Sigortasız kredi veren bankalar ‘dan en önemli 4 tanesi

Sigortasız kredi veren bankalar ‘dan en önemli 4 tanesi
10 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.209 kez okundu.


Özel ve kamu bankaları bilindiği üzere ihtiyaç veya araç yada konut kredisi kullanacaklardan bazı gerek duydukları evrakları talep etmektedir. Bankaların talep ettiği ve en çok değer verdiği evrakların başında ise kuşkusuz SSK bildirim kağıtları gelmektedir. Yani en az 6 aylık sigortalı olmanız istenilmektedir. 6 ay sigortalı olmayanlar ile hiç sigortasız olanlar ne yazık ki direk bankalara gittiklerinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanlarından yararlanamazlar. 30.000 liraya kadar sigortasız kredi almak isteyenler sizlere benim de 2019 yılında yararlanmış olduğum en önemli 4 bankayı tanıtıyorum.!

Sigortasız kredi nasıl çekilir ? işte cevabı!

İlk olarak bankaların neden sizden sigorta yani SSK kayıt belgesini istediğine bir açıklık getirelim. Bankaların bu belgeyi istemelerindeki en büyük amaç kendilerinden kredi kullanan bireylerin kullanmış olduğu krediyi gelirleri ile geri ödeyebileceğini görmektir. Şayet bay veya bayan bir şahıs SSK ‘lı ise mutlaka düzenli olarak bir yerlerde çalışıyor anlamına gelir. Daha önceleri sadece SSK kaydının olması banka için yeterli iken artık sigortalık süresi de banka için oldukça değerlidir. Bankaların hemen hemen tümü en az 4 aydan aşağı sigortalı olan vatandaşa kredi imkanı sunmamaktadır. Normal de sigortalık süresinin 6 ay olması bankalar için ön şarttır. Peki konu başlığımızda ki gibi hiç SSK kaydı olmayan ev hanımı veya erkek bir vatandaş bankalardan nasıl kredi çekebilir mi çekerse de nasıl çekebilir ?

Üzerinize kayıtlı bir mülkünüz var mı?

Sigortasız dahi olsanız üzerine kayıtlı herhangi bir taşınmaz varsa yine bankalardan ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Hele birde taşınmaz mal varlığınız kirada ise değmeyin keyfinize. 🙂 Bu kez kesinlik ile bankalardan kredi notunuz düşük olmadığı sürece rahatlık ile kredi kullana bilirsiniz. Ancak, kiranızı banka üzeren den yapılan kontrat doğrultusunda alıyor olmanız son derece önemlidir.

İpoteksiz olarak da bankalardan kredi çekebilirsiniz

Bankaya ipotek koyduracak bir mal varlığına sahip değilseniz bile üzülmeyin yinede bankalardan kredi çekebilmeniz için bir kaç yol daha var. Sigortalı çalışan bir arkadaşınız var mı? Şayet siz sigortasız iseniz dahi çalışan sigortalı bir arkadaşınız varsa onun üzerinden yada onu kefil ederek ( eşinin de gönül rızası olmak kaydı ile ) bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu imkanınız da yoksa o zaman başka alternatif yollara başvurmanız gerekecektir. Daha önce kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi hakkında yazı yazmıştık. Bu makaleyi okumanızı şiddet ile tavsiye ederiz. Bu makaleden de bir çözüm yol çıkaramadıysanız şayet o zaman geri kalan tek yol İnternet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmanız.İnternet bankacılığı aracılığı ile kredi kullanma

Bu sistemi kimse belki de bilmez, bankacılar hariç tabi ki.! Sigortasız kredi çekmenin en son yolu olarak sizlere İnternet bankacılığından yapılan başvurular hakkında bilgi vereceğim. İlk olarak gözünüzün kestirdiği bu 4 bankaya mevduat hesabı açtırın.

 1. Benimde tercihim AKBANK
 2. Garanti bankası
 3. Türkiye İş Bankası
 4. Denizbank

Ben biraz sonra bahsedeceğim işlemi Akbank üzerinden gerçekleştirdiğim için bu bankaya göre izlenmesi gerekilen yolu anlatacağım. Gerçi diğer bankalarda da izlenmesi gerekilen yol genelde aynıdır. İlk olarak bankaya giderek bir vadesiz Türk lirası cinsinden hesap açınız. Daha sonra bu işlem esnasında bireysel deki memura İnternet bankacılığını da kullanacağınızı beyan ediniz.

Sigortasız kredi nasıl çekilir

Sigortasız kredi nasıl çekilir

Bu iki işlem sonrasın da ise Google Play Store üzerinden İndirmiş olduğunuz mobil uygulama ile İnternet bankacılığına doğrudan giriş işlemini gerçekleştirin. Çok büyük ihtimal ile karşınıza adınıza tanımlanmış olan en az 30.000 lira kredi çıkacaktır. 36 ay vadeli olarak adınıza tanımlanmış olan kredi miktarına kadar hemen başvuru yaparak 4 dakika içinde de ihtiyaç kredinizi gelir belgesiz ve sigortasız olarak alabilirsiniz. Yeter ki KKB kredi notu değeriniz yüksek olsun.! İnanmayanlar videomu izleye bilirler.

Video ‘da sizinde gördüğü gibi 40.00 lirayı ben bu teknik ile 48 ay vadeli ayda 1290.64 TL olarak geri ödemeli olarak aldım. 🙂Bir önceki yazımız olan 5 Bin lira kredi 12 yada 36 ay vadeli çeksem ne kadar öderim ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sigortasız kredi veren bankalar ‘dan en önemli 4 tanesi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Nurie dedi ki:

  Ben evsahibi olmak istiyorum ama serbest çalışıyorum sigortanın yok tamam ona na sol konut kredisi çekerim gemlikte müşteki ev almak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Ev kredileri yada müstakil konut kredisinde ne yazık ki bu teknik işe yaramaya bilir. Sigortasız kredi kullana bilirsiniz. 🙁

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
5 bin lira kredi
5 Bin lira kredi 12 yada 36 ay vadeli çeksem ne kadar öderim ?

Sıklık ile kullanılan kredi miktarı olan 5 bin lira ihtiyaç kredisini 2019 da anında 36 aya kadar vadeli olacak çekebilirsiniz....

Kapat