KOSGEB Kredi

Senetle Para Veren Yerler 2019 ‘da Komisyonsuz !Senetle Para Veren Yerler 2019 ‘da Komisyonsuz !

Senet üzerinden kredi bulmak isteyenlerin en dikkat etmesi gereken hiç şüphesiz işlemlerin komisyonsuz bir şekilde ilerlemesidir. Geçtiğimiz seneler de yapılan bir çok hata sektöre kara bir leke düşürdüğü için 2019 da artık senet üzerinden 60 aya kadar 30.000 ile 45.000 arasında kredi veren firmalar müşterilerinden komisyon talep etmemektedir. Dosya parası adı altında kapıda ödeme yöntemi ile ortalama 700 lira alınan komisyon ücreti başvuru yapılan krediden peşin olarak kesinti uygulanarak başvuru sahibine tahsis edilmektedir. Doğru olana da bu değil mi?

Borç Para Veren Hayırseverler Var Mıdır ?

Biliyoruz ki bu makalemizi okuyorsanız bankalar tarafından takibe alınmış ekonomik anlamda çok zor durumdasınız. Borçlarınızı ( ev kirası, ödenmesi gereken kredi kartları gibi ) kapatmak için size canlı nakit para lazımsa bunu bankalardan sonra nasıl temin edeceğinizi en ayrıntılı bir şekilde anlatarak sizlerin bu sıkıntınıza çözüm bulmaya çalışacağız. Benim de çevremde bir çok kişinin yapmış olduğu bu yöntemler ile firma ve şirketlerden borç para alabilir yada bozdurma dediğimiz yöntemler ile yapacağınız bir kaç işlem sonrasında elinize nakit para geçebilir. Borç para veren hayırsever arkadaşlarımız var ise de lütfen bu yöntemleri bahsetmeden önce bizlere irtibat numaralarını yorumlarda bıraksınlar. Şimdi ilk olarak senet karşılığında bozdurma yöntemi yaparak nasıl nakit para sahibi olabiliriz ona açıklık getirmek istiyorum.

Senetle para veren yerler

Senetle para veren yerler

Borç Para Veren Kuyumculara Gerek Yok.! ( Bu Yöntem Harika.! )

Borç para veren kuyumculara ulaşamayanlar, bankalardan nakit olarak para çekemeyenler çeşitli değişik yöntemler ile borç çarklarını döndürmeyi hedeflerler. Bunların en basit yolu da bizce bozdurma yöntemleridir. Bozdurma yöntemleri aslında çok basit ve hemen hemen genci ile yaşlısının rahatlık ile yapabileceği bir nakit para bulma tekniğidir. Bozdurma yöntemi için ilk olarak elinizde bir ürün olması gerekmektedir. Bu ürün hem ufak hemde değerli bir şey olması gerekmektedir. Bu ürünlere ilk olarak örnek cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar ikincisi ise IPAD lerdir. Yaşadığınız il ister Bursa olsun ister ise İzmir mutlaka ama mutlaka senet karşılığında ürün satan bir çok firma vardır. Bugünlerde bilindik Arçelik veya Beko yada Bosch gibi köklü beyaz eşya mağazaları bile senet karşılığında ürün pazarlamaktadırlar.

Bu ürünlerden istediğinizi senet karşılığında taksitli bir şekilde alarak arzu ettiğiniz hemen hemen tüm ikinci el satan cep telefon mağazalarına satabilirsiniz. Şimdi basit bir hesaplama yapalım.

Diyelim ki senetle cep telefonu satan mağazalardan 5.000 TL değerinde bir kaç ürün aldınız. Bu ürünü muhtemelen kredi kartı ile almadığınız için değerinin üstünde alacaksınız. Şuan için bizim yaptığımız ufak bir araştırma neticesinde nakit olarak alacağınız 5.000 TL elektronik ürün size 12 vadede 5800 TL civarlarında gelecektir. 5 bin TL aldığınız ürünü bozdurur iken en fazla 400 – 500 TL civarlarında bir kayıp yaşarsınız bu da size 12 aylık bir vadede toplam olarak 5 bin TL de 1200 TL civarında bir zarar yaşatır. Bu parayı bankalardan alsaydınız ne kadar kayıp yaşardınız işte hesabı;

5 bin TL 12 ay vade aylık ödemesi %1.19 ortama faizde 456.35 TL olacaktır. Yani faizli bir şekilde 456.35*12= 5476 TL dir. 476 TL faiz + 50 TL işlem ücreti + 100 TL hayat sigortası = 626 TL bir kayba uğrayacak tınız.

İki hesaplamada ortada bankalardan kredi çekemeyenlere senetle ürün veren firmalardan bu şekilde bozdurma teknikleri ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Para Veren İkrazatçı Gerçekten Var mı ?

Elinizde limiti yüksek bir kredi kartı varsa bununla yine bankalardan hiç muhataba girmeden nakit para çevirebilirsiniz. Bunu yine sıklık ile çalışma arkadaşlarım yapmaktadırlar. İlk yapmanız gereken herhangi bir kuyumcudan kredi kartınız ile altın satın almanızdır. Daha önceleri kuyumcular alınan altına 12 taksit yaparken devlet bu işi kuyumcuların tefeciliğe döktükleri için 4 taksite çekmiştir. Alacağınız kredi kartı limiti kadar nakit fiyatına 4 taksitli altını ister aynı kuyumcuya ister başak bir kuyumcuya bozdurmak şartı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Kuyumculardan senetle de aynı şekilde borç para alabilirsiniz. Yine kendilerinin belirleyeceği faiz oranları ve masraflarını kabul etmeniz durumda sizlerde rahatlık ile senet karşılığında nüfus cüzdanlarınızı getirerek kuyumculardan yada ikrazatcılar dan borç para alabilirsiniz. Bu tür borç veren veya alacak olanlar başvurularını sitemizden yapabilirler.

İkrazat nedir? İkrazat yasal bir şirket olup hazine bakanı onayı alınması şartı ile sağlanmaktadır. İkrazat firmalarından borç para alacağınız zaman lütfen firmanın belgelerini sorgulayın. Ülkemizde yasal olarak borç para veren bu firmaların yanı sıra yasa dışı olarak da yapanlar ( tefeci ) bulunmaktadırlar.

İkrazat sözlük anlamı nedir? İkrazat kelimesi Arapçadan gelmiş bir kelimedir. Türkçe karşılığı ise borç veya ödünç para veren kişi denilmektedir.

Senetle Para Veren İkrazat Adresleri, Telefon Numaraları

Senetle-para-veren-yerler-hesaplama

İstanbul da senetle borç para veren bir kaç ikrazat firmaların adreslerini ve iletişim bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Firmaların yetki belgelerini lütfen kontrol ediniz.

 • Yangın ikrazat; adres: Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy iş hanı numara: 114 – Tel: 0-212-272-22-95
 • Şirinoğlu ikrazat; Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih Tel: 0-212-519-35-28

Ankara ilinde faaliyet gösteren senetle para veren yerler olarak ikrazat firmaların adresleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Serkan ikrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Google maps harita

Lütfen sizlere senetle kredi vereceğiz deyip de başta özel kargolar ile PTT aracılığı ile yollanan dosyalar için herhangi bir ücret ödemesi yapmayınız.! Bu durumdan ötürü bir çok arkadaşımız mağdur olmuştur. İlgili firmalar ile kesinlik ile hiç bir bağlantımız yoktur.

 • 2019 senesine damgasını vuran faturalı hatta kredi ile güvenilir bir şekilde kredinizi en aşağıya 3.000 lira en fazla ise 15.000 lira olacak bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktoringler Hakkında Bilmeniz  Gerekenler

Senetle kredi bulmaya çıkmışsanız, bunun en büyük nedeni hiç kuşkusuz ki kara listede yada kredi notunuzun düşük olmasıdır. Özellik ile sosyal medya ve bir çok yerdeki reklamlarda senetle para veren faktoringler hakkında çeşitli haber yer almaktadır. Ama emin olun bunların hiç biri doğru değildir. Evet, faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Ancak, kesinlik ile sizlere yada herhangi bir tüccara senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Ancak aşağıdaki faiz tablosunda da yer aldığı gibi sizlere önereceğimiz bankadan kredi notunuz düşük dahi olsa İnternet üzerinden yapılan başvurulara nakit imkanı sağlamaktadır. Üstelik tam 60 ay!

 • Aralık ayın itibarı ile sizlere tavsiye edeceğimiz banka %1.19 faiz oranı ile 60 ay vadeli olarak kredi sağlayan bu bankamız ICBC BANKASI 👈 ‘dır.
 • Banka 15.000 lira için aylık 373,89 TL geri ödeme taksit tutarı çıkarmaktadır. Geri ödenecek toplam miktar ise 22.433,10 TL ‘dir.
 • Bu rakam bana yetmez diyorsanız 20.000 lira çekeceğim diyenlerin 36 ay olarak ödemesi 714,41 TL
 • Daha fazlasına ihtiyacı olanlar için 30.000 TL için 60 ay olarak ödeme miktarı 747,77 TL

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlerden Şu 3 Şartı Lütfen Arayın!

Size bizim üzerimizden yada herhangi bir İnternet platformu üzerinden irtibata geçen senetle kredi veriyorum diyenlerden mutlaka bazı kriterler aramalısınız. Eğer bu kriterleri aramazsanız şimdiden çok geçmiş olsun dolandırıldınız.! Bu acı tablo ile karşılaşmamak için ise bu önerilerimizi lütfen dikkate alın.

 1. Kesinlik ile size ben senetle kredi veriyorum ama ön bazı masrafları ile ön ödeme yapmanız gerekiyor diyor ise asla ödeme yapmayınız. Aksi taktirde elinizdeki 3 kuruştan’da olursunuz.
 2. Mutlaka firmanın iletim bilgilerini alınız ve şirketi yerinde inceleyiniz.
 3. Senet doldurulduğu vakit mutlaka başvuru yapacağınız rakamın sonunun çizilerek kapatılmış olmasını dikkat ediniz.

"Senetle Para Veren Yerler 2019 ‘da Komisyonsuz !" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Senetle Para Veren Yerler 2019 ‘da Komisyonsuz !" - 136 YORUM
 1. hasan dedi ki:

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın 05331483796

  1. canan bayrakdar dedi ki:

   şartlar nedir

   1. Mehmet dedi ki:

    25.000 acil ihtiyacim var 7 ay sonra faiziyle birlikte oderim. Elazigdan yaziyorum Yardim edebilirsiniz 5061304745

   2. Hüseyin dedi ki:

    Bana acil 2000 lira lazım aylık 600 öderim fazla fazla 2000 3000 veririm Adana’da ikamet etmekteyim yardımcı olursanız çok sevirim numaram 533_024_10_15

  2. Alim dedi ki:

   Slm 10000 tly ihtiyacım var aylık 700 tl olarak ödüyebilirim 5397013324 arıya bilirsin acil

  3. ABDURRAHİM ZEYNEL MADENCİ dedi ki:

   05323653881 ara benı 10000 tl senetle paraya ihtiyacım var

  4. Yusuf dedi ki:

   12000 tl ye ihtiyacım var evlenmek için aylık 800 öderim

  5. Hayati dedi ki:

   Şartlarını öğrenebilirmiyim

  6. dursun aksu dedi ki:

   kamu personeliyim 6000 lazım 0534906006

  7. Mehmet dedi ki:

   Senet ile 10000 tl lazim calisiyorum rahatlikla aylik 800 tl verilir 5358774536 ulasin lutfen istanbul da yasiyorum

   1. Ertuğrul dedi ki:

    Bağkur ve SSK pirim borcumu ödeyip emekli olmak için 20000 ihtiyacım var aylık 1000 lira üzeri ödeme yaparım emekli aylığımdan. 05524191005.

  8. Acil nakit lazım biri ulaşsın acil dedi ki:

   Hasan bey bana dönüş yaparmisiniz acil lütfen numaram bu kardeşim 0/5/5/5 1/8/1 7/8 7/3

  9. Ali dedi ki:

   Hasan bey 5bınlira ıhtıyacım var yardımcı olurmusun

  10. Hasan dedi ki:

   Mrb bana 20,000lazım nekadar taksit le oderim aylık,

   1. Ali kalaycı dedi ki:

    Be konyadayim bana cok acil senet karsilgi 75000 tl lazim bana yardimci olabilecekler 5305790092 numaramdan arasinlar lutfen cok acil para ariyorum emekliyim

  11. Savaş dedi ki:

   3000 para lazım çok acil 05434237305

  12. Unal dedi ki:

   Merhaba acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  13. Muhammet aslan dedi ki:

   Merhaba nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  14. elshan dedi ki:

   antalyada oturuyom yeni şirket açdık senetle 15 bin tl paraya ihtiyacımız var.

  15. ramazan yılmaz dedi ki:

   slm sartlar nelerdir

  16. Mustafa dedi ki:

   Emekliyim ve pttden 50000 TL kredi cektim.o zaman çok yüksek faiz uygulandı kredi kapatma istiyorum senetle borç veren yerler gerçekten varmı

   1. KOSGEBAdmin dedi ki:

    Yapılandırma yapabilirsiniz.

  17. Metin verep dedi ki:

   Banka banka borcu kapatma ve düğün evlilik için 60 ay vadeli 30bin TL lazım lütfen yardımcı olurmusunuz

  18. yaşar atilla alp dedi ki:

   ne kadar şartlar nedir acaba

 2. serdar dedi ki:

  senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

  1. fatih dedi ki:

   nasıl arayacağız sizi bir irtibat numarası bırakmamışsınız

  2. Fatoş dedi ki:

   Bilgi alabilirmiyim nakite ihtiyacım var

  3. Recep Ali Canım dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim sana bana lazım yardımcı olursanız sevinirim

  4. Son dedi ki:

   Size nasıl ulaşırım. Bilgilerimi burada paylaşmak istemiyorum.

  5. Ahmet dedi ki:

   Düğün Yapacam Paraya İhtiyaçim war acil ulaşirmisiniz sifir555 yüz81 7sekiz7üç Detayli bilgi telefonda goruselim

  6. Birhan dedi ki:

   10.000 tl ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunuz 05360365152

  7. Ali dedi ki:

   Serdar bey banda ulasşirmısınız 5 bın tl ıhtıyacım var numaram 05307966861

  8. Abdurrahman KOYUNCU dedi ki:

   Bana 8000 tl lazim askeri personelim 5100 tl maaşım var

  9. orhn dedi ki:

   iletişim no lütfen

  10. Zeynep dedi ki:

   Uluaşırmısınız

  11. Gasek dedi ki:

   Serdar bey cok acil 5000 liraya ihtiyacim var İzmir besbesbes yuz65 7dokuz on 3

 3. Semra Özdemir dedi ki:

  Merhaba acil ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim komüsyonlu kredi almak istiyorum 0552 234 37 57

 4. Aydın dedi ki:

  Şartlarınızı öğrenebilirmiyim .

 5. Mehmet dedi ki:

  25.000 acil ihtiyacim var 7 ay sonra faiziyle birlikte oderim. Elazigdan yaziyorum Yardim edebilirsiniz 5061304745

 6. Adnan dedi ki:

  Mrb 10.000 TL te ihtiyacım var 05550206115 numaram ayda 600 TL olarak geri odeyebılırım

 7. Serhat gülen dedi ki:

  5000 lira kadar bir meblağ lazım.. Senetle verebilecek olan bana ulaşabilir mi 5435943009

  1. Yusuf dedi ki:

   20.000 Aylık 1.000lira geri öderim 5316735046 bilgilendirurseniz sevinirim

 8. Betül dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha dolandiril mayın arayın bu numarayı alın..

  1. ayse dedi ki:

   hangı fırma yardımcı olurmusunuz

  2. emre dedi ki:

   merhaba size hangi şirket yardımcı oldu

  3. Serkan dedi ki:

   Bi yardımci olabilirmisin Betül Hanım çok zor durumdayım lutfen

  4. Osman dedi ki:

   Numara nedir?

  5. İsmail dedi ki:

   Size nasil ulasabilrim arayin bu numarayi yazmissiniz ama numaraniz yok

  6. Sema dedi ki:

   Hangi numara 05530848757 bana ulasabilirmisiniz acil nakite ihfiyacim var

 9. mehmet dedi ki:

  krediye ihtiyacim var cok sikintidayim 6 yada 7 bin kisa vadede oderim sorunsuz faizi goruserek yardimci olurnusunuz spring_845 hotml.c om 5438302842

 10. Yücel dedi ki:

  Bana 5000tl ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim telefon 5452931094

 11. Aziz dedi ki:

  10 bınlıraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz5435892451

 12. İbrahim k dedi ki:

  7.000.00 Tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. Kayseri 05541253826

 13. Hamza dedi ki:

  Banka 3 geceçiktirdim 25 bin ihtiyaç var truzimciyim Antalya oturuyorum 05437162947 2500 aylık alıyorum bana dönermisimiz

 14. Selahattin dedi ki:

  Slm acil 7000 lazım 5459266738

 15. Muhammet dedi ki:

  Bana 10 bin tl lazim bankalar disinda

 16. Erkan dedi ki:

  Acıl nakitte ıhtıyacım var

 17. Caner dedi ki:

  13 bin ihyiyacım var bankalardan alamıyorum banka dısı ilgilenen varsa ulasabilirmi 5060531478

 18. Birhan dedi ki:

  10.000 tl ihtiyacım var. Aylık yan gelirim var. Ödeme de sorun yaşamam. Kredi cekemiyorum. 05360365152

 19. Kadir dedi ki:

  21000 TL ihtiyacım var aylık 800 TL taksitle telefon numaram 05370452009

 20. Ahmet dedi ki:

  Lutfen Allah rizasi icin yardim edin senetle 4000 yasa 5000 tl ihtiyacm war cok acil Lutfen Allah rizasi icin
  demiray322@gmail.com
  05445540983
  Gaziantep

 21. Başaran yandiates dedi ki:

  Acil 15000 lazım ayda 2500 ödemeli yardımcı olur musunuz faizi ile odeyecem yüzde yüz faize bile raziyim watsap no 05531403456 Konya merkezdeyim

 22. A.... Ç...... dedi ki:

  Acil ölüm kalımmeselesi 85 bin tl para lazım ödeme planı çıkartılabilir. Çok fena durumdayım lütfen ulaşır mısınız 05339646540

 23. Erdem Doğan dedi ki:

  merhaba senetle nakit ihtiyacimi gidermek istiyorum.sinenizde bilgilerini verdiğiniz ikrazatcilara şahsen basvurumu yapmam gerekiyor yada sitemizden de başvuru yapabiliyor muyum
  05432399669

 24. Ayşegül Güven dedi ki:

  Mrb 7000tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim kara listedeyim

 25. Mevlut dedi ki:

  Acil 15000 tl ye ihtiyacim var senetle veren varsa ulassin 05374914134

 26. Burhan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var lütfen yardimci olun

 27. Mustafa dedi ki:

  E devlet ve uyapta görülen icra dosyalarınızı kaldırılır iletişim 5454048637

 28. Duygu dedi ki:

  Merhaba acil 1000 TL ye ihtiyacım var, 555 049 0914 numaram, watsaptan yazarsanız telefona cevap veremiyorum calıştıgım için

 29. Cem dedi ki:

  Senetle para nerden bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 30. Fatih dedi ki:

  Meraba iyi günler bana acil 30000 tl lazım 36 ay taksitle öderim her ay ödemede sıkıntı olmaz 05309675930

 31. Mahmut dedi ki:

  Bana 40 bin lazım ulaşabilir misin 5336847821

 32. Sinan dedi ki:

  35000 tl ihtiyacım var aylık 2000tl odeyebilirim Yardımcı olabilecek varmı 532 603 1811

 33. hüsniye dedi ki:

  mrbalar benim 5 bin tl ihtiyacım var eğer sağlayabilirseniz devlet memuruyum düzenli gelirim var.

 34. hüsniye dedi ki:

  telefon numaram5437266750

 35. Esra dedi ki:

  Senetle 20.000tl ihtiyacım var. Geri her ay öderim. Kırklareli esra_gul81@hotmail.com

 36. Deniz Can Demir dedi ki:

  Kredi danışmanlığı sağlanır. 09:00 – 19:00 arası arayabilirsiniz. 0541 575 96 13

 37. ayşe dedi ki:

  15000 (on beş bin) tl nakit ihtiyacım var 05392180987

 38. arslan dedi ki:

  ankarada oturuyorum acil 50 bine ihtiyacım var aylık 2500 lira geri ödeme yapabilirm. aylık kazancım belgenebilir 4500 bankadan kredi çıkmıyor yardım edebilcekler ulaşşsın lütfen çok acil 05319113108 arslanozyurt@gmail.com

 39. Yıldıray dedi ki:

  Acil otuzbin TL lazım sartlarınızı okudum
  Düğün yapacağım için çok ihtiyacım var ne olur bana yardımcı olun

 40. Yıldıray dedi ki:

  Benim 30000 TL ihtiyacım düğün yapacam NEOLUR bana yardımcı olun
  Numaram 05313669260

 41. Nuh öztürk dedi ki:

  Borç var onu oducem

 42. Nuh öztürk dedi ki:

  Borç var onu oducem 10000 lazim tel 05435079061

 43. Mehmet dedi ki:

  Acil 7000 (yedi bin tl) ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

 44. Esraa dedi ki:

  Maddi konuda zor durumdayım lütfen yardım. 20.000tl ihtiyacım var.

 45. Yüksel KURTULMUŞ dedi ki:

  Merhaba.

  Yüksel KURTULMUŞ ismim. Hasan Erdem KURTULMUŞ ve Hüseyin Kerem KURTULMUŞ adlı iki oğlum ilkokul birinci sınıfa gidecekler bu yüzden burs başvurusunda bulunmak istiyorum. Not. maddi gücüm zayıf 2012 de iflas ettim bir Çok icram var. Askeri ucretle çalışıyorum ancak maaşımın 1/4 u 520 tl maas haczi ne kesiliyor. evim kira 425 tl. Maddi yardıma ihtiyacım var. adres. Fatih mahallesi. koncak sokak no12 kat 1 OSMANGAZİ BURSA

 46. Sokrates11 dedi ki:

  25.000 tl senetle paraya ihtiyacım var 05322513779

  1. Sokrates11 dedi ki:

   Acil ölüm kalım meselesi 25.000 30000 tl ayda 1000tl taksitle ihtiyaç var senetle bu şekilde uyan arkadaşlar bana ulaşsın ACİL

 47. cihat dedi ki:

  slm bende kadrolu bir memurum bir sıkıntıya düştük 15-20 yakın ihtiyacım var yardımcı olrsanız sevinirim 05417260680

 48. İsmail dedi ki:

  Size nasil ulasabilirim

 49. Erdinç şimşek dedi ki:

  Cocugum icin cok masraf yaptim ameliyat oldu saglik durumu sukurler olsun cok iyi ama maddi yonden cok acildim islerimi takib edemedim ve suan 50 bin kadar nakte sikistim yarisini ramazan bayrami yarisinida kurban bayraminda vermek kaydiyla bi yardimci olurmusunuz

 50. Hasan dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyacım var senetle kredi veren varsa arasın beni 05530893800

 51. Fatih dedi ki:

  45 bin TL lazım ödeme şartları geri ödeme nekadar

 52. Canser dedi ki:

  Merabalar bana 8500 tl lazım 3 aylığına gerekeni neyse yapmaya hazirim

 53. Neşe dedi ki:

  Evet beko evkur falan veriyo senetle ürün fakat onlar bile kredi notuna bakarak senet yapıyor ben cildirmak üzereyim her yolu denedim olmuyor ne yapabilirim 🙁

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Daha önce aynı mağazadan alış veriş yapan birini kefil göstererek kredi notuna bakılmaksızın ürün alabilirsiniz.

 54. Ahmet dedi ki:

  20.000 tl acil ihtiyacım var
  36 ay vadeyle yardimci olurmusunuz

 55. Oxana dedi ki:

  Nakit para borç ihtiyaçim var

 56. Sinem Bilsel dedi ki:

  Merhaba, İzmir’de senetle para veren , önerebileceğiniz bir firma ya da kuruluş var mıdır? Teşekkürler…

  1. erol dedi ki:

   bodrumdayım borç para verebilirim ertan43bodrum@mynet.com

   1. yaren dedi ki:

    Ertan bey ulaşır mısınız bana hala geçerliyse
    turbedaroglu@hotmail.com

 57. Kayahan dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacim var kamu çalışaniyim senetle para veren arkadaşlar arasın 05319559688

 58. ÖMER dedi ki:

  ŞİRKETİMİ BATAKTAN KURTARMAK İÇİN 1,5 MİLYON TL YE İHTİYACIM VAR.

  YILLIK CİROMUZ 10MİLYON TL CİVARIN

  UZUN VADELİ BORÇ VEREBİLECEK KİŞİLER ARANIYOR

  1,5 MİLYONU 4 YILDA 2,5 MİLYON OLARAK GERİ ÖDEYEBİLİRİM

 59. Tayyip kuşdemir dedi ki:

  15 binlira borcum var oyuzden senetle para bulmam lazim lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 60. Onur senay dedi ki:

  Merhaba 50000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 530 312 05 51

 61. Onur senay dedi ki:

  Merhaba 50000 tl ihtiyacım var aylık 3000 ödeyebilirim 0 530 312 05 51

 62. oğuz oğuz dedi ki:

  çok acil 20.000 lira krediye ihtiyacım var.senet yapan var mı?

 63. oğuz oğuz dedi ki:

  çok acil 20.000 liraya ihtiyacım var.telefon 05442079054

 64. Yusuf dedi ki:

  Acil 45000 tl ye ihtiyacim var subat ayin da 60000 oderim acil veren varsa 05425123501 numaram

 65. Halil dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum özel sektörde çalışıyorum acil 7000 tl lazım 14 ayda 500 tl olarak öderim taksitlerde en ufak problem olmaz irt: 05537140635

 66. murat dedi ki:

  emeklilere kredi konusnda yardımcı oluyoruz 05300802355 aramanız yeterli bankayla skıntısı olasada farketemz emeklilere yardımcı oluyoruz

 67. Gokhan dedi ki:

  50 bin lazım biraz borçlar var kalanında iş kurmak istiyorum Konya da ikamet ediyorum 05519658512

 68. bedri nart dedi ki:

  slm benim acil 10000 tl ihtiyacim var bana snetle karşılığında 10000tl verecek varmı 05318908053 bazen telefonum kapalı olabilir eyer kapalıda olsa msj yazın nasılolsa akşam açar bakarım ondan sonra geleb evraklara imza atarım acil cevab beklerım 15 senelik kadrolu işçiyim maaşım ayda 1000 vakıfbanka öderim elime 3000 tele geçiyor ayda 500 yada 750 tl verebilirim herkese tşk ederım

 69. İlker kahraman dedi ki:

  Merhaba
  15.000 tl ye ihtiyacım var.
  Kredi notumun düşük olması sebebi ile kredi çekemiyorum. Senet karşılığında aylık ödeme veya 07.11.2019. 25.02.2020 tarihinde toplu ödeme şartı ile ilgilinin dikkatine 541 907 72 74

 70. hulusi vural dedi ki:

  merhabalar ben sekiz yıldır sayılı özel bir şirkette çalışmaktayım bankaya eskiden olan borcumdan dolayı hiç bir banka bana kredi vermiyor 30 tl paraya ihtiyacım var hiç bir yerden alamıyorum sekiz yıllık işimi bırakıp tazminatımı alarak kapatacam iş siz kalarak yada bir yeden bulmak istiyorum yardım edecek bir dost eline ihtıyacım car

 71. ALP dedi ki:

  ELİMDE ALACAK KARŞILIĞI ALDIĞIM SAĞLAM OLARAK 8000 TL LİK ÇEK VAR 30.05.2020 VADELİ ALAN OLURMU YER ANKARA

  1. ALP dedi ki:

   5321713279

 72. Leman dedi ki:

  Acil 35000 ihtiyacım var tüm dağınık borçlarımı kapatmak istiyorum kamu çalışanıyım aylık 1500 ödeyebilirim 0530102181

 73. Ayla Küçük dedi ki:

  Komisyonsuz kredi verebiliyormusunuz

 74. Eyüp dedi ki:

  Nakite ihtiyacım var 25 bin lira
  Ayda 1000 ödeme imkanım var

 75. Elmet dedi ki:

  20 milyon lazım aylık 250 bin tl ödeyebiliriz

 76. Yalçın kaya dedi ki:

  10bin ihtiyacım var aylık gelirim 5bin ve üzeri aylık 1000 lira geri ödeme yapabilirim kendim madenciyim geri ďönus yaparsanız sevinirim

 77. Ali kalaycı dedi ki:

  Benim sicilim bozuk hacizli borclarimdan dolayi tum bankalardan kredi kullanamiyirum ben hacizli borclarimi kapadamiyorum hacizli borclarimi kapatmak icin 75 000 tl lazim emekliyim maasim hacizli maas alamiyorum yardimci olun lutfen care ariyorum ilgililere duyurulur

 78. Resul dedi ki:

  Kredi notum düşük çok acil 2000 tl ye ihtiyacım var ev tsksdi6 vermem lazım yardımcı olur musunuz lütfen çok acil

 79. Fatma dedi ki:

  10000 milyar lazim banada yardımcı olabilir misiniz

 80. Nejdet dedi ki:

  Acil ama cok acil 30000 tlye ihtiyacimiz var esimin emeklisi var bende esnafim numarami birakiyorum ararmisiniz sartlari konusmak icin 05523493825

 81. Orhan avgaz dedi ki:

  Selamlar sartlarınız neler oluyor acil nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 82. ramazan dedi ki:

  merhaba sartlar nedir 10 bin uyarsa kullanabilirim 555 7547949

 83. Őzdemir dedi ki:

  Mrb acil 12000 tl lazim aylik 500 oderim
  Sartlar ne gerekiyor 5432251291

 84. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05456226976

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Lütfen Sinan beye ön ödeme yapmayınız, bire bir görüşmenizde fayda olacaktır.

 85. erkan dedi ki:

  acil olarak 10000 tl ye ihtiyacım var memurum aylık 1000-1500 tl gerı odemeli alabılırım.

 86. Birol ersoy dedi ki:

  Merhaba ben 25000 bin paraya ihtiyacım var bana nasıl yardımcı olabılırsınız

KOSGEBKredi.net