KOSGEB Kredi

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri BaşladıŞimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı

Bankaların çoğunluk ile kurban bayramı sonrasında başlatmış olduğu şimdi al 6 ay sonra kredi taksitlerini ödeme imkanı sağladığı ihtiyaç kredileri için başvuruları resmen başlamış durumdadır. 36ay vadeli olarak 100.000 TL kadar üst nakit başvurusu olanağı sağlayan şimdi çek 3 ay yada 6 ay sonra ödemeye başla imkanlarını sizlere sunan tüm bankaları sizler için yer verdik.

Kredini Şimdi Alıyorsun 2022’de Ödemeye Başlıyorsun

Tüm bankalar müşteri potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve yıl sonu için belirlemiş oldukları hedefleri tutturmak adına çeşitli kredi paketleri hazırlamaktadır. Düzenlenen bu kampanyalar da çeşitli isimler ön planda tutulsa da tüketici genel olarak kredinin faiz oranı ile geri ödeme koşullarını dikkate almaktadır. Şimdi çek 3 6 ay ertelemeli veya bir yıl sonra öde gibi isimler ile tüketicilere sunulan imkanlar oldukça yoğun ilgi gördüğünü rahatlık ile söyleyebiliriz. 2021 senesinin son aylarına gelmesi ile birlikte bu yoğun talebi karşılamak için ilk adımı bu kez Akbank attı. Tam 50.000 TL üst limit ile ister müşterisi olun ister olmayın her kese sunmuş olduğu şimdi al 2022 ‘de öde ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları oldukça cazip. Ayrıca bu kampanyadan yararlanacak olan kendi müşterileri içinde ne kefil nede herhangi bir belge talep etmektedir. Banka şubesine dahil gitmeden başvurunuzu oturduğunuz yerden yapabileceğiniz şimdi al sonra öde ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuruları ve faiz oranları şu şekildedir.

Şimdi Al 2022 Senesinde Taksitlerini Öde Kampanyası!

Akbank tarafından başlatılan şimdi al 2022 de ödemeye başla ihtiyaç kredilerinde başvurular 25.000 TL kadarını olanı İnternet üzerinden BURADAKİ BAŞVURU sayfasından yapılmaktadır. İsteyen herkes bu sayfaya giriş yaparak sağ tarafta yer alan ”Ne Kadar Kredi Kullanabileceğini Öğren” formunu doldurarak ön başvurularını sağlayabilirler. Formu doldurduktan sonra size ne kadar krediye ihtiyaç olduğunuz sorulacak ve kaç ay vade ile geri ödemek istediğinizin belirtilmesi istenilecek tir. Bu alanı da ihtiyacınıza göre doldurup sonra ”BAŞVUR” demeniz ile birlikte sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna bir mesaj gelecektir. Gelen mesajda KKB Kredi notu değerine göre ne kadar krediyi almaya hak kazandığınız belirtilecektir.

Banka Müşterisi İseniz Tahsilat İçin Şubeye Gitmenize Gerek Yok

Şayet Akbank ‘dan mevduat hesabınız var ise kredi tahsilatını yapmak için şubeye gitmenize hiç gerek yok. Ayrıca yine banka kredisini onaylanan müşterileri için hiç bir gelir belgesi dahil olmak üzere herhangi bir belge istememektedir. Yalnız bankanın şayet müşterisi değil iseniz o zaman aşağıdaki belgeleri tanzim etmeniz gerekecektir.

  1. Hanenize giren aylık geliri ispatlayan maaş belgesi
  2. İşçi olarak çalışanlardan SGK hizmet dökümü
  3. Adres bilgilerini göstermek için ödenmiş her hangi bir fatura
  4. Mutlaka üzerinde T.C. kimlik numaranızın olduğu nüfus cüzdanı yada ehliyet

getirmesi gerekmektedir. Ayrıca banka şayet talep ederse ilaveten belgelerde isteyebilir.

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli Akbank İhtiyaç Kredileri

Şimdi Al 6 Ay Sonradan Ödemeli Kredi Hesaplaması

Bir çok banka kredinizi şimdi kullandırıp 6 ay sonra ödeme imkanı sağlamaktadır. Aslına bakılır ise bankaların genelinde şimdi al 3 ay sonra kredi taksitlerini ödemeye başla imkanı bulunmaktadır. Burada tüketicilerin yalnız dikkat etmesi gereken çok önemli bir husus  bulunmaktadır. Buda şimdi alıp 6 ay sonra taksitini ödeyeceğiniz kredinin ilk taksiti diğer taksitler gibi aynı oranda mı olacak? yoksa ilk taksit ödemeniz belirlenen taksit sayısı ile 6 ile çarpılıp mı başlatılacak? Lütfen AKBANK, Ziraat yada herhangi bir banka üzerinden şimdi al 6 ay sonra ödemeli kredi kullanacaksanız bunu mutlaka sorun! Eğer ki olması gerektiği gibi olur ve kredinizi şimdi kullanıp taksit ödemelerini 6 ay sonra başlayacaksanız sizin için aşağıda seçmiş olduğum bankanın faiz oranları ile ödeme takviminiz belirlenir.

Ocak ayı için kredinizi şimdi alıp 6 ay sonra ödeme imkanı sağlayan YAPI KREDİ bankasının faiz oranı 36 ay için 1.79 oranındadır.

YAPI KREDİ Bankası 36 Ay Vadeli Kredi Hesaplama
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
10.000 TL  401,71 TL 14.461,86 TL
20.000 TL 803,43 TL 28.923,23 TL
30.000 TL 1.205,14 TL 43.385,20 TL
40.000 TL 1.606,86 TL 57.846,77 TL
50.000 TL 2.008,57 TL 72.308,51 TL
60.000 TL 2.410,28 TL 86.770,31 TL

YAPI KREDİ bankasının sağlamış olduğu bu imkanlar üzerinden 2 adımda kredi kullanmak için Bu formu doldurmanız yeterli olacaktır. Hatırlatmam gerekir ki! 6 ay önce ilk ödeyeceğiniz taksit tutarı, tabloda yer alan ile farklılık gösterebilir. Bizim sizler ile paylaştığımız tutar, vade sonuna kadar sabit olarak ödenecek olan aylık taksit ödeme miktarıdır.

"Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Şimdi Al 6 Ay Sonra Ödemeli İhtiyaç Kredileri Başladı" - 9 YORUM
  1. blank mustafa dedi ki:

    5000 tl kredi çekmek istiyorum

KOSGEBKredi.net