KOSGEB Kredi

TC İle Kredi Başvurusu SorgulamaTC İle Kredi Başvurusu Sorgulama

Artık teknoloji o kadar ilerledi ki kredi başvuruları için banka kuyruklarında sıra beklemeniz tarih oldu. Sadece 2 yada 3 adımda Kimlik yada yeni nesil sürücü belgelerinin üzerinde yer alan TC kimlik numaranızı girerek bireysel ihtiyaç kredisi sorgulama işlemini güven içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu olanağı sizlere sağlayan bankalar yapacağınız kredi başvurusunu saniyeler içerisinde değerlendirip sizlere kısa mesaj olarak geri dönmektedir. Onay alan kredinizi hafta sonu dahi olsa şayet mevcut bankada mevduat hesabınız varsa hemen kullana bilmektesiniz. Sizin bu olanaklardan istifade edebilmeniz için tek yapmanız gereken Türkiye Cumhuriyeti kimlik ve cep telefon numaranız ile bir formu doldurmanız dır.!

Bankalardan TC İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapabilirsiniz ?✅

Nerede ise artık bütün bankalar TC numaranız ile kredi başvurusu kabul etmektedir. Bu imkanın bir çok harika yanı vardır.

 1. Bankalarda kesinlik ile sıra beklemek zorunda kalmazsınız.!
 2. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 da En İyi İlk 5 tanesi bu sistemi kullandığı için evrak politikasına takılmadan işlemlerinizi hallede bilirsiniz.
 3. Sizden asla bir kefil talep edilmez.!
 4. Hafta sonu dahi olsa ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Bu süper.!🚀
 5. İşlemler için herhangi bir süreç kaybı yaşamazsınız.
 6. En düşük faiz olanaklarından yararlanabilirsiniz.!

Sadece bu 6 neden dahi TC ile kredi başvurusu yapmanız için bence fazlası ile yeterlidir. Peki, TC ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Bu işlemde bütün bankaların farklı başvuru kısa mesaj numaraları ve sayfaları vardır. Ancak özellik ile cep telefonu ile TC numaranız üzerinden kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli iki faktör bulunmaktadır.

 1. Mutlaka TC numaranızı yazdıktan sonra sizden istenilen diğer bilgileri girerken aralarında boşluk bırakınız.
 2. İÖÇĞ gibi Türkçe karakter girişlerine dikkat edelim. ( Bu sorunu yaşamamak için bankalar genelde büyük harf girişi sizden isteye bilirler. )

Şimdi gelelim Türkiye’de en çok tercih edilen bankaların TC ile kredi başvurusu için istedikleri bilgilerin neler olduğuna. Bu bilgilerinde nasıl girerek başvuru için hangi numaraya kısa mesaj atılması gerektiğine.

Finansbank TC İle Kredi Başvurusu Sorgulama

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapacaklar için özel bankalardan en iyisi olarak QNB Finansbank demelerini tavsiye ederim. Bunun başlıca sebeplerini sıralarsam,

✅ Kredinizi şimdi çekip 3 Ay Ödemesiz Dönemli Aylık Eşit Taksitli Kredi imkanlarından yararlana bilirsiniz.

✅ Kamu bankalarından dahi daha düşük faizli olarak ihtiyaç kredisi kullanma imkanını yakalamış olursunuz.!

✅ İhtiyaç kredisinin ödeme taksitlerini arzu ederseniz düşük miktarlar ile başlatabilirsiniz.

QNB Finansbank tarafandan sağlanan bu olanaklar gerçekten çok güzel değil mi.? Tabi bunların içerisinde sizi belkide en çok bağlayan bankanın faiz oranları.! Gelin isterseniz TC ile Finansbank kredi başvurusu yapmadan bankasının güncel faiz oranları ne kadar.? Bir inceleyelim…

 • 👉 Ekim ayı için QNB Finansbank tarafından belirlenen 60 ay vadeli ihtiyaç kredisinin faiz oranı aylık sadece %1.19 dur.! Emin olun ki bir çok bankadan çok daha düşük faizli imkanı sizlere QNB Finansbank sağlamaktadır. En fazla 65.000 TL kadar bireysel kredi kullanmanıza olanak sağlayan bankanın kredi hesaplaması ise aylık eşit taksitli olarak şu şekildedir.
 • 65.000 TL 60 ay aylık eşit taksitli ödemeniz 1.620,17 TL olacaktır. Toplam geri ödemeniz ise 97.210,70 TL olur.
 • 60.000 TL için ise aylık ödeme miktarınız sabit 1.495,55 TL olur. Toplam maliyeti ise 89.732,61 TL olacaktır.
 • 55.000 TL kullanacak olan müşterilerine banka aylık 1.370,92 TL taksit ödemesi çıkardır. Geri ödeme miktarı ise toplamda 82.255,01 TL olur.

Farklı miktarda şayet hesaplama yapmak istiyorsanız sizler de bunu buradaki hesaplama makinesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.! TC kimlik numaranız ile hemen bu imkanlar dahilinde kredi başvurusunda bulunmak için de aşağıdaki işlemi yapmanız yeterlidir.

 • T.C kimlik numaranızı kısa mesaj olarak 5030 göndermeniz yeterlidir.👈

Şayet bu işlem haricinde başka bir yol ile QNB Finansbank kredi başvurusunu gerçekleştirmek istiyor iseniz o zaman telefon bankacılığından 0-850-220-85-73 numarayı araya bilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank Kredi Kartı Başvusu SMS üzerinden yine gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası TC İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kamu bankası denildiği zaman özellik ile Tarımsal ve Bireysel krediler için ben Ziraat bankası derim. Hızlı kredi başvurusu işlemleri içinde yine Ziraat bankası olduğu ideal bir bankadır. Ancak, 😒 üzülerek belirtmek isterim ki Ziraat bankası T.C. ile kredi başvurusu için herhangi bir SMS kanalı yer almamaktadır. Lakin, illa T.C numaram ile Ziraat bankasından kredi başvurusunda bulunacağım diyorsanız ufak bir formu doldurmanız yeterlidir.! Bu forma nasıl ulaşa bileceğinize değinmeden önce bankanın faiz oranlarını bilmenizde bence çok fayda var.! Öyle ya, sonuçta kredinin aylık ödemelerini belirleyen en önemli faktör ” Kredinin Faiz Oranı ” değil mi.?

 • 👉 Ziraat bankası 60 vade ile en fazla 30.000 TL kadar TC ile kredi başvurusuna olanak sağlamaktadır. Bu ay belirlemiş olduğu kredi faiz oranı aylık %1.35 tir.
 • 30.000 TL için 60 ay olarak aylık taksit ödemeniz 785,50 TL olacaktır. Geri ödeme toplam miktarı ise 47.129,70 TL tekabül etmektedir.
 • 25.000 Lira için ise yine 60 ay olarak aylık ödeme tutarınız 654,58 TL olur. Toplamda ise geri ödemeniz 39.275,02 TL olacaktır.
 • 20.000 TL 5 sene vadeli kullanacakların aylık taksit ödemesi ise 523,67 TL olacaktır.

Bu faiz oranları ile TC kimlik numaranızı girerek doldurmanız gereken 📝başvuru formu ise burada yer almaktadır.

Vakıfbank TC Kimlik Numarası İle Kredi Başvurusu Yapma!

Devlete ait bankalar içerisinde açıkçası benim en çok beğendiğim banka Vakıfbank olmaktadır. Vakıfbank TC ile kredi imkanları bana kalır ise Ziraat bankasına göre çok daha fazla avantajlıdır. Hem düşük faizli hemde bir çok avantajlar ile bireysel kredi kullanacaklar için Vakıfbank oldukça ideal bir bankamızdır. Bankanın TC ile ” SMS Kredi ” başvurusunun yanı sıra bir de ” Şubesiz Bankacılık ” olanakları da ayrı bir güzeldir. Bunun yanı sıra banka tarafından sağlanan diğer olanaklar ise şunlardır.

✔ Artan taksitli imkanlarından yararlanarak düşük miktarlarda kredinizi ödemeye başlaya bilirsiniz.

✔ 3 ay ödemesiz olarak kredinizi kullana bilir, taksitlerinizin ödemesine tam 90 gün sonra başlaya bilirsiniz.

✔ Değişken taksit ödeme miktarları olarak kredi kullana  bilirsiniz.

Vakıfbank TC ile kredi başvurusu işlemleri için bazı kesintiler her banka gibi uygulamaktadır. Bunlardan bir tanesi %0.5 kredi tahsis ücreti, bir diğeri de %5 kadar banka sigorta ve muamele vergisidir.

 • 💥 10.000 TL için 50 TL ” Kredi Tahsis Ücreti ” 500 TL kadarda sigorta ve muamele bedeli ödersiniz.!

Vakıfbank tarafından sunulan bu imkanlar ve bu tarife kesintileri ile kredi kullanacaklar için güncel faiz oranları ise şu şekilde yer alır.

 • 👉 Ekim ayında bankamız aylık %1.35 oranında faiz uygulamaktadır.  İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren 3 Süper Banka içerisinde yer aldığı için 125.000 TL kadar kredi miktarlarından yararlana bilirsiniz.
 • 50.000 TL den 250. TL işlem ücreti kesintili olarak 60 ay geri ödemeli kredinizin aylık taksit miktarı 1.309,17 TL olacaktır. Toplamda geri ödemesi 78.549,86 TL denk gelmektedir.
 • 25.000 TL kredinin 125 TL işlem ücreti kesintisi ile aylık ödemesi 654,58 TL olur. Toplamda ise size ödemesi 39.275,02 TL olacaktır.

Başvuru işlemlerini TC ile iki şekilde yapabilirsiniz.

 1. SMS atarak => KREDI TC Numarası Aylık Geliriniz. Örnek: KREDI 111111111111111 4000
 2. Şubesiz bankacılık üzerinden buradaki formu doldurarak. => https://bit.ly/2OuFshW

Halkbankası TC İle Hızlı Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz

Düşük faizli ama bir yandan da hızlı bir şekilde kredi kullanacağız diyorsanız o zaman Halkbank en doğru seçilecek banka. 15.000 TL kadar SMS aracılı ile en hızlı şekilde kredi sahibi olacaklar için Halkbank 60 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır. Hafta sonu dahil hızlı kredi ile nakit paranıza kavuşabilirsiniz. Şayet bankaya ait bir mevduat hesabınız var ise İnternet bankacılığına dahil gerek kalmadan aşağıdaki şekilde SMS atarak TC kimlik numaranız ile kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

 • ”KREDI”  ”TC Kimlik Numaranız”  ”Geliriniz Talep edilecek kredi miktarı ”
 • Örnek: KREDI 111111111111111 2500 15000

Diye yazarak bu mesajı 3452 numaraya göndermeniz yeterli olacaktır. Her ne kadarda hızlı bir şekilde Halkbank size kredi imkanı bu şekilde sağlamış olsa’da normal banka veya İnternet şubesinin kredi faiz oranlarının biraz üzerinde TC ile kredi vermektedir.

✅ Normalde Halkbank kredi faiz oranı Ekim ayı için aylık %1.35 olmaktadır. Ayrıca maaşını kendinden alan emeklilere ve kamu personeli ile işçiler için bu oran bu ay %1.25 kadar düşmektedir. Emeklilere Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Almak İçin 2 Tüyo da zaten bu oranlara yer vermiştik.!

✅ Ancak, TC ile hızlı kredi başvurusunda bulunacaklar için bu oran sizlerinde https://bit.ly/2ANxSZL burada da görmüş olduğunuz gibi biraz daha fazladır. Tablodaki verilere göre kredinin faiz oranı aylık %1.49 kedi tahsis ücreti ise 15.000 TL için 78.75 TL olmaktadır. 60 ay olarak taksit tutarı ise 409.66 TL olacaktır.!

Evet, sizler için TC ile SMS atarak en çok tercih edilen 4 bankamızı taktim ettik. Aralarından sizlere sağlamış olduğu olanakları değerlendirerek başvurunuzu yapmak da artık size kalmış 🙂

"TC İle Kredi Başvurusu Sorgulama" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"TC İle Kredi Başvurusu Sorgulama" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net