Vodafone kredi notu sorgulama

Vodafone kredi notu sorgulama
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 4.258 kez okundu.


Vodafone kredi notu sorgulama

Her hangi bir krediyi bankalardan çekmeyi planlıyorsanız şayet KKB sorgulama yapmanız gerekmektedir. İşini şansa bırakmayanların bu ayrıntıyı atlamaları gerekmektedir. KKB yani Kredi Kayıt Bürosu tarafından verilen findeks kredi notu değerinizi ücretsiz ve ücretli olarak iki şekilde öğrenebilirsiniz. Bir çok telefon operatörleri tarafından sunulan bu hizmete Vodafone de dahil olmuştur. Vodafone kredi notu sorgulama yaparak risk değerinizi öğrenmek artık çok kolay! Vodafone müşterilerinin cep telefonları ile bu servisten nasıl istifade edebilecekleri, banka sicil sorgulama işlemleri için servis ücretlerinin size ne kadara mahal olacağı gibi konu başlıklığı altında bazı bilgileri paylaşacağız.

Vodafone kredi notu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Akıllı veya normal işlevleri gören bir telefona sahip ve hattınızda Vodafone ise banka sicil sorgulama işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Dünya mobil devi olan Vodafone Türkiye’de kendisine en yakın rakip olan Turkcell firması ile rekabet edebilmesi için bu servisi müşterilerinin huzurlarına sunmuştur. Bu arada ufak bir hatırlatma, hattınız Turkcell ise daha önce ki makalelerimiz de Turkcell kredi notu sorgulama nasıl yapılır yer almaktadır. Vodafone hat sahipleri banka kredi puanını sorgulamak için yapmaları gereken tek şey aşağıdaki resimde de yer aldığı gibi SMS bölümlerine girmeleri T.C. kimlik numarasını yazması arada bir boşluk bırakıp sadece doğum yılını girmeleri ve bu mesajı 1112 ye göndermeleridir.

vodafone-kredi-notu-sorgulama

vodafone-kredi-notu-sorgulama

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi yapmanız gereken işlem oldukça basittir.Vodafone kredi notu sorgulama ücretlendirmesi hakkında

Vodafone bu işlemi müşterilerine uygun bir şekilde ücretlendirme yaparak sağlamaktadır. Her kredi notu sorgulaması için ayrı ayrı fatura yazan Vodafone sorgu başına müşterilerinden 9 TL lik bir bedel almaktadır. Findeks risk değerinizi hangi hattan sorgularsanız sorgulayın mutlaka bir bedel ödemek zorundasınız. Her hangi bir bedel ödemek istemeyenler ise aşağıdaki başlıktaki tavsiyelerimizi yerine getirebilir.

Ücretsiz kredi notu nasıl sorgulanır?

Kredi skorunuzu öğrenmenin bir çok yolu bulunmaktadır. Bunların bir çoğu ücretlidir. Bankalar bir artık mobil uygulamalarına kredi notu sorgulama sekmeleri koymakta ve uygulama ile ciddi gelirler elde etmektedir. Peki makalemizin başında da belirttiğimiz gibi kredi notu ücretsiz nasıl öğrenilir ? Bunun yolu aslında oldukça basittir. Siz bu notu kredi kullanmak için öğrenmek istemiyor musunuz? İster İnternet’ten kredi başvurusu yapın isterseniz cep telefonlarınız ile başvuru yapın tüm yapmış olduğu kredi başvuruları ön başvuru olarak sistemce görülmektedir. Yapmış olduğunuz ön başvuru kabul edilirse şayet mutlaka ama mutlaka kredi skor değeriniz risk taşımayan değerlerdedir. Kredi ön başvurusu kabul edilen vatandaşımız mecburen bazı evrakları imzalamak için baş vuru yaptığı ilgili bankaya gidecektir. Oradaki bireysel müşteriler departmanında görev yapan memura kredi puanınızı sorarak tam olarak ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Vodafone kredi notu sorgulama işlemine ücretsiz olarak alternatifsiz tek yol bu dur arkadaşlar!

 Bir önceki yazımız olan Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Vodafone kredi notu sorgulama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sebepli üstün dedi ki:

    yazıklar olsunki yine aynı metot halkı kazıklamak herzaman yaptığınız batın batsın sisteminiz ayaklar altımdasınız

Sayfa başına git
Daha fazla Kredi notu
Kara listede olanlara kredi veren bankalar
Kara listeye kredi çıkartılır hizmeti veren 6 güvenilir ajans

Arkadaşlar 2019 yılına kadar yaklaşık olarak 4 yıldır finansman sektöründe yer alan biriyim. Sizlere açık konuşacağım. Yok kara listeye, yok...

Kapat