KOSGEB Kredi

Sigortasız Kredi Veren Bankalar’dan En Önemli 4 TanesiSigortasız Kredi Veren Bankalar’dan En Önemli 4 Tanesi

Özel ve kamu bankaları bilindiği üzere ihtiyaç veya araç yada konut kredisi kullanacaklardan bazı gerek duydukları evrakları talep etmektedir. Bankaların talep ettiği ve en çok değer verdiği evrakların başında ise kuşkusuz SGK bildirim kağıtları gelmektedir. Yani en az 6 aylık sigortalı olmanız istenilmektedir. 6 ay sigortalı olmayanlar ile hiç sigortasız olanlar ne yazık ki direk bankalara gittiklerinde 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanamazlar. 30.000 liraya kadar sigortasız kredi almak isteyenler sizlere benim de 2020 yılında yararlanmış olduğum en önemli 4 bankayı tanıtıyorum!

Sigortasız Kredi Nasıl 2020’de Çekilir? İşte Cevabı!

İlk olarak bankaların neden sizden sigorta yani SSK kayıt belgesini istediğine bir açıklık getirelim. Bankaların bu belgeyi istemelerindeki en büyük amaç kendilerinden kredi kullanan bireylerin kullanmış olduğu krediyi gelirleri ile geri ödeyebileceğini görmektir. Şayet bay veya bayan bir şahıs SSK ‘lı ise mutlaka düzenli olarak bir yerlerde çalışıyor anlamına gelir. Daha önceleri sadece SSK kaydının olması banka için yeterli iken artık sigortalık süresi de banka için oldukça değerlidir. Bankaların hemen hemen tümü en az 4 aydan aşağı sigortalı olan vatandaşa kredi imkanı sunmamaktadır. Normal de sigortalık süresinin 6 ay olması bankalar için ön şarttır. Peki konu başlığımızda ki gibi hiç SSK kaydı olmayan ev hanımı veya erkek bir vatandaş bankalardan nasıl kredi çekebilir mi çekerse de nasıl çekebilir ?

Üzerinize Kayıtlı Bir Mülkünüz Var Mı?

Sigortasız dahi olsanız üzerine kayıtlı herhangi bir taşınmaz varsa yine bankalardan ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Hele birde taşınmaz mal varlığınız kirada ise değmeyin keyfinize. 🙂 Bu kez kesinlik ile bankalardan kredi notunuz düşük olmadığı sürece rahatlık ile kredi kullana bilirsiniz. Ancak, kiranızı banka üzeren den yapılan kontrat doğrultusunda alıyor olmanız son derece önemlidir.

İpoteksiz Olarak’da Bankalardan Kredi Çekebilirsiniz

Bankaya ipotek koyduracak bir mal varlığına sahip değilseniz bile üzülmeyin yinede bankalardan kredi çekebilmeniz için bir kaç yol daha var. Sigortalı çalışan bir arkadaşınız var mı? Şayet siz sigortasız iseniz dahi çalışan sigortalı bir arkadaşınız varsa onun üzerinden yada onu kefil ederek (eşinin de gönül rızası olmak kaydı ile) bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu imkanınız da yoksa o zaman başka alternatif yollara başvurmanız gerekecektir. Daha önce kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi hakkında yazı yazmıştık. Bu makaleyi okumanızı şiddet ile tavsiye ederiz. Bu makaleden de bir çözüm yol çıkaramadıysanız şayet o zaman geri kalan tek yol İnternet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmanız.

Denizbank Sigortasız Kredi Başvurusu

Bu sistemi kimse belki de bilmez, bankacılar hariç tabi ki.! Sigortasız kredi çekmenin en son yolu olarak sizlere İnternet bankacılığından yapılan başvurular hakkında bilgi vereceğim. İlk olarak gözünüzün kestirdiği bu 4 bankaya mevduat hesabı açtırın.

 1. Benimde tercihim AKBANK
 2. Garanti bankası
 3. Türkiye İş Bankası
 4. Denizbank

Ben biraz sonra bahsedeceğim işlemi Akbank üzerinden gerçekleştirdiğim için bu bankaya göre izlenmesi gerekilen yolu anlatacağım. Gerçi diğer bankalarda da izlenmesi gerekilen yol genelde aynıdır. İlk olarak bankaya giderek bir vadesiz Türk lirası cinsinden hesap açınız. Daha sonra bu işlem esnasında bireysel deki memura İnternet bankacılığını da kullanacağınızı beyan ediniz.

Sigortasız kredi nasıl çekilir

Sigortasız kredi nasıl çekilir

Bu iki işlem sonrasın da ise Google Play Store üzerinden İndirmiş olduğunuz mobil uygulama ile İnternet bankacılığına doğrudan giriş işlemini gerçekleştirin. Çok büyük ihtimal ile karşınıza adınıza tanımlanmış olan en az 30.000 lira kredi çıkacaktır. 60 ay vadeli olarak adınıza tanımlanmış olan kredi miktarına kadar hemen başvuru yaparak 4 dakika içinde de ihtiyaç kredinizi gelir belgesiz ve sigortasız olarak alabilirsiniz. Yeter ki KKB kredi notu değeriniz yüksek olsun.! İnanmayanlar videomu izleye bilirler.

Video’da sizinde gördüğü gibi 40.00 lirayı ben bu teknik ile 48 ay vadeli ayda 1290.64 TL olarak geri ödemeli olarak aldım. 🙂 Ancak, şuan için bankalar vade olarak müşterilerine 60 ay uygulamaktadır. Tabi bizde bu vadeler de kredi kullanacaklar için ufak bir kaç hesaplama yaptık.

Finansbank Sigortasız Kredi Kullanacaklar

Finansbank Sigortasız Kredi Kullanacaklar

Evet, tam 60 ay yani 5 yıl geri ödemeli olarak attık ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Sigortasız dahi olsanız bir çok bankadan bu imkanlardan yararlana bilirsiniz. Özellik ile aşağıda sizlere hesaplamasına kadar yapmış olduğumuz bu bankayı lütfen dikkate alınız. Her zaman en düşük faizler ile hızlı nakit imkanı sağlayan bu bankamız QNB Finansbank.!

QNB Finansbank 60 aya kadar bütün vadeler için aylık sadece %0.89 faiz oranını ile sizlere hizmet veren bankanın ödeme çizelgesi şu şekildedir.

FİNANSBANK SİGORTASIZ KREDİ TARİFESİ
Miktar 24 AY 60 AY
2.500 TL 116,96 TL 54,83 TL
5.000 TL 233,91 TL 109,65 TL
7.500 TL 350,87 TL 164,48 TL
10.000 TL 467,83 TL 219,30 TL
12.500 TL 584,78 TL 274,13 TL
15.000 TL 701,74 TL 328,96 TL

Ama bence bu banka bir çok kamu bankasından bile daha düşük faizler ile sizlere sigortasız kredi olanağı sağlamaktadır. Başvuru işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numaranızı 5030 göndermeniz yeterli. Yada 0-850-220-85-73 numarayı da arayarak başvuruda buluna bilirsiniz.

"Sigortasız Kredi Veren Bankalar’dan En Önemli 4 Tanesi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Sigortasız Kredi Veren Bankalar’dan En Önemli 4 Tanesi" - 80 YORUM
 1. blank Meral dedi ki:

  Merhaba ev hanimiyim calismiyorum sigortamda yok ama 10.000 yakin kredi cekmek istiyorum cekebilirmiyim yardimci.olursaniz sevinirim lutfenn

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Pandaminden ötürü devlet bankalarından büyük ihtimail ile kredi kullana bilirsiniz. Başvuruda bulunmanızı öneririm.

 2. blank Oguz murat dedi ki:

  Merhaba kredi notum düşük biraz ama 1 senedir aynı yerde sigortalı çalışıyorum 2650 tl maaş alıyorum maaşım bankaya yatıyor kredi vemiyorlar ama araya bankayla çalışan hatrısayılır zengin birini soktuk yardımcı olun benim tanıdığım dedi yogunluktan yarın gel dediler ama kredi verebilirler mi kendi insiyatifini kullanabiliyorlar mı ? 10 15 bin tl çekmek istiyorum.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ancak, banka müdürü inisiyatifi ile belki. Aksi taktirde doğrudan sistemden onay verir ise adınıza kredi çıkar.

 3. blank Murat dedi ki:

  Merhaba benim şimdiye kadar bankalarla hiçbir çalışmam olmadı o yüzden kredi notum 0 çıkıyo askerden yeni geldim sigortam da 10 aydır yok 5 10 bin TL krediye ihtiyacım var nasıl çekebilirim hangi banka verir veya çekebilirmiyim yardımcı olabilirmisiniz lütfenn

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi notunuz oluşmadı ise gelir beyanı ve sigorta süresine göre bankalar kredi verebilir. Ama sizde şuan hiç biri olmadığı için ipotekli olarak kredi alabilirsiniz ki ihtiyacınız olan rakam için bence bu şekilde kredi almak size çok pahalıya mahal olur. Onun için size tavsiyem kredi kartınız varsa nakit avans yada faturalı hattınız üzerinden nakit ihtiyacınızı taksitli olarak karşılamanızdır. 5 bin TL için bunu rahatlık ile bu şekilde karşılaya bilirsiniz.

 4. blank Ouz dedi ki:

  Merhaba ben yurt dışında çalışıyorum ama Türkiye’den ev almak için kredi kullanmak istiyorum bankalarla hiç bir çalışmam yok SSK da yok konut kredisi kullana bilirmişim.

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Gelir belgeniz varsa kullana bilirsiniz.

 5. blank Hava dedi ki:

  Sigortam yok malım mülkümde yok pandemiden dolayı bir işimde yok çok acil bana 25 bin lazım borçlarımı biyere toplamak için yardımcı olursanız sevinirim çok acil

KOSGEBKredi.net