KOSGEB Kredi

Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)

Bireysel, tarımsal ve hayvansal kredilerinin yanı sıra KOBİ yada esnaf kefalet odasına kayıtlı tüm iş yeri sahiplerine kredi olanağı sunan Şekerbank KOBİ kredisi başvurusu hakkında bilmek istediğiniz masraf giderleri, kredi faiz oranları ve başvuru şartları sayfamızda yer almaktadır. Şekerbank esnafım kredisi başvurusu yaparak, bankanın size sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile bir çok işleme ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Şekerbank Esnaf ve KOBİ Destekleri Nelerdir?

Şekerbank esnaf ve KOBİ iş yerlerine oluşturmuş olduğu iki ayrı kategori ile hizmet sunmaktadır. Ticari alandaki faaliyetlerini tamamen rahatlatmak ve işletme sahibinin büyümesine destek vermek adına sunulan bu hizmetler ile bir çok ayrıcalıkları yine katılımcısına sunmaktadır. Sizler için bankanın esnaf ve KOBİ paketlerini ayrıcalıkları ile birlikte sayfamızda yer verdik.

Şekerbank KOBİ işletmelerine özel kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank KOBİ işletmelerine özel kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank Esnaf Destek Paketinde Neler Mevcuttur?

Sadece esnafa kredi imkanları sunmak ile kalmayan banka kendisi ile iş birliği içinde olan işletme sahiplerine de bir çok ayrıcalıklar sunmaktadır. İşletmenin ihtiyacı olan başta POS cihazı ve uzaktan ödeme olanağı sunan mail order sistemi kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan mobil pos, ticari kredi kartları sunmaktadır. Şimdi isterseniz asıl konumuz olan Şekerbank tarafından esnafımıza sunulan kredi faiz oranları ve hesaplama tablosundan bahsedelim. Şekerbank da hemen hemen her banka gibi esnaflık yapan taksici, pastahane, lokanta, berber, takı shop veya giyim üzerine iş yeri sahibi hiç fark etmez kredi olanağı sunan bankalar arasında yerini almaktadır. Banka işletmenin ticari faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak 250 bin TL kadar kredi imkanını sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kredi olanağını ise esnafa özel olarak ister 3 aylık isterse 6 veya 12 aylık yani senede bir geri ödeme imkanları ile ödeme kolaylığı ile vermektedir. Tam 6 ay yani 5 sene ödeme vadesi sunan banka esnafın zor günlerinde de yanında olarak 4 ay kredi erteleme imkanı da yine ayrıcalıklı ile sunmaktadır. Bankanın esnafa özel olarak oluşturmuş olduğu sayfaya BURADAN başvurabilirsiniz. Kredi faiz ve geri ödeme hesaplama tablosu ise BURADA yer almaktadır.

Şekerbank KOBİ işletme kredisi hakkında tüm bilmek istedikleriniz

Esnafımız dan ayrı olarak daha büyük çapta ticari faaliyet gösteren KOBİ iş yeri sahiplerine de Şekerbank oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile yanında yer almaktadır.  Nakdi, Gayri, Eko ve proje finans adı altında destek veren banka işletme giderlerine hatta tamir tadilat masraflarınıza kadar kredi desteğini sunmaktadır.

Şekerbank KOBİ’ye özel nakit krediler

KOBİ’ler için oluşturulan nakit krediler;

  • Borçlu cari hesap kredileri yani (B.C.H.)
  • Spot krediler (Daha çok acil kredi ihtiyaçlarınız için düzenlemiştir)
  • Taksitli ticari krediler (Ticari taşıt ve gayri menkul alımlarınız için)
  • Dövize endeksli krediler (Dolar, Avro gibi kurlar üzerinden endeksli olarak sunulan kredi imkanları)
  • Vergili döviz kredileri

Gayri Nakit kredi imkanları

  • İhale karşılığında alınması planlan mülkiyetler için krediler (Geçici, Kesin, Avans teminat mektuplu olarak verilmektedir.)
  • Serbeste konulu teminat teminat mektupları (Gümrük, Bayilik, Mal alımı vs.)

EKO Kredi imkanları

İşletmenizin yenilebilir enerji istasyon kurulumlar, çatı veya pencereye kadar tüm tadilat masrafları doğal gaz dönüşüm işlemlerinden enerjiden tasarruf sağlamak adına yapacağınız yatırımlara ve hatta riski yapı (kentsel dönüşüm) adı altında işletmenin yıkılıp yeniden imarına kadar kredi imkanı sağlayan pakettir. EKO kredi hakkında detaylı bilgi BURADA yer almaktadır.

Şekerbank esnaf kredisi faiz oranları

Adında da anlaşılacağı gibi KOBİ ‘lerin proje sahip olan işletme masraflarının giderilmesi amacı ile kurulmuş bir destek paketidir. Orta veyahutta uzun vadeli kredi ihtiyaçlarınızı bu destek paketi ile sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi BURADA yer almaktadır.

  • NİSAN 2020’da Şekerbank dahil olmak üzere bir çok bankaya ait KOBİ ve ESNAF kredisi faiz oranlarını göre bilmektesiniz. Şekerbank’ın şuan için mevcut esnaf kredisi faiz oranı tabloda %1.95 olarak yer almaktadır. Buna göre ise 65.000 TL bir kredi kullanacak olan esnafımız 60 ay vade de aylık olarak 2.026,97 TL taksit öder.!

Şekerbank ‘ın ülkemizde en uzun vadeli konut kredisi verdiğini biliyor muydunuz? Tam 360 ay vadeli yani 30 yıl geri ödemeli olarak sunulan Şekerbank konut kredisi hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz!

"Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net