KOSGEB Kredi

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Etsiz çiğ köfte denildiği zaman benim aklıma doğrusu iki marka gelmektedir. Bunlardan bir tanesi Adıyamanlı çiğ köfteci Erkan usta bir diğeri de Tatlıses çiğ köftedir. Bu enfes lezzet piyasa da kendilerini gösteren ve lezzet, kalite yönünden en ön planda olan firmalardır. Son yılların %100 kâr marjı ile hatta %150 varan kâr dahi elde edebileceğiniz çiğ köfte sektörüne Tatlıses firması ile bayilik alarak girmek isteyenler için başvuru şartlarının neler olduğunu, franchise maliyet oranları dahil olmak üzere başvuru adreslerine kadar bu sayfamızda bulabilirsiniz. Bu arada firmanın şartları 2019 yılına göre güncellenmiştir.

Neden Tatlıses Çiğköfte Bayiliği Almalısınız?

Tatlıses çiğ köfte bayiliği almanız için bir çok neden yer almaktadır. Bu nedenlerin başında ise kuşkusuz firma isminin güvenirliği ve çekiciliği ön planda yer almaktadır. Bunun haricinde ise; düşük maliyet oranları, taze ve katkısız ürün sunumları, eğitim ve tanıtım desteği, yönetmesi ve denetlenmesi kolay bir sisteme sahip olmasıdır. Bayilik alınacak olan bir firmada aranan tüm özellikler bizce Tatlıses firmasında fazlası ile mevcut. Bu nedenler bu firma ile çalışmak için yeterli bir neden gibi gözükmektedir. Firmaya ait diğer yan ürünleri de BURADAN inceleyebilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Franchise Şartları Nelerdir?

Gelelim şimdi Tatlıses çiğ köfte bayiliği almak isteyenlerden aranan şartların neler olduğuna? Firma tutulacak olan dükkan da bazı kriterleri aramaktadır. Aranan bu kriterlerin başında ise dükkanın insan sirkülasyonun yani kalabalık bir alanda su tesisatına sahip en az 20 m2 olmasını istemektedir. Şayet bulunduğunuz il veya ilçede Tatlıses çiğ köfte bayiliği bulunuyorsa ona da en az 2 km yakınlıkta bir alanda işletme tutulmalıdır. Talep edilen şartlara uygun dükkan tutulduktan sonra firma tarafından uzman bir ekip gelir ve ilk olarak bölgenizde bir ekspertiz çalışması yapar. Yapılan bu çalışma sonrası da ise gerekli şartları sağladığınız bilir kişi tarafında da teyit edilirse sizin 3 senelik veya 5 senelik bir sözleşme imzalarlar.  Sözleşme imzalandıktan sonra girişimciden 5.000 TL + KDV isim hakkı bedeli talep edildikten sonra bir an önce gerekli dükkan dekorasyon ve ürün nakil işlemleri başlatılmaktadır.

500 Kg Bedelsiz Çiğ Köfte Kampanyası

2019 senesine hızlı bir giriş yapmak isteyen Tatlıses çiğköfte yeni bayisi olacak her iş ortaklarına tam 500 kg çiğ köfteyi bedelsiz olarak ikram etmektedir. Ayrıca toplam maliyet bedeli 20.000 TL olan Tatlıses firmasına ait çiğ köfte bayiliğinde sizlere bir çok ihtiyaç duyacağınız malzemelerde tamamen bedelsiz olacak verilmektedir.

Bayilik Şartları Video Anlatım

Başvuru kanalları Nedir?

Tatlıses çiğ köfte bayilik başvurusunu İnternet üzerinden, elektronik posta veya telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Yönetici asistanı sayın Fatma ATASEVER hanın efendinin e-posta adresi: fatma.atasever@tatlisesgida.com dur.

Tel: 0-212-283-07-67 & Faks: 0-212-324-34-47 & Cep: 0-530-106-58-57

İletişim adresi ise; Seyran tepe mahallesi, İbrahim KARAOĞLANOĞLU caddesi Dilek sokak Numara:3 KAĞITHANE / İSTANBUL dur.

İnternet üzerinden firmaya doğrudan başvuru yapmak isteyenler BURADA yer alan formu doldurmaları gerekmektedir.

"Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?" - 4 YORUM
 1. blank Recep çiftçi dedi ki:

  Şartlar ne acaba Ben aydın Da düşünüyorum

 2. blank Mehmet dedi ki:

  Slm Ben siirt kurtalan ilçesinde açmak istiyorum şartlar ve alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim 05456437990

 3. blank Saime dedi ki:

  Merhaba ben hakkari merkez icin düşünüyorum bizi ararsaniz 05349185013

 4. blank ozan dedi ki:

  Ben istanbulda düşünüyorum ama şartlar nedir öğrenmek isterim

KOSGEBKredi.net