Senetle Para Veren Yerler

Senetle Para Veren Yerler
13 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 98.803 kez okundu.


Özellik ile İstanbul ve Ankara ilimiz gibi bir çok büyük şehirlerde senetle para veren yerler bulunmaktadır. 2018 yılında daha çok yaygınlaşan bu yerlerin başında ise kuyumcu veya ikrazat firmaları gelmektedir. Sicili çeşitli ödeme aksaklıklarından dolayı kara listede olanların bankalardan sonra en büyük alternatif olarak başvuru yaparak senet karşılığında para ( kredi ) alabileceği bu şirketleri sayfamızda detaylı bir şekilde yer verdik. Sizinde KKB notunuz düşük ve finansman kuruluşlarınca riskli gurup da yer alıyorsanız bu firmalara başvurabilir elden borç para alabilirsiniz.

Senet Kaşılığında Borç Para Alma Yöntemleri

Biliyoruz ki bu makalemizi okuyorsanız bankalar tarafından takibe alınmış ekonomik anlamda çok zor durumdasınız. Borçlarınızı ( ev kirası, ödenmesi gereken kredi kartları gibi ) kapatmak için size canlı nakit para lazımsa bunu bankalardan sonra nasıl temin edeceğinizi en ayrıntılı bir şekilde anlatarak sizlerin bu sıkıntınıza çözüm bulmaya çalışacağız. Benim de çevremde bir çok kişinin yapmış olduğu bu yöntemler ile firma ve şirketlerden borç para alabilir yada bozdurma dediğimiz yöntemler ile yapacağınız bir kaç işlem sonrasında elinize nakit para geçebilir. İlk olarak senet karşılığında bozdurma yöntemi yaparak nasıl nakit para sahibi olabiliriz ona açıklık getirmek istiyorum.

Senetle para veren yerler

Senetle para veren yerler

Bozdurma Yöntemleri İle Nakit Para Elde Etmek

Bankalardan nakit olarak para çekemeyenler çeşitli değişik yöntemler ile borç çarklarını döndürmeyi hedeflerler. Bunların en basit yolu da bizce bozdurma yöntemleridir. Bozdurma yöntemleri aslında çok basit ve hemen hemen genci ile yaşlısının rahatlık ile yapabileceği bir nakit para bulma tekniğidir. Bozdurma yöntemi için ilk olarak elinizde bir ürün olması gerekmektedir. Bu ürün hem ufak hemde değerli bir şey olması gerekmektedir. Bu ürünlere ilk olarak örnek cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar ikincisi ise IPAD lerdir. Yaşadığınız il ister Bursa olsun ister ise İzmir mutlaka ama mutlaka senet karşılığında ürün satan bir çok firma vardır. Bugünlerde bilindik Arçelik veya Beko yada Bosch gibi köklü beyaz eşya mağazaları bile senet karşılığında ürün pazarlamaktadırlar.

Senetle cep telefonu veren mağazalar yazımızda bu firmaları inceleyebilir, ilan bırakabilirsiniz.

Bu ürünlerden istediğinizi senet karşılığında taksitli bir şekilde alarak arzu ettiğiniz hemen hemen tüm ikinci el satan cep telefon mağazalarına satabilirsiniz. Şimdi basit bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki senetle cep telefonu satan mağazalardan 5.000 TL değerinde bir kaç ürün aldınız. Bu ürünü muhtemelen kredi kartı ile almadığınız için değerinin üstünde alacaksınız. Şuan için bizim yaptığımız ufak bir araştırma neticesinde nakit olarak alacağınız 5.000 TL elektronik ürün size 12 vadede 5800 TL civarlarında gelecektir. 5 bin TL aldığınız ürünü bozdurur iken en fazla 400 – 500 TL civarlarında bir kayıp yaşarsınız bu da size 12 aylık bir vadede toplam olarak 5 bin TL de 1200 TL civarında bir zarar yaşatır. Bu parayı bankalardan alsaydınız ne kadar kayıp yaşardınız işte hesabı;5 bin TL 12 ay vade aylık ödemesi %1.19 ortama faizde 456.35 TL olacaktır. Yani faizli bir şekilde 456.35*12= 5476 TL dir. 476 TL faiz + 50 TL işlem ücreti + 100 TL hayat sigortası = 626 TL bir kayba uğrayacak tınız.

İki hesaplamada ortada bankalardan kredi çekemeyenlere senetle ürün veren firmalardan bu şekilde bozdurma teknikleri ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kredi Kartınız İle Nakit Para Elde Edebilirsiniz

Elinizde limiti yüksek bir kredi kartı varsa bununla yine bankalardan hiç muhataba girmeden nakit para çevirebilirsiniz. Bunu yine sıklık ile çalışma arkadaşlarım yapmaktadırlar. İlk yapmanız gereken herhangi bir kuyumcudan kredi kartınız ile altın satın almanızdır. Daha önceleri kuyumcular alınan altına 12 taksit yaparken devlet bu işi kuyumcuların tefeciliğe döktükleri için 4 taksite çekmiştir. Alacağınız kredi kartı limiti kadar nakit fiyatına 4 taksitli altını ister aynı kuyumcuya ister başak bir kuyumcuya bozdurmak şartı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Kuyumculardan senetle de aynı şekilde borç para alabilirsiniz. Yine kendilerinin belirleyeceği faiz oranları ve masraflarını kabul etmeniz durumda sizlerde rahatlık ile senet karşılığında nüfus cüzdanlarınızı getirerek kuyumculardan yada ikrazatcılar dan borç para alabilirsiniz. Bu tür borç veren veya alacak olanlar başvurularını sitemizden yapabilirler.

İkrazat nedir? İkrazat yasal bir şirket olup hazine bakanı onayı alınması şartı ile sağlanmaktadır. İkrazat firmalarından borç para alacağınız zaman lütfen firmanın belgelerini sorgulayın. Ülkemizde yasal olarak borç para veren bu firmaların yanı sıra yasa dışı olarak da yapanlar ( tefeci ) bulunmaktadırlar.

İkrazat sözlük anlamı nedir? İkrazat kelimesi Arapçadan gelmiş bir kelimedir. Türkçe karşılığı ise borç veya ödünç para veren kişi denilmektedir.

Senetle para veren yerler hesaplama

Senetle para veren yerler hesaplama

İkrazat Adresleri

İstanbul da senetle borç para veren bir kaç ikrazat firmaların adreslerini ve iletişim bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Firmaların yetki belgelerini lütfen kontrol ediniz.

 • Yangın ikrazat; adres: Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy iş hanı numara: 114 – Tel: 0-212-272-22-95
 • Şirinoğlu ikrazat; Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih Tel: 0-212-519-35-28

Ankara ilinde faaliyet gösteren senetle para veren yerler olarak ikrazat firmaların adresleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Serkan ikrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Google maps harita

Lütfen sizlere senetle kredi vereceğiz deyip de başta özel kargolar ile PTT aracılığı ile yollanan dosyalar için herhangi bir ücret ödemesi yapmayınız.! Bu durumdan ötürü bir çok arkadaşımız mağdur olmuştur. İlgili firmalar ile kesinlik ile hiç bir bağlantımız yoktur.Bir önceki yazımız olan İşsizlik Maaşı 2018' de Ne Kadar Oldu ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Senetle Para Veren Yerler Konusuna 859 Yorum Yapıldı
 1. Acil 5000 TL ye ihtiyacım var. Faizli öderim hiç sorun yok.

 2. recep dedi ki:

  sakarya calısan kaynakcıyım kısa vadelı 5 bın yada 3 bın lazım senet le öedemem var yardımcı olucak varsa ulasabılırmı 5330928674

 3. recep dedi ki:

  sakaryada oturuyorum nakıte ıhtıyacım var acil5 bın tl yada 3 bın senetle aylık odemelı

 4. Gamze Kurtuluş dedi ki:

  Recep bey bu sözlerim size, dosya masrafı ücreti ile çalışıyoruz. Bununla çalışmamız dolandırıcı olduğumuz anlamına gelmez. Bir çok müşterimiz var bizlere güvenip şu an kredi alan. Bizlere çamur atmaya kalkmayın önce o çamur size bulaşır. Asıl dolandırıcı sizsiniz. Bankalar varken neden bizim gibi şirketleri tercih ediyorsunuz? Çünkü bankaları dolandırdınız bankalar sizlere kredi vermiyor. Burada insanlara yalvarıyorsunuz. Daha çok yalvarırsınız. 3 kuruş için insanları lekelemeye kalkmayın. Bankaları dolandıran sizlersiniz.. kredinizbizde16@outlook.com

  1. recep dedi ki:

   gamze hanım allaha sukur kımseyı dolandırmadım sızın gıbı dolandırıcı olmasın on odeme felan millet dolandırıp dolandırıp hak yıyosunuz dosya masrafı felan cıkarın kredı kesın ordan dosya masrafı o yalanlara karnımız tok kusura bakmayın bole serefsız dolandırıcılar cok dosya masrafı ısteyıp telefonlarına ulasılmayan

 5. recep dedi ki:

  gamze hanımda on odeme ıstıyo admın bey dolandırıcı buda

  1. Admin dedi ki:

   Bütün mesajlarını sildim. Kontrol edebilirsiniz. Lütfen ön ödeme isteyenleri bana bildiriniz. Direk mesajlarını silerim.

   1. recep dedi ki:

    admın bey agzımı bozmak ıstemıyorum ama bu gamze hanım ıcın bozucam ön ödeme ne ya ön ödeme ısteyen tum bole sahıslar mılletın kanını emıyo mılletten 150 tl ala ala 350 yada cogu kısı bolelerın yuzunden canı yandı

 6. recep dedi ki:

  5 bın tl lazım serdıvanda oturuyorum yardımcı olabılcek varmı zor durumdayım 5 aylık lazım recep.sakarya14@gmail.com

 7. Ali dedi ki:

  Admin bey bu Sinan adlı şahış aradığınız da önce nereden aradığınızı soruyor . Ve siz mesela İstanbul dediniz o ben Ankara’da yım diyor. Ve bizim oraya senetleri getirmemiz için yol parası istiyor. Yani bu arkadaş da dolandırıcı. İnsanı zor durumda bırakıyor siz derseniz ben geleyim oradan alayım bu defa diyor ki her ay gelip burda taksitleri ödemeniz gerekiyor diyor .

  1. Admin dedi ki:

   Uyarınız için çok teşekkür ederim. Kullanıcıya ait tüm mesajlar kaldırılmıştır. Kontrol edebilirsiniz.

  2. recep dedi ki:

   bende aradım ocak ayında ankaraya gel verım dedı banada araclarımız var dedı onlar getırıse ucret verıyosunuz dedı

 8. cemal dedi ki:

  bu odemeyı nasıl gerceklestırıyorsunuz bılgı alabılır mıyım

 9. Ebubekir polat dedi ki:

  Benim acil para ya ihtiyacım var beni atarmısınız lütfen 05325838169

 10. mert dedi ki:

  çok acil bir şekilde 5bin tl ihtiyacım var çok acil bir şekilde bana dönermisiniz her ay düzenli ödemek için söz veririm.. 0533 166 1726

 11. Ahmet dedi ki:

  Acil ihtiyacim var evli 2 cocugum var taksitle oderim ihtiyacim olan 4bin tl bana donermisiniz 05522883431

 12. recep dedi ki:

  sakaryada oturuyorum 3 bin tl lazim yardimci olabilirmisiniz 5330928674

 13. EYÜP ADIGÜZEL dedi ki:

  mrb benim 5.000 tlye borç acil ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz

 14. Ersin dedi ki:

  Acil bana da 18000 TL lazım Ağustos ayında faizi ile birlikte geri ödeme yapabilirim lütfen acil olarak geri dönüş yapın

 15. dilek dedi ki:

  acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz dilek.060606@hotmail.com adresimden ulaşabilirseniz sevinirim

 16. Alp dedi ki:

  Bana 10.000 lazim samsundayim 30 gunlugunune geri 11500 oderim

 17. Esma dedi ki:

  10 000 tl ihtiyacım var yardım lütfen

 18. Emre dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum on odeme almiyorum 0546 568 13 87 araya bilirsiniz

  1. kazım dedi ki:

   bana acil 90 bin lazım nasıl yapıyorsunuz lütfen iletişim kurar mısınız

  2. recep dedi ki:

   senetlemı emre bey kredımı cıkartıyosunuz sakarya cıvarı oluyomu

 19. Mehmet dedi ki:

  Acil para ihtiyacım var

 20. betül dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacım var

 21. Saffet dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var maaş podroluyum

 22. Ali dedi ki:

  2000tl ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

 23. Ömer dedi ki:

  Selam aleköm ben Bim mağazasında mağza sorumlusu yaptım şuanda ayrıldım işyeri açıcam 20.000tl lazım 05315870004 WhatsApp tan ulaşabilirsiniz

 24. Melahat dedi ki:

  Acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 25. Mustafa çuha dedi ki:

  Acil 3000 liraya ihtiyacım var çocuğumun ameliyatı için.ssk kam yok .çok zor durumdayım.ne olur Allah rızası için yardımcı olun çocuğumda akciğer yetmezliği var.telefonum fatura nedeniyle kapandı yakınının numarasından ulaşabilirsiniz.05327923178 ismi Ercan banka hesap numaram ziraat bankası IBAN no tr 1200 0100 0916 67537919 5001 Mustafa çuha tel 05342073279 watsaaptan ulaşabilirsiniz. Çok acil durum

 26. nurullah dedi ki:

  20000 tlye ihtiyacım var acil

 27. dilek dedi ki:

  acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek.060606@hotmail.com

 28. Rüveyda ceylan dedi ki:

  Acil paraya ihtıyacım var nakit

 29. Erhan dedi ki:

  Acil 15000 tl lazım . kredim ve kartım 2 aylık gecikmede yardımcı olabilirmisiniz

 30. mihrap dedi ki:

  acil 16 bin tl ye ihtiyacım var kamuda kadroluyum . ödemede sıkıntı olmaz

 31. Alı dedi ki:

  Acil 5 bin TL ıhtıyacım var ayda 500 odeyebılırım ancak ve 2 bin faizde kabulu 0530 6356546 numaram bu yardımcı olursanız çok sevinirim bekliyorum

 32. burak dedi ki:

  Acil 15000 ihtiyacım var lokanta isletiyorm ayda 5000 5000 öderim

 33. kadir dedi ki:

  kadrolu işçiyim 3000 maaşım var paraya ihtiyacım var

 34. Vasfettin dedi ki:

  Acil 15 bin tl bana lazım kamu da kadrolu olarak çalışıyorum ödemede sıkıntı olmaz

 35. Ahmet dedi ki:

  15 000 ihtiyacım var acil banka borcu kapama El den taksit memurum ödemelerimde sorun olmaz 0530 133 2232

 36. ersan alan dedi ki:

  Mrb ben istanbuldan oturuyorum bana yardimci ola bilirmisiniz paraya ihtiyacim var nasil yardimci ola bilirsiniz 5326403744

 37. Neslihan dedi ki:

  150 bin acil nakit lazim annem amaliyat alınacak ön ödeme

 38. Soner dedi ki:

  10000 bin liraya ihtiyacım var acil faiz fark etmez senetle verebilirsiniz sevinirim cevap bekliyorum

 39. fatıh fırtına dedi ki:

  10bın lıra ya ıhtıyacım var aylık taksıtlerle odeme yapabılırım

 40. Burcu yavuz dedi ki:

  Acil hatta yarın sabah 20000 yada senetle de olur nakit yada 3 aylık cekte olur lütfen biri arasın yada yazsin

 41. Kadir. dedi ki:

  Kadir acil para lazım 05330275235 arayın bugün

Sayfa başına git
Daha fazla DEVLET Kredileri
İşsizlik Maaşı 2018' de Ne Kadar Oldu
İşsizlik Maaşı 2018′ de Ne Kadar Oldu ?

2018 yılına girmemiz ile beraber asgari ücretin artması, işsizlik maaşı ( Agi ) alanları da doğal olarak bir hayli sevindir....

Kapat