KOSGEB Kredi

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı


13.09.2017
634
Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı

Bankaların çoğunluk ile kurban bayramı sonrasında başlatmış olduğu şimdi al 6 ay sonra kredi taksitlerini ödeme imkanı sağladığı ihtiyaç kredileri için başvurular 12 Eylül 2019 tarihi itibarı ile resmen başlamış durumdadır. 60 ay vadeli olarak 35.000 TL kadar üst nakit başvurusu olanağı sağlayan şimdi çek 3 ay yada 6 ay sonra ödemeye başla imkanlarını sizlere sunan tüm bankaları sizler için yer verdik.

Kredini Şimdi Alıyorsun 2020’de Ödemeye Başlıyorsun

Tüm bankalar müşteri potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve yıl sonu için belirlemiş oldukları hedefleri tutturmak adına çeşitli kredi paketleri hazırlamaktadır. Düzenlenen bu kampanyalar da çeşitli isimler ön planda tutulsa da tüketici genel olarak kredinin faiz oranı ile geri ödeme koşullarını dikkate almaktadır. Şimdi çek 3 ay yada 6 ay veya bir yıl sonra öde gibi isimler ile tüketicilere sunulan imkanlar oldukça yoğun ilgi gördüğünü rahatlık ile söyleyebiliriz. 2019 senesinin son aylarına gelmesi ile birlikte bu yoğun talebi karşılamak için ilk adımı bu kez Akbank attı. Tam 35.000 TL üst limit ile ister müşterisi olun ister olmayın her kese sunmuş olduğu şimdi al 2020 ‘da öde ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları oldukça cazip. Ayrıca bu kampanyadan yararlanacak olan kendi müşterileri içinde ne kefil nede herhangi bir belge talep etmektedir. Banka şubesine dahil gitmeden başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabileceğiniz şimdi al sonra öde ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuruları ve faiz oranları şu şekildedir.

Şimdi Al 2020 Senesinde taksitlerini öde kampanyası

Akbank tarafından başlatılan şimdi al 2020 de ödemeye başla ihtiyaç kredilerinde başvurular 25.000 TL kadarını olanı İnternet üzerinden BURADAKİ BAŞVURU sayfasından yapılmaktadır. İsteyen herkes bu sayfaya giriş yaparak sağ tarafta yer alan ” Ne Kadar Kredi Kullanabileceğini Öğren ” formunu doldurarak ön başvurularını sağlayabilirler. Formu doldurduktan sonra size ne kadar krediye ihtiyaç olduğunuz sorulacak ve kaç ay vade ile geri ödemek istediğinizin belirtilmesi istenilecek tir. Bu alanı da ihtiyacınıza göre doldurup sonra ” BAŞVUR ” demeniz ile birlikte sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna bir mesaj gelecektir. Gelen mesajda KKB Kredi notu değerine göre ne kadar krediyi almaya hak kazandığınız belirtilecektir.

Banka Müşterisi İseniz Tahsilat İçin Şubeye Gitmenize Gerek Yok

Şayet Akbank ‘dan mevduat hesabınız var ise kredi tahsilatını yapmak için şubeye gitmenize hiç gerek yok. Ayrıca yine banka kredisini onaylanan müşterileri için hiç bir gelir belgesi dahil olmak üzere herhangi bir belge istememektedir. Yalnız bankanın şayet müşterisi değil iseniz o zaman aşağıdaki belgeleri tanzim etmeniz gerekecektir.

  1. Hanenize giren aylık geliri ispatlayan maaş belgesi
  2. İşçi olarak çalışanlardan SGK hizmet dökümü
  3. Adres bilgilerini göstermek için ödenmiş her hangi bir fatura
  4. Mutlaka üzerinde T.C. kimlik numaranızın olduğu nüfus cüzdanı yada ehliyet

getirmesi gerekmektedir. Ayrıca banka şayet talep ederse ilaveten belgelerde isteyebilir.

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonra Öde Kampanyasının Faiz Oranları ve Ödeme Tablosu

Akbank ‘dan şimdi al 2019 senesinde öde ihtiyaç kredileri için belirlemiş olduğu HAZİRAN 2019 İÇİN aylık faiz oranı %2,60 tir. Yıllık ise tüm işlem ücretleri dahil olarak yapılan kesintiler ile belirlenen faiz oranı ise %44,5825 olarak belirlenmektedir. Bu oranlara göre ise aşağıdaki geri ödeme tablosu şekillenmektedir.

  • 10.000 TL kullanmak isteyenler 2020 senesinde başlamak kaydı ile 60 ay boyunca geri ödeyecekleri aylık eşit taksitleri 370,67 TL
  • 15.000 TL şimdi çekip sonra ödeyeceklerin 60 ay boyunca ödeyecekleri rakam 556,00 TL
  • 20.000 TL ihtiyacı olanların 2019 yılı itibarı ile aylık olarak ödeyecekleri rakam 741,34 TL
  • En üst miktar olan 25.000 TL için başvuruda bulup sistem tarafından onay alanların aylık ödeyecekleri rakam 926,67 TL olmaktadır.

 

"Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net