KOSGEB Kredi

Uzman Çavuşlara Özel Kredi Veren 2 Bankanın KampanyasıUzman Çavuşlara Özel Kredi Veren 2 Bankanın Kampanyası

Türk Silahlı Kuvvetlerin her kademesinde görev alan Uzaman Çavuş ve erbaş için bankalar özel kampanyalar ile kredi imkanı sağlamaktadır. Mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %20 daha düşük faiz oranları ile 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Uzman çavuş ve onbaşı rütbesindeki askerlerimiz Türkiye Halk Bankasının sağlamış olduğu bu fırsat kaçmaz. Ayrıca 2. olarak ise sadece 1.000 lira gibi bir ihtiyaçlarını faizsiz karşılamak isteyenler için de bir müjdeli haberimiz var.

Uzaman Çavuş / Onbaşı rütbeli askerlerimize düşük faizli kredi fırsatı

Uzaman çavuş erbaş için düşük faizli kredi

Uzaman çavuş erbaş için düşük faizli kredi

Bankaların bir çoğu çeşitli kredi paketleri düzenlemektedir. Kimi bankalar emeklilere özel finansman sağlarken kimi bankalar ise kamuya özel finansman sağlamaktadır. Yaptığımız araştırmalar neticesinde bankalar maaşlarını kendilerinden alan emeklilere en fazla %10 faiz indirimi sağlarken TSK da görevli Uzman er / erbaş için ise %20 varan faiz indirimi sağlamaktadır. Bu faiz indirimi ise yaptığımız hesaplamalar sonrasında yıllara vurulduğu zaman kredinin geri ödemesin de ciddi bir rakamlara tekabül etmektedir. İşte yapılan faiz hesaplaması ile Uzman çavuş ‘larımıza sağlanan avantajlı ihtiyaç kredisinin detayları.

Düşük faizli Uzaman Çavuşlara sağlanan kredi imkanları

TSK mensubu sözleşmeli ve muvazzaf Uzman Çavuşlarımız Türkiye Halk Bankasından 36 ay vadeli olarak en az mevcut ihtiyaç kredisine göre %20 daha düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmaktadır. Banka tarafından oluşturulan düşük faizli krediler de,

  • Maaşlarını Halk Bankasından alanlara
  • Emekli maaşlarını Türkiye Halk Bankasından alanlara
  • Kamu çalışanlarına
  • Özel sektör çalışanlarına

düşük faizli ihtiyaç kredisi kullandırılmaktadır. Güncel faiz oran tablosu sayfamız da yerini almaktadır. Buna göre ise;

  • 📈Normal şartlarda Halk bankasın ‘da %1.39 seviyelerinde olan kredi faiz oranları kamuda görevli Uzman Çavuşlarımız için %1.25 oranlarına kadar düşmektedir.

Uzaman Çavuşlar Ne Kadar Kredi Kullanabilir ? Faiz Hesaplaması Nasıl Yapılır ?

Bankalardan kanun kapsamında bir vatandaş en fazla aylık hane gelirinin %50 oranında aylık taksiti oluşacak kadar ihtiyaç kredisi kullana bilmektedir. Ortalama olarak Uzaman çavuşlar 5.000 lira kadar bir maaş aldıklarını var sayarsak aylık ödemeleri en fazla 2.500 lirayı geçmeyecek şekilde oluşması gerekmektedir. Buna göre bütün uzman onbaşı ve çavuşlarımız aşağıdaki faiz oranları ile Türkiye Halk Bankasından ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

  • Kredi faiz oranı %10 indirimli olarak: %1.25
  • Kullanılacak olan kredi miktarı: 50.000 TL
  • Aylık Taksit Miktarı: 1.269,67 TL
  • Geri Ödenecek Toplam: 76.180,36 TL

Ayrıca 10.000 liralık bir ihtiyaç kredisinden de sadece işlem ücreti olarak 52.50 lira bir kesinti uygulanmaktadır. İşlem ücreti kredi miktarının %0.5 tekabül etmektedir. Buda 50.000 lirada 250 liraya denk gelir.

Uzman Onbaşı / Çavuşlara Verilen Düşük Faizli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Düşük faizler ile Uzman çavuş ‘larımıza verilen kredinin başvurusu İnternet üzerinden de yapılabilmektedir.  Doğrudan bu Halk bankası ihtiyaç_kredisi_basvurusu adres üzerinden sadece 3 adımda kredinizin ön başvurusunu yapabilirsiniz. İsterseniz de kimlik bilgileriniz ile size en yakın Halk Bankası bireysel müşteriler departmanından da düşük faizli kredi başvursun da buluna bilirsiniz.

Sizlere sunulan bu fırsatları kaçırmayın..

"Uzman Çavuşlara Özel Kredi Veren 2 Bankanın Kampanyası" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Uzman Çavuşlara Özel Kredi Veren 2 Bankanın Kampanyası" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net