KOSGEB Kredi

Vakıfbank 60 ay vadeli kredi yapılandırmada 1 numaraVakıfbank 60 ay vadeli kredi yapılandırmada 1 numara

Vakıfbank ‘dan hem bireysellerin hem de esnafın yüzünü güldürecek 3 büyük müjde geldi. Bu müjdeli haberlerden bir tanesi ve bizim içinde en önemli olanı ihtiyaç kredisinin 60 ay vadeli olarak düşük faizler ile yapılandırılmasıdır. Tam 3.000.000 kadar olan ticari ve bireysel ihtiyaç kredilerinizi Vakıfbank ile ayda sadece %0.98 den başlayan faiz imkanları ile yeniden yapılandırma yapabilirsiniz. Aylık taksit ödemelerini düşürmek isteyenler, bu fırsatlar içinde arzu edilmesi halinde ilk 3 ay ile 6 ay ödemesiz olanaklar da var.!

Vakıfbank ‘dan esnaf ve bireysel müşterilerine 3 müjdeli haber!

Türkiye’nin en gözde devlet bankalarından olan Vakıfbank zor durumda kalan halkımızın yüzünü güldürecek 3 yardım paketini hayata geçirdi. Bu yardım paketleri sayesinde aylık taksit ödemelerinde zorluk çeken hem esnafımız hemde bireysel konumdaki vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak. Banka tarafından hayata giren destekler ile şu imkanlardan istifade edebileceksiniz.

  1. Bireysel kredi kartlarınızı yapılandırma yaparak 24 ile 60 ay vadeli olarak geri ödeme imkanına sahip olabileceksiniz.
  2. Takip borçlarınızı faiz sıfırlama kampanyası ile 12 ay vadeli olarak geri ödeme imkanını yakalaya bileceksiniz.
  3. Aynı yada farklı bankalardan 2019 yılı öncesi 36 ay vadeli olarak çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredilerini tam 60 aya kadar yeniden yapılandırma yapabileceksiniz.!

Borçlarını ödemekte zorlanan tüketicilerimizin ciddi anlamda rahatlatacak olan bu 3 kredi kampanyasının detayları ise şu şekildedir.

1- Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma 2020💥

Vakıfbank tarafından bizler ile paylaşılan ilk müjdeli haber kredi kartlarındaki yapılandırma imkanların başlamasıydı. Bu müjdeli habere göre artık kredi kartlarınızın borçlarını ister bireysel kredi ile 60 ay isterse 12 ay vadeli olarak yeniden yapılandırma yapabileceksiniz. Üstelik kredi kartı yapılandırma fırsatlarından istifade edebilmek için illa kredi kartınız Vakıfbank ‘a ait olması gerekmiyor.! Bu özellik sayesinde Vakıfbank en iyi borç kapatma kredisi veren bankalar 2019-2020 listemiz de 1 numaraya yermiş oldu.! Aynı yada farklı bankalarda oluşan kredi kartı borçlarınızı yapılandırma yaparken vadeye göre aşağıdaki faiz imkanlarından istifade edebilirsiniz.!

  • Bireysel kredi faiz oranları ile 60 ay vadeli olarak yapılandırmak isteyenler için Aralık ayında uygulanacak olan kredi faiz oranı aylık %1.25 olmaktadır.
  • TCMB tarafından belirlenen 12 aya kadar taksitlendirme bildirisine göre taksitlendirme yapmak isteyenler için uygulanacak olan faiz oranı ise aylık %1.60 ‘dır.
  • %1.60 faiz oranı ile 5.000 lira kredi borçlarını 12 ay olarak taksitlendirme yapacaklar için aylık taksit ödemesi sabit 470,48 TL olacaktır.
  • Yine %1.60 faiz oranı ile 7.500 lira kredi kartını taksitlendirmek isteyen Vakıfbank müşterisinin aylık ödemesi 705,72 TL olur, toplamda ise ödeyeceği tutar 8.468,60 TL olacaktır.

2- Takip borçlarınızın faizlerini sıfırlıyoruz

Özellik ile belkide ticari esnafımızın en dert yandığı konutlardan bir tanesi de ödenmekte zorlandıkları borçlarından dolayı takibe girmektir. Takibe girmek sadece sizlere + kredi faiz ile dönmek ile kalmayıp ne yazık ki belli bir süre sonra bankaların kara listesine de sokacaktır. Bu ve bunun gibi bir çok sebepten ötürü birikmiş olan takipteki kredi borçlarınızın faizlerini 12 ay eşit vadeli olarak yeniden yapılandırma yapabilirsiniz.! Tam 100.000 liraya kadar olan takip deki kredi borçlarınızı 12 ay taksit ile geri ödemek için 30.04.2019 tarihine kadar başvurunuzu gerçekleştirmiş olmanız gerekiyor.

3- 36 ay olarak kullandığınız ihtiyaç kredinizi 60 ay olarak yapılandırma yapabilirsiniz

İşte Vakıbank ‘ın diğer tüm bankalar içinde 1 numara yapan bir özelliği daha. Bireysel yada ticari olun hiç fark etmeksizin daha önce 36 ay vadeli olarak kullandığınız ama ödemekte zorluk çektiğiniz kredi borçlarınızı tam 60 aya kadar yapılandırma yapabilirsiniz. Üstelik yapılandırma yasa kapsamında yapılandırma yaparken bir çok avantajı da beraberinde yakalayacaksınız.

  • Aylık taksit ödemeleriniz düşecek.
  • Bireysel iseniz 3 ticari müşteri iseniz 6 ay ödemesiz imkanlardan istifade edeceksiniz.
  • Çok düşük faiz oranları ile yapılandırma olanaklarından yararlana bileceksiniz.
Vakıfbank ihtiyaç kredisi yapılandırma faiz oranları

Vakıfbank ihtiyaç kredisi yapılandırma faiz oranları

Sizler için oluşturulan bu harika 3 paket sayesinde kredinizi 1 TL den başlayarak tam 3.000.000 liraya kadar bütün ÖDEME TAKSİTİ BİR KERE DAHİ GEÇMİŞ İHTİYAÇ KREDİSİ borçlarınızı yeniden yapılandırma yapa bilirsiniz. Bankanın bizler ile paylaşmış olduğu bu 3 müjdeli haberin detayları https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2678 adresinde yer almaktadır.

"Vakıfbank 60 ay vadeli kredi yapılandırmada 1 numara" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Vakıfbank 60 ay vadeli kredi yapılandırmada 1 numara" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net