KOSGEB Kredi

Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?

Damacana su üretimi ile yetinmeyen Sırma Grup bir çok farklı ürün ile tüketiciye sunulmaktadır. Sırma su bayiliği alarak sadece evlere damacana su dağıtımı yapmak ile kalmayıp zengin içeriği sayesinde işletmelere, marketlere, iş yerlerine, toplu açılış yapılan salonlara, düğün yada yemek salonlarına meyveli veya sadece maden suyundan tutunda limonata, soğuk çaya kadar bir çok ürün pazarlayabilirsiniz. Tüm bu imkanlar dan faydalanmak isteyenler girişimciler için Sırma su bayilik şartlarının neler olduğunu, başvurusunu nasıl yapılması gerektiğini sizlere aşağıdaki başlıklarda ayrıntılı olarak yer verdik.

Sırma su bayiliği avantajları nelerdir?

sırma su baliği şartları

Değerli girişimciler, Sırma Grup ile çalışarak sadece damacana su pazarlaması yapmak ile yetinmeyip bir çok zengin ürün yelpazesinden istifade ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Maden su olarak 200 ml cam şişede elma, limon, vişne, kavun ve çilek aromaları sunan, toplu açılışlarda seçkin misafirlere hitaben Exclusive serisi ile cam şişe su sunumu yapabilen ( yandaki fotoda yer alan 330 veya 750 ML ) 0,33 – 0,5 – 1,5 – 5 -10 -19 Lt gibi zengin su ebatları ile marketlere, otellere, iş merkezlerine, büfelere kadar hitap eden bir firma ile çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Burdur/Eynazlı ilçesinden doğal kaynaktan çıkarılan sular 40 ayrı test ünitesinden işlem görülerek tüketiciye sunulmaktadır. Tüm kalite belgelerine sahip olan Sırma Grup ile çalışmak yaptığınız yatırımları boşa çıkarmayacaktır. Diğer bir çok su firmalarına oranla Sırma su bayiliği zengin içeriği dolayısı ile çok daha avantajlıdır.

Sırma su bayilik başvurusu şartları nelerdir?

Sırma su bayilik başvurusu yapmadan önce ilk olarak bulunduğunuz ilçede veya semtte sırma su bayisinin olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Zira Sırma Grup aynı semtte ve ya ilçede birden fazla bayilik maalesef vermemektedir. (Aşırı yoğun nüfusun yer aldığı yerler hariç) Buradan bulunduğunuz muhitte Sırma Su bayiliğin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunun haricinde Sırma Grup bayilik vereceği girişimci veya yatırımcıdan alacağı ürün kategorisine göre depo veya dükkan talebinde bulunmaktadır. Dükkan haricinde yine Sırma Grup dağıtım aracı ve yeterli personel talep de etmektedir. Son olarak ticari faaliyet göstermeyenlerden banka teminat mektubu da talep edilebilmektedir.

Dağıtım aracını bu kategoride yer alan araçlardan seçebilirsiniz.

Sırma su bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru işlemlerini üç şekilde sağlayabilirsiniz, bunlardan biri burada yer alan iletişim formunu doldurularak yapılan başvurular, bir diğeri aşağıda yer alan iletişim telefon numaraları aracılığı ile yapılan başvurular son olanı da şahsen olarak yine aşağıda ki adrese yapılan başvurular iledir. İnsan kaynaklarına yapacağınız başvurularda firma tarafından istenilen şartları en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Sırma su genel müdürlük telefon ve adres bilgileri

Adres: Küçük Bakkal Köy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi Defne Sokak Numara : 3  Ataşehir / İstanbul

Google yol tarifi almak için lütfen burayı tıklayınız..

Telefon: 0-216-544-27-00 – Faks: 0-216-340-58-79

Başvuru işlemleriniz onaylanmasından sonra işletmenizin kurulması için bazı belgelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu belgeler Belediye, SGK ve bağlı olduğunuz meslek odaları ile ilgili resmi evraklar dır. Kurulan işletmeye göre değişiklik gösteren gerekli belgeleri burada bulabilirsiniz. Son olarak sitemizde daha önce siz su bayiliği almak isteyen girişimci veya yatırımcılarımız için sektörün kar marjını + aylık geliri + gerekli olan sermayeyi + ihtiyaç duyulan personel sayısı ve kriterlerini burada paylaşmıştık. Makalemizi okuyarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Sırma su tanıtım videosu

"Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Sırma Su Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nelerdir?" - 7 YORUM
  1. blank Onur dedi ki:

    Kocaeli Darıca’da sırma su bayiliğini almak için gereken kriterler

KOSGEBKredi.net