TSK Personeline Özel 2018 Kredi Kampanyası Başladı!

TSK Personeline Özel 2018 Kredi Kampanyası Başladı!
18 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 350 kez okundu.


Ülkemizin göz bebeği olan Türk Silahlı Kuvvetleri bankacılık sektöründe de hak ettiği değeri 2018 senesinde görmeye devam edecektir. Uzman erbaşlar ve Astsubaylar dahil olamak üzere rütbe ayrımı yapılmaksızın tüm TSK askeri personele alacakları konut ve otomobil dahil olmak üzere nakit sıkıntılarını gidermek için ihtiyaç kredileri için bir çok banka 2018 yılına özel kampanyalar düzenlemektedir. İhtiyaç duyacağınız düşük meblağlar için sadece işlem ücreti karşılığında faizsiz olarak dahi bulacağınız kredi imkanlarını kaçırmayın deriz..

TSK Mensuplarına Özel Kredi Kampanyaları

Bankalar TKS mensuplarına özel olarak 2018 yılında da bir çok kredi kampanyaları ile merhaba demektedir. Maaş garantisi ve ülke genelinde kitlesel anlamda yüksek bir orana sahip olan TSK mensupları ister Astsubay olsun ister ise uzman erbaş hiç ayrım gözetilmeksizin bir çok konut ile ihtiyaç kredilerinden yararlana bilirler. Bu olanakları ordumuza başta devlet bankaları olan,

  1. Türkiye Vakıflar Bankası,
  2. T.C. Ziraat Bankası

sağlarken bir çok özel sermayeli bankarda çeşitli kampanyalar ile rekabete dahil olmaktadırlar. Şimdi bu isimlerini saydığımız bankaların siz ülkemizin göz bebeği olan TSK mensubu askerlerimize özel sağladığı imkanların neler olduğuna değinelim.

T.C. Ziraat Bankası TSK Özel Konut Kredileri Sağlamaktadır

TSK Personeline Ziraatten Konut Kredisi Kampanyası

TSK Personeline Ziraat ten Konut Kredisi Kampanyası

Bir devlet bankası konumunda olan T.C. Ziraat bankası TSK çatısı altında vatan savunan tüm askerlerimize özel olarak konut kredisi olanakları sağlamaktadır. Askeri personelimize özel olarak sunulan konut edinme kampanyalarının size sağladığı avantajlar şunlardır.

  1. Diğer vatandaşlarımıza göre en az %5 daha düşük faiz imkanlarından istifade edersiniz.
  2. Dosya masrafı altında alınan en az 500 TL ile 600 TL gibi bir ödemeyi yapmazsınız.
  3. Esnek ödeme seçeneklerinden yararlanırsınız.
  4. Kredi tahsis ücreti olan en az 1.000 TL talep edilmemektedir.

Konut olacak olan TSK mensupları subaylar ve uzman erbaşlar sizlere sağlanan bu özel avantajlardan yararlanmak için şansınız 2018 senesinde de devam etmektedir. Kendi yuvanızın sahibi olmak için size sağlanan bu olanaklara ilaveten bir de Türkiye Vakıflar Bankasının kampanyaları mevcuttur. İsterseniz kararınızı vermeden önce birde bu haberimizi inceleyiniz.Türkiye Vakıflar Bankası Askeri Personele Özel Konut Edinme Projeleri

Türkiye Vakıflar bankası ” SARI PANJUR ” konut edinme imkanlarına TSK mensuplarını da dahil etmiştir. Böylelikle askeri personelimiz için özel avantajlarda sunmuştur. Bu avantajlar ise şunlardır.

  1. Sarı panjur imkanlarından yararlanacak olan askeri personel 6 aya kadar taksit erteleme imkanlarından yararlanabilir.
  2. Kredi tahsis ücreti olan toplam meblağdan alınan en az %1 komisyon alınmaz.
  3. Düşük faiz imkanlarından yararlana bilirsiniz.

Proje hakkında hesaplama ve geri ödeme olanaklarını öğrenmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Askeri Personele Özel İhtiyaç Kredileri

Ne yazık ki bankalarda TSK mensuplarına özel bir ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Ama askerlerimiz de kamu personelleri için düzenlenen kredi kampanyalarından istifade edebilmektedirler. Bu da normal bir vatandaşa sağlanan haklara göre çok fazla imtiyaz hakkı sizlere sunmaktadır. Şayet özel ayrıcalıklar ile nakit para için ihtiyaç kredisi kullanacaksanız size kesinlik ile sitemizde yer alan son devlet bankası Türkiye Halk Bankasını öneririm.

Türkiye Halk Bankası kamu personeline özel olarak 50.000 TL kadar ihtiyaç kredinizi 48 ay vadeli olarak %1,25 den başlayan faiz oranları ile sizlere sunmaktadır. Diğer bankalara nazaran en az %10 daha düşük faiz imkanları sunulan bu olanaklardan yararlanmak için banka tarafından istenilen gerekli belgeler ise buradadır.

TSK Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Faiz ve Masraf Göstergesi

TSK Personeline Özel İhtiyaç Kredisi Faiz ve Masraf Göstergesi

Türkiye Halk bankası tarafından sağlanan bu ayrıcalıklı ihtiyaç kredisinin size özel senelik sigorta bedeli ise diğer bankaların yarısı olan sadece 48 TL olamak tadır. Başvuru yapmak için bankanın İnternet bankacılığı ile bölgenizde bulunan şubelerini kullanabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Gayri Sıhhi Müessese Nedir ? Çalışma Ruhsatı Belediyelerden Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Genel
Gayri Sıhhi Müessese Nedir Çalışma Ruhsatı Belediyelerden Nasıl Alınır
Gayri Sıhhi Müessese Nedir ? Çalışma Ruhsatı Belediyelerden Nasıl Alınır ?

İşletme sınıflarını sizlere tanıtmaya sitemizde devam ediyoruz. Bu seferki tanıtacağımız işletme türü gayri sıhhi müesseselerdir. Gayri sıhhi müessese nedir ?...

Kapat