Yapı kredi bankası esnaf kredisi

Yapı kredi bankası esnaf kredisi
6 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 3.140 kez okundu.


Yapı kredi bankası esnaf kredisi

Yapı kredi bankası kobi işletme sahipleri için 2017 yılında 40 bin TL krediyi 18 ay eşit vadeler ile vermekte ve ayrıca arzu eden esnafa da kendi bünyesi ait esnafa özel business kart imkanlarını sunmaktadır. İnternet ve cep telefonlarınız ile başvuru yapacağınız esnafa özel uygun faizli bu krediden nasıl yararlanabileceğinizi sayfamızda ayrıntıları ile yer verdik. Şayet tüm büyük veya küçük esnafa sunulan business kredi kartını da almayı kabul ederseniz kartınıza tam 10 bin TL limit imkanı sunulacaktır. Toplam esnafa 50 bin TL kredi imkanını sunan Yapı kredi bankasının başvuru şartlarını da yine aşağıda yer alan başlıklarda bulabilirsiniz.

Yapı kredi bankası esnafa özel kredi ve kredi kartı hakkında

Ülkemizde faaliyet gösteren ve oldukça ticari itibara sahip özel sermayeli bir banka olan Yapı kredi bankası oluşturduğu kobi destek birimleri ile esnaflara ticari hayattaki sıkıntılarını giderebilmeleri adına kredi ve kredi kartı olanakları sunmaktadır. Yapı kredi bankasının 2017 yılında finansal kaynak olarak büyük veya küçük kayıtlı olarak ticaret yapan tüm esnaf için 40 TL kredi ve bunun yanında 10 TL limite sahip olan kredi kartı ( business kart ) başvuruları İnternet üzerinden veya cep telefonları aracılığı ile anında yapılmaktadır. 3 veya maksimum 5 dakika içinde ön onay başvurusunu alabileceğiniz kredi ve kredi kartı için yapmanız gerekenler aşağıda yer almaktadır.

İnternet ve cep telefonu aracılığı ile yapı kredi esnaf kredi & kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Çağa ayak uyduran Yapı kredi bankası İnternet üzerinden sıra ve zaman kaybı olmaksızın esnafın nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi ve kredi kartı olanağı sunmaktadır. İnternet üzerinden T.C. numaranız ile başvurabileceğiniz kredi için BURAYI tıklayabilirsiniz. Cep telefonu aracılığı ile ise kredi kartı için ayrı Yapı kredisi esnaf kredisi için ise ayrı bir şekilde karakter girerek başvurmanız gerekmektedir. Her iki başvuru için yapmanız gereken örnekleri aşağıda resimleri ile yer verdik.
Esnaf kredisi başvurusu için yapmanız gereken!

yai-kredi-esnaf-kredisi

40 bin TL 18 ay vadeli esnaf kredisi için yukarıdaki SMS resminde de yer aldığı gibi ilk olarak büyük harfler ile ESNAF yazmanız sonra bir boşluk ve arkasından T.C kimlik numaranızı girmeniz ve yine bir boşluk bırakıp  aylık net gelirinizi girerek SMS nizi 4411 e göndermeniz gerekmektedir.

Business kredi kartı için yapılması gereken!

yapi-kredi-esnaf-kredi-karti-basvurusu

İçinde esnafa özel olarak 10 bin TL kredi limiti bulunan Business kredi kartı başvurularını da cep telefonlarınız aracılığı ile anında yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS kısmına girerek ilgili alana BK yazıp boluk bırakarak yine T.C numaranızı girerek ardından aylık kazancınızı girerek en son 4411 e göndermeniz yeterli olacaktır.

Yapı kredi esnaf destekleri hakkında bilgilendirme

Yapı kredi bankası tarafından esnafa özel sağlanan kredi ve kredi kartları başvuruları için yapmış olduğunuz tüm bu başvurular ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Ön başvurunuz kabul edilmesi durumda size en yakın olan Yapı kredi bankasına başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir. Size en yakın olan banka şubelerini BURADAN öğrenebilirsiniz. Banka size başvuru formunu her sayfalarını imzalatacak ve bazı gerekli evraklar talep edecektir. Bu evrakla ise esnaf sicil tasdiknamesi, vergi levhası istenilmektedir. Bu belgeler kobi işletmenin yıllık cirosunu öğrenmek için istenilmektedir. Ticari sicilinizde herhangi bir kayıt yok ise ve KKB tarafından da kedi notu değerleriniz riskli gurupta yer almıyorsa şayet muhtemelen kredi kartı ve esnaf destek kredinizi rahatlık ile alabilirsiniz.

 
Bir önceki yazımız olan Faizsiz esnaf kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB' in resmi sitesi '' www.kosgeb.gov.tr' dir, sitemiz de yer alan bilgiler tamamen haber niteliğinde yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla ESNAF Kredisi
Faizsiz esnaf kredisi
Faizsiz esnaf kredisi

Faizsiz esnaf kredisi 2017 yılında devletimiz küçük işletme sahibi olan esnafımıza faizsiz olarak tam 30 bin TL can suyu promosyonu...

Kapat