Sıfırfaiz2017 kosgeb gov tr

Sıfırfaiz2017 kosgeb gov tr
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi


Sıfırfaiz2017 kosgeb gov tr

Kazananların  sıfır faiz 2017 KOSGEB gov tr başvuruları için giriş yaparak çıktı alması gerekmektedir. http sifirfaiz2017 kosgeb gov tr adresinden alınan çıktılar sonrası yapmanız gereken diğer adımlar sitemizde yer almaktadır.

Sıfır faizli kredi başvurusu nasıl yapılır ?

Cep telefonunuza 28 şubat 2017 tarihinde İŞLETME KREDİ FAİZ DESTEĞİ ALMAYI KAZANDINIZ ” yazısı geldi ise artık sonuca oluşmak için bir kaç adım daha yapmanız gerekmektedir. İlk olarak kazandığınızı teyit etmek isteyenler aşağıdaki formu doldurarak giriş yapmaları gerekmektedir. Kazandığınız ibaresini görüyorsanız şayet o sayfanın çıktısını da almanız son derece önemlidir.

bu işlemi yaptıktan sonra artık mutlu sonra ulaşmak adına 3 adıma daha ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu adımlardan ilki KOSGEB anlaşmalı bankalara elinizdeki form ile şahsen olarak başvuru yapmanızdır. Bu arada kurum tarafından anlaşma sağlanmış olan bankalar tam 9 tanedir. İsimler ise;

 • Türkiye İş Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat bankası, Halk bankası, QNB finansbank, Garanti bankası, Akbank ve Denizbank dır.

başvuru yaptığınızda banka sizden bazı diğer evrakları talep edecektir. Bu yıllık cironuzun gösteren belgeler. Kimlik belgeleriniz, muhtemelen kefil de yada ipotek talep edebilecektir. Bu şartları sağlamanız durumunda diğer adıma geçebiliriz. 3 adım ise kredi almayı bankaca onay alanları doldurması yada güncellemesi gereken kobi beyannameleridir. Sitemizde kobi beyannamesi doldurma yada güncellemesini yapabilirsiniz. Artık sonra geldik. Bankanın alacağınız kredi onay vermesi ve KOSGEB’ inde olurunu aldıktan sonra artık 50 bin TL kadar işletme kredi faiz desteğimizi alabiliriz.
Sırası ile izlenmesi gereken yolu gösteren harita

sifirfaiz2017 kosgeb gov tr giriş yolu

sifirfaiz2017 kosgeb gov tr giriş yolu

Sistemler aşırı yoğunluktan kilitlenmektedir

Sifirfaiz2017 kosgeb gov tr sitesinden çıktı almak için giriş yapan binlerce esnafımızdan dolayı sistemler arası sıra gelip gitmektedir. Lütfen bu durumda sabırlı olunuz. Bu durumun düzelebilmesi için geçecek olan zamanda sitede yapılması gereken diğer işlem olan kobi beyannamesi doldurma / güncelleme işlemlerini yapabilirsiniz. Nihayetinde 2017 yılında verilmesi söz verilen krediyi tam 460 bin 167 esnafımız kazanmıştır. Devlet bütçesinden bu kadar esnafımıza destek sağlamak amacı ile kasasından 11 milyar lira para çıkarmıştır.

Kredi oranları neye göre verilmiştir. ?

Esnaflarımızın hemen hemen tamamına yakına verilen kredi imkanları kimine 20 bin TL iken kimi esnafımıza ise 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu orana daha öncede söylendiği gibi esnafımızın yıllık net satışına göre belirlenmiştir. Buna göre yıllık net olarak hasılatı;

 • 1 TL ile 250 bin TL arasında olan esnafımıza 20.000 TL
 • 250 bin TL ile 500 bin TL arasında hasılatı olana 25.000 TL
 • 500 bin TL ile 750 bin TL ise 30 bin TL
 • 750 bin TL den 1 milyon TL arasına 40 bin TL
 • 1 Milyon TL den fazla kazancı olana ise 50 bin TL verilmiştir.

 
Bir önceki yazımız olan Beyaz eşya bayiliği ve KOSGEB destek kredisi nasıl alınır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB' in resmi sitesi '' www.kosgeb.gov.tr' dir, sitemiz de yer alan bilgiler tamamen haber niteliğinde yer almaktadır.

Sıfırfaiz2017 kosgeb gov tr Konusuna 37 Yorum Yapıldı
 1. ibrahimçot dedi ki:

  merhaba kosgep bizede cikti ama alamadik sayin mudurum açiklama yapti bugun 30 hazirana uzatildi diye ama alamayan lar için de yeni bi çalişma varmi acba püani iyi olanlar zaten aldi iki kefil le alamayanlarin için de bankalar verse mudürüm bizlerde alsak obanka bu banka yezmekten bizlere de yaziktir gunahtir aslin da can süyu bizim gibi esnaflara acil ihtiyaç ama. tekrar yapmamiz gereken bişey varmi. teşekkurler.

 2. mustafa kızıl dedi ki:

  iyi günler kosgeb onayladı ama banka vermiyo garanti bankası kartını almamıştım beş ay önce ondan herhalde bu bankalar varya .çok acayip firıldaklar yapı kredi bankasına uğradık tc mizi verdik bi bakın dedik kredi çıkıyormu dediler borcu yok yazısı getirin zaten borçlarımızı kapatmak için alacağız bu parayı çıktık gitdik anlamsız geldi iki gün sonra gölbaşı deniz bank mesaj attı onaylı krediniz hazır gelin alın dedi borcu yok yazısını aldık birilerinden borç bulduk tabiki
  üçgüne bi bankaya uğruyoruz iki saat bekle şu eksik bu eksik muhasebeciye koş al gel
  iki üç gün sonra tekrar uğra yine bekle bekle noldu çıktımı kosgeb kredimiz esnaf sicil gazetesi istiyor kosgeb onu götür kosgebe ver elini sincan sağolsunlar pazar açıkta götürdük verdik geldik bankaya üç gün sonra noldu bizim kredi tamam abi canım abi tekim abi çalışıyorum abi .ama bu arada ay bitdi yeni ay girdi bi daha gittim dedki abi borcu yok yazısı getirecen kardeşim verdimya onbeş gün önce e abi o ay bitti bu ay için bidaha getirecen dedi ve bizim tellerin hepsi koptu münakaşa ettik çıktık boc bulduk onun derdine düştük bakalım şu an halk banka verdik herhalde orada kopacak azkaldı ama adamı olan yemin ederim iki günde aldı demem oki devlet esnafına sahip çıkıyor alsana para rahatla sonrada bana öde diyor babanın evladına yaptığı gibi ama ama bu gavur bankalar işi yokuşa sürüyo faizi düşükya kendileri verse hemen çıkartırlar onlar belirliyorlarya faizini
  kosgeb ve çalışanlarına saygılarımı sunarım

 3. Nahsan kara dedi ki:

  Bize dediler mesaj gelir hiçbir şey gelmedi

  1. Admin dedi ki:

   Mesaj sadece hak sahiplerine geldi.

1 4 5 6
Sayfa başına git
Daha fazla Hibe
Beyaz eşya bayiliği ve KOSGEB destek kredisi nasıl alınır
Beyaz eşya bayiliği ve KOSGEB destek kredisi nasıl alınır

Beyaz eşya bayiliği ve KOSGEB destek kredisi nasıl alınır Boch veya Arçelik yada Samsung veya Vestel hiç fark etmez hangi...

Kapat