. Bankanın mevcut faiz oranları ve kredi hesaplama tablosunu aşağıdaki adresimiz den görebilirsiniz. Bankamız yaşlıların kredi skoruna ve belirmiş oldukları teminatlarına göre 55.000 liraya kadar finansman sağladığını da belirtmek isterim.

  • 👉Ekim için %1.49 faiz ile 55.000 lira 60 ay vadeli olarak ödeme taksitinizi, 1.502,08 TL olarak geri ödersiniz.
  • BURGAN BANK ‘dan 10.000 lira 12 ay vadeli kredi için ise 933,33 TL aylık taksit ödemesi yaparsınız.
  • 10.000 lira 24 ay ödemesi ise 516,10 TL olacak. Toplamda size yansıyacak maliyet 12.386,40 TL olur.
  • 10 bin TL için 36 ay olarak geri ödeme tutarınız ise aylık 379,10 TL
  • 20.000 TL 60 ay geri ödemeli 546,21 TL toplamda ödeyeceğiniz miktarı 32.772,71 TL

73,75,76,80,85 Yaş Üstüne Kredi Veren Bankalar✅

BURGAN BANK haricinde diğer bankalarda yaşlılara ciddi anlamda kredi olanakları sunmaktadır. Bu olanaklar da bazı bankalar yaşta inisiyatif kullanırken bazı bankalar ise kredi üst miktarlarında oldukça cüretkar olmuşlardır. Hele bir de emekli maaşınızı bu bankalardan yada PTT üzerinden alıyorsanız 2019 da demeyin sizin keyfinize. İşte size 5 dakika içinde kredi sağlayan diğer 4 banka.

  1. AKTİF BANK müşterilerine tam 50.000 liraya kadar 80 yaş dahil olmak üzere ihtiyaç kredisi vermektedir.
  2. Denizbank 80 yaşına kadar 36 bin lira kredi imkanı sağlamaktadır.
  3. ING bank 75 yaşına kadar 45.000 lira kredi vermektedir.
  4. TEB 70 yaşına kadar 36 ay vadeli 35 bin lira ihtiyaç kredisi vermektedir.

Artık seçiminizi siz bunların içinde birinde yaparsınız.

"Yaşlılara 5 dakika da 2019 ‘a özel kredi veren bankalar" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Yaşlılara 5 dakika da 2019 ‘a özel kredi veren bankalar" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net