KOSGEB Kredi

Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 6 Ay Ödemesiz VeriyorYapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 6 Ay Ödemesiz Veriyor

Yapı kredi bankası KOBİ işletme sahipleri için 2021 yılında 40 bin TL krediyi 36 ay 3 ayda bir ödemeli yada 6 ay hiç ödemesiz olarak kredi vermektedir. Ayrıca arzu eden esnafa da kendi bünyesine ait özel business kart imkanlarını sunmaktadır. İnternet ve cep telefonlarınız ile başvuru yapacağınız esnafa özel uygun faizli bu krediden nasıl yararlanabileceğinizi sayfamızda ayrıntıları ile yer verdik. Şayet tüm büyük veya küçük esnafa sunulan business kredi kartını da almayı kabul ederseniz kartınıza tam 20 bin TL limit imkanı sunulacaktır. Toplam esnafa 100.000 TL kredi imkanını sunan Yapı kredi bankasının başvuru şartlarını da yine aşağıda yer alan başlıklarda bulabilirsiniz.

Yapı kredi bankası esnafa özel kredi ve kredi kartı hakkında

Ülkemizde faaliyet gösteren ve oldukça ticari itibara sahip özel sermayeli bir banka olan Yapı kredi bankası oluşturduğu KOBİ destek birimleri ile esnaflara ticari hayattaki sıkıntılarını giderebilmeleri adına kredi ve kredi kartı olanakları sunmaktadır. Yapı kredi bankasının 2021 yılında finansal kaynak olarak büyük veya küçük kayıtlı olarak ticaret yapan tüm esnaf için 100.000 TL kredi ve bunun yanında 20.000 TL limite sahip olan ticari kredi kartı (business kart) sağlamaktadır. Başvuruları İnternet üzerinden veya cep telefonları aracılığı ile anında yapma imkanı sağlayan banka 3 veya maksimum 5 dakika içinde ön onay başvurusunu alabileceğiniz başvuru içinde bir çok yöntemi sizlere sağlamaktadır.

İnternet ve cep telefonu aracılığı ile yapı kredi esnaf kredi & kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Çağa ayak uyduran Yapı kredi bankası İnternet üzerinden sıra ve zaman kaybı olmaksızın esnafın nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi ve kredi kartı olanağı sunmaktadır. İnternet üzerinden T.C. numaranız ile başvurabileceğiniz kredi için BURAYI tıklayabilirsiniz. Cep telefonu aracılığı ile ise kredi kartı için ayrı Yapı kredisi esnaf kredisi için ise ayrı bir şekilde karakter girerek başvurmanız gerekmektedir. Her iki başvuru için yapmanız gereken örnekleri aşağıda resimleri ile yer verdik.

Esnaf kredisi başvurusu için yapmanız gereken!

yai-kredi-esnaf-kredisi

  • 100 bin TL 60 ay vadeli esnaf kredisi için yukarıdaki SMS resminde de yer aldığı gibi ilk olarak büyük harfler ile ESNAF yazmanız. Sonra bir boşluk ve arkasından T.C kimlik numaranızı girmeniz ve yine bir boşluk bırakıp  aylık net gelirinizi girerek SMS nizi 4411’e göndermeniz gerekmektedir.

Business kredi kartı için yapılması gereken!

yapi-kredi-esnaf-kredi-karti-basvurusu

İçinde esnafa özel olarak 10 bin TL kredi limiti bulunan Business kredi kartı başvurularını da cep telefonlarınız aracılığı ile anında yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun SMS kısmına girerek ilgili alana BK yazıp boşluk bırakarak yine T.C numaranızı girerek ardından aylık kazancınızı girerek en son 4411 e göndermeniz yeterli olacaktır.

Yapı kredi esnaf destekleri hakkında bilgilendirme

Yapı kredi bankası tarafından esnafa özel sağlanan kredi ve kredi kartları başvuruları için yapmış olduğunuz tüm bu başvurular ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Ön başvurunuz kabul edilmesi durumda size en yakın olan Yapı kredi bankasına başvurunuzu şahsen yapmanız gerekmektedir. Size en yakın olan banka şubelerini BURADAN öğrenebilirsiniz. Banka size başvuru formunu her sayfalarını imzalatacak ve bazı gerekli evraklar talep edecektir. Bu evrakla ise esnaf sicil tasdiknamesi, vergi levhası istenilmektedir. Bu belgeler KOBİ işletmenin yıllık cirosunu öğrenmek için istenilmektedir. Ticari sicilinizde herhangi bir kayıt yok ise ve KKB tarafından da kedi notu değerleriniz riskli gurupta yer almıyorsa şayet muhtemelen kredi kartı ve esnaf destek kredinizi rahatlık ile alabilirsiniz.

Yapı kredi KOBİ kredisi yapmak için gerekli belgeler

Yapı kredi KOBİ kredisi yapmak için gerekli belgeler

Gerekli bilgileri isterseniz 444-0-448 numaralı telefondan da öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi KOBİ Destek Kredisi Faiz Oranları

Yapı kredi bankası KOBİ ve büyük, küçük esnafa kredi imkana farklı modellerde kredi olanağı sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu olanaklar esnafın KKB Kredi Notu değerine göre belirlenmektedir. Şayet kredi notunuz yüksek skorlar da ise Yapı Kredi bankasından aşağıda yer alan güncel kredi faiz oranlarından dahi düşük faiz oranları ile kredi kullana bilirsiniz.

📊 YapıKredi bankası ocak 2021 tarihi için esnafa belirlemiş olduğu 36 aylık vadeli kredinin faiz oranını aylık %1.83 olarak uygulamaktadır. Faiz oranları daha öncede belirtmiş olduğum gibi VADE + Kredi Notu değerine göre değişiklik göstere bilmektedir. Şayet risk içermeyen bir kredi notuna sahip iseniz vadeye göre belirlenen aşağıdaki faiz oranlarına göre geri ödemeniz oluşmaktadır.

YAPI KREDİ 36 Ay Vadeli 3 Ayda 1 Ödemeli Esnaf Kredisinin Hesaplaması
Miktar 3 Ayda 1 Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 2.427 TL 29.144 TL
30.000 TL 3.642 TL 43.716 TL
40.000 TL 4.857 TL 58.288 TL
50.000 TL 6.069 TL 72.861 TL
65.000 TL 7.893 TL 94.719 TL
80.000 TL 29.714 TL 116.577 TL

Vadeye göre sizin de görmüş olduğunuz gibi Yapı Kredi faiz oranları değişiklik göstermektedir. Farklı tutarlardaki ticari kredi HESAPLAMA ve BAŞVURMA işlemlerinizi BURADAN ‘da yapabilirsiniz.

"Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 6 Ay Ödemesiz Veriyor" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 6 Ay Ödemesiz Veriyor" - 2 YORUM
  1. blank GURAL BALKAS dedi ki:

    KOBI DESTEK KREDISI KULLANMAM İÇİN NASIL BIR YOL CIZMEM LAZIM

    1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

      Yapı kredi bankasından ise vergi levhası ve gelir beyanınız ile başvuruda buluna bilirsiniz.

KOSGEBKredi.net