Faizsiz Kredi!

Uzman Çavuşlara özel kredi veren 2 bankanın kampanyası

23.01.2019
17
Uzman Çavuşlara özel kredi veren 2 bankanın kampanyası

Türk Silahlı Kuvvetlerin her kademesinde görev alan Uzaman Çavuşlarımız için bankalar özel kampanyalar ile kredi imkanı sağlamaktadır. Mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %20 daha düşük faiz oranları ile 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Uzman çavuş ve onbaşı rütbesindeki askerlerimiz Türkiye Halk Bankasının sağlamış olduğu bu fırsat kaçmaz. Ayrıca 2. olarak ise sadece 1.000 lira gibi bir ihtiyaçlarını faizsiz karşılamak isteyenler için de bir müjdeli haberimiz var.

Uzaman Çavuş / Onbaşı rütbeli askerlerimize düşük faizli kredi fırsatı

Bankaların bir çoğu çeşitli kredi paketleri düzenlemektedir. Kimi bankalar emeklilere özel finansman sağlarken kimi bankalar ise kamuya özel finansman sağlamaktadır. Yaptığımız araştırmalar neticesinde bankalar maaşlarını kendilerinden alan emeklilere en fazla %10 faiz indirimi sağlarken TSK da görevli Uzman er / erbaş için ise %20 varan faiz indirimi sağlamaktadır. Bu faiz indirimi ise yaptığımız hesaplamalar sonrasında yıllara vurulduğu zaman kredinin geri ödemesin de ciddi bir rakamlara tekabül etmektedir. İşte yapılan faiz hesaplaması ile Uzman çavuşlarımıza sağlanan avantajlı ihtiyaç kredisinin detayları.

Düşük faizli Uzaman Çavuşlara sağlanan kredi imkanları

TSK mensubu sözleşmeli ve muvazzaf Uzman Çavuşlarımız Türkiye Halk Bankasından 36 ay vadeli olarak en az mevcut ihtiyaç kredisine göre %20 daha düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmaktadır. Banka tarafından oluşturulan düşük faizli krediler de,

  • Maaşlarını Halk Bankasından alanlara
  • Emekli maaşlarını Türkiye Halk Bankasından alanlara
  • Kamu çalışanlarına
  • Özel sektör çalışanlarına

düşük faizli ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. Normal şartlarda %2.30 seviyelerinde olan kredi faiz oranları kamuda görevli Uzman Çavuşlarımız için %2.11 oranlarına kadar düşmektedir. ( Kredi faiz oranları değişiklik göstere bilmektedir. Güncel kredinin faiz oranlarını https://www.halkbank.com.tr/4427-bireysel adresinden görebilirsiniz. ) Her ne kadarda zaman için de ihtiyaç kredilerinin faiz oranları düşüp / çoğalsa da değişmeyecek olan şey kamu personeli olarak görünen Uzaman çavuşlarımız için banka en az %20 faiz indirimi sağlamasıdır.

Uzaman çavuşlar ne kadar kredi kullanabilir ? faiz hesaplaması nasıl yapılır ?

Bankalardan kanun kapsamında bir vatandaş en fazla aylık hane gelirinin %50 oranında aylık taksiti oluşacak kadar ihtiyaç kredisi kullana bilmektedir. Ortalama olarak Uzaman çavuşlar 5.000 lira kadar bir maaş aldıklarını var sayarsak aylık ödemeleri en fazla 2.500 lirayı geçmeyecek şekilde oluşması gerekmektedir. Uzman çavuşlara uygulan mevcut faiz hesaplamasına göre yapılan hesaplamada ( %2.01 ) aşağıdaki tablo oluşur. Oluşan tabloya göre de banka tarafından üst miktar olarak belirlenen 50.000 lira almaya kanunen hak sahibi olurlar.

  • Kredi faiz oranı: %2.11
  • Kullanılacak olan kredi miktarı 50.000 TL
  • Geri ödeme: 1.799 lira
  • Yıllık maliyet: %35.5

Ayrıca 10.000 liralık bir ihtiyaç kredisinden de sadece işlem ücreti olarak 52.50 lira bir kesinti uygulanmaktadır. 10 Bin lira ihtiyaç kredisinin örnek ödeme tablosu da günümüzdeki faiz oranına göre şu şekildedir.

Uzman çavuşlara indirimli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu

Uzman çavuşlara indirimli ihtiyaç kredisi örnek ödeme tablosu

İşlem ücreti kredi miktarının %0.5 tekabül etmektedir. Buda 50.000 lirada 250 liraya denk gelir. Ayrıca tabloda ve şuan ki mevcut faiz oranları şayet değişiklik gösterirse en güncel faiz oranlarını https://www.halkbank.com.tr/4526-kamu_calisanlarina_ bu adresten göre bilirsiniz.

Uzman Çavuşlara verilen düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır ?

Düşük faizler ile Uzman çavuşlarımıza verilen kredinin başvurusu İnternet üzerinden de yapılabilmektedir.  Doğrudan bu https://www.halkbank.com.tr/6273-ihtiyac_kredisi_basvurusu adres üzerinden sadece 3 adımda kredinizin ön başvurusunu yapabilirsiniz. İsterseniz de kimlik bilgileriniz ile size en yakın Halk Bankası bireysel müşteriler departmanından da düşük faizli kredi başvursun da buluna bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.