KOSGEB Kredi

12 Taksitli TENOSA ING Kredi Başvuruları (Peşin Fiyatına Cep Telefonu)12 Taksitli TENOSA ING Kredi Başvuruları (Peşin Fiyatına Cep Telefonu)

Kredi kartları ile cep telefonun taksitli olarak alınmasının BDDK tarafından kaldırılması sonucunda bir çok mağaza bankalar ile kredi anlaşmasına varmıştır. Bu firmalardan bir tanesi de ülkemizde teknolojide ciddi pazara sahip olan TEKNOSA’dır. Yapılan bu anlaşma ile TEKNOKREDİ adı altında ING bank ile yaptıkları anlaşmayla müşterilerine 12 aya varan finansmanlar ile başta cep telefonu olmak üzere bir çok kredi kartına taksit imkanı olmayan elektronik aletlerin rahatlık ile alınmasına olanak sağlanmaktadır. 500 TL den başlayıp başvuru sahibinin durumuna göre anında 15.000 liraya kadar kredi kullandıran mağaza bu uygulama ile sattıkları ürünlerden vade farkı da uygulamamaktadır.

Şimdi TEKNOKREDİ İle Tanışma Vakti!

Ülkemizin cep telefonlarına karşı ilgisini dünya da bilmeyen yoktur sanırım. Bir çok kişinin aile fertlerinin hepsinde değişik markalar da ve özelliklerde mutlaka en az bir cep telefonu mevcuttur. BDDK tarafından kredi kartları ile taksitli cep telefonu alımın kalkması ile bu lüks ihtiyaç için erişim belli bir süre bir nevi askıda kaldı. Tüketiciler bu süreçte ya hayalindeki cep telefonu almak için banka ihtiyaç kredisi kullandı yada işlerini görecek seviyede ucuz telefonlara yöneldi. Aslında bu durum tüketiciler kadar satıcı mağazaları da ciddi anlamda üzdü. Çünkü aylık cirolarının neredeyse 5/3 cep telefonlarından oluşturmaktadırlar. Buna bir çözüm arayan mağazalar çeşitli bankalar ile anlaşmaya vardı. Bu anlaşma bankalarında aslına bakılırsa işlerine geldi. Nihayetinde var olma işleri olan paralarını satacaklardı. Anlaşma varan mağazalardan bir tanesi de sabancı ailesinin bir kuruluşu olan TEKNOSA’dır. Firma ing bank ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında ürünlerini peşin fiyatına tam 6 ay vadeli olarak pazarlamaktadır. TEKNOKREDİ adını verdikleri bu fırsat ile müşterinin talep ettiği ürüne zaman kaybı yaşamadan erişebilmesi amaçlanmıştır.

TEKNOKREDİ Avantajları Nedir?

TEKNOKREDİ avantajları ihtiyaç kredilerine göre çok daha caziptir. Diğer bir çok krediye göre cazip olan noktalarını ele alırsak.

 1. Herhangi bir işlem yada dosya masrafı ödemezsiniz.
 2. Kefil ihtiyacı duymaz
 3. İpotek / rehin gerektirmez.
 4. Hayat sigortası yaptırmak zorunda kalmazsınız.
 5. Banka sırası beklemezsiniz.
 6. Gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.

TEKONOKREDİ Fırsatları Nelerdir? Kimler Bu İmkanlardan İstifa Edebilir?

TEKNOKEDİ ile 6 aya kadar cep telefonu alımları için kredi kullana bilirsiniz. Kullanacağınız kredinin miktarı başvuru sahibinin sadece kredi notu değerine göre 15.000 liraya kadar çıkabilmektedir. Geri ödemeleri ayda bir olarak sağlanır. Kredinin faiz oranları ihtiyaç kredilerine nazaran çok daha düşüktür. Aynı dahi olsa bile bir çok işletim ücretlerini ödemeyeceğiniz ve kesintisiz olarak kredinize erişim sağlayacağınız için ihtiyaç kredisine göre daha kazançlı bir kredi kullanmış olursunuz. Ayrıca cep telefonundan artan nakit parayı istediğiniz ING bank şube yada ATM’lerinden çekebilirsiniz. 😉

18 yaşını doldurmuş orta yada iyi bir kredi notuna sahip her tüketici bu imkanlardan yararlana bilir. Dolayısı ile ev hanımları ile öğrenciler bile bu imkanlar sayesinde TEKNOSA mağazalarından cep telefonu sahibi olabilirler.

TEKNOKREDİ Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEKNOSA mağazalarından kredi kartsız 36 ay taksitli cep telefonu satan mağazalar almak isteyenlerin tercih ettiği bu yönteme başvuru işlemleri 2 şekilde sağlanır. Bun  yöntemlerden bir tanesi TEKNOSA mağazasına giderek satış reyonundaki müşteri temsilcisine TEKNOKREDİ kullanmak istediğiniz söylersiniz. Müşteri temsilcisinin size vermiş olduğu promosyon kartındaki numarayı ilgili numaraya gönderirsiniz. İkincisi ise direk cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek TEKNOSA yazıp bir boşluk arkasından kimlik numaranızı girip bu mesajı 2229′ a kısa mesaj atarak başvur da buluna bilirsiniz.

TEKNOSA cep telefonu alımlarına ing bank ile 6 ay vadeli kredi veriyor

TEKNOSA cep telefonu alımlarına ing bank ile 6 ay vadeli kredi veriyor

Her iki yolda’da sisteme bildirdiğiniz cep telefonuna bir kısa mesaj gelecektir. BU kısa mesajda ne kadar TEKNOKREDİ kullanabileceğiniz yazacaktır. Bu mesajı gördükten sonra ya banka şubesine giderek kredinizi alınır, yada TEKNOSA mağazasındaki ing bank müşteri temsilcisine 10:00 ile 22:00 arasında giderek kredinizi kullanacağınız beyan ediniz.

"12 Taksitli TENOSA ING Kredi Başvuruları (Peşin Fiyatına Cep Telefonu)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"12 Taksitli TENOSA ING Kredi Başvuruları (Peşin Fiyatına Cep Telefonu)" - 8 YORUM
 1. blank mehmet kömür dedi ki:

  10 ihtiyaç kredisi almak istiyom

 2. blank Bülent kesman dedi ki:

  Tekno kredi ile 2 adet cep telofonu alabilirmiyiz.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, alabilirsiniz.

 3. blank Murat dedi ki:

  Telefon kredi başvurusu

 4. blank Nazife dedi ki:

  Telefon kredisi alabilir miyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şartları sizin için yer verdim, eğer uygun iseniz telefon kredisini rahatlık ile TEKNOSA marketlerinden dahi kullana bilirsiniz.

 5. blank Mehmet dedi ki:

  Toknokredı ile telefon alacağım ama olumsuz yanıt geliyor neden acaba

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi banka üzerinden olduğu için kredi notunuz düşük olduğundandır.

KOSGEBKredi.net