Şekerbank kobi kredisi başvurusu esnaf faiz hesaplama tablosu

Şekerbank kobi kredisi başvurusu esnaf faiz hesaplama tablosu
15 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.095 kez okundu.


Bireysel, tarımsal ve hayvansal kredilerinin yanı sıra KOBİ yada esnaf kefalet odasına kayıtlı tüm iş yeri sahiplerine kredi olanağı sunan Şekerbank KOBİ kredisi başvurusu hakkında bilmek istediğiniz masraf giderleri, kredi faiz oranları ve başvuru şartları sayfamızda yer almaktadır. Şekerbank esnafım kredisi başvurusu yaparak, bankanın size sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile bir çok işleme ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Şekerbank esnaf ve kobi destekleri nelerdir?

Şekerbank esnaf ve KOBİ iş yerlerine oluşturmuş olduğu iki ayrı kategori ile hizmet sunmaktadır. Ticari alandaki faaliyetlerini tamamen rahatlatmak ve işletme sahibinin büyümesine destek vermek adına sunulan bu hizmetler ile bir çok ayrıcalıkları yine katılımcısına sunmaktadır. Sizler için bankanın esnaf ve KOBİ paketlerini ayrıcalıkları ile birlikte sayfamızda yer verdik.

Şekerbank esnaf destek paketin de neler mevcuttur?

Sadece esnafa kredi imkanları sunmak ile kalmayan banka kendisi ile iş birliği içinde olan işletme sahiplerine de bir çok ayrıcalıklar sunmaktadır. İşletmenin ihtiyacı olan başta POS cihazı ve uzaktan ödeme olanağı sunan mail order sistemi kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayan mobil pos, ticari kredi kartları sunmaktadır. Şimdi isterseniz asıl konumuz olan Şekerbank tarafından esnafımıza sunulan kredi faiz oranları ve hesaplama tablosundan bahsedelim. Şekerbank da hemen hemen her banka gibi esnaflık yapan taksici, pastahane, lokanta, berber, takı shop veya giyim üzerine iş yeri sahibi hiç fark etmez kredi olanağı sunan bankalar arasında yerini almaktadır. Banka işletmenin ticari faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak 250 bin TL kadar kredi imkanını sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kredi olanağını ise esnafa özel olarak ister 3 aylık isterse 6 veya 12 aylık yani senede bir geri ödeme imkanları ile ödeme kolaylığı ile vermektedir. Tam 6 ay yani 5 sene ödeme vadesi sunan banka esnafın zor günlerinde de yanında olarak 4 ay kredi erteleme imkanı da yine ayrıcalıklı ile sunmaktadır. Bankanın esnafa özel olarak oluşturmuş olduğu sayfaya BURADAN başvurabilirsiniz. Kredi faiz ve geri ödeme hesaplama tablosu ise BURADA yer almaktadır.Şekerbank kobi işletme kredisi hakkında tüm bilmek istedikleriniz

Esnafımız dan ayrı olarak daha büyük çapta ticari faaliyet gösteren kobi iş yeri sahiplerine de Şekerbank oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile yanında yer almaktadır.  Nakdi, Gayri, Eko ve proje finans adı altında destek veren banka işletme giderlerine hatta tamir tadilat masraflarınıza kadar kredi desteğini sunmaktadır.

Kobiye özel nakit krediler

Kobiler için oluşturulan nakit krediler;

 • Borçlu cari hesap kredileri yani ( B.C.H. )
 • Spot krediler ( Daha çok acil kredi ihtiyaçlarınız için düzenlemiştir )
 • Taksitli ticari krediler ( Ticari taşıt ve gayri menkul alımlarınız için )
 • Dövize endeksli krediler ( Dolar, Avro gibi kurlar üzerinden endeksli olarak sunulan kredi imkanları )
 • Vergili döviz kredileri

Gayri Nakit kredi imkanları

 • İhale karşılığında alınması planlan mülkiyetler için krediler ( Geçici, Kesin, Avans teminat mektuplu olarak verilmektedir. )
 • Serbeste konulu teminat teminat mektupları ( Gümrük, Bayilik, Mal alımı vs. )

EKO Kredi imkanları

İşletmenizin yenilebilir enerji istasyon kurulumlar, çatı veya pencereye kadar tüm tadilat masrafları doğal gaz dönüşüm işlemlerinden enerjiden tasarruf sağlamak adına yapacağınız yatırımlara ve hatta riski yapı ( kentsel dönüşüm ) adı altında işletmenin yıkılıp yeniden imarına kadar kredi imkanı sağlayan pakettir. EKO kredi hakkında detaylı bilgi BURADA yer almaktadır.

Proje finansmanı kredileri

Adında da anlaşılacağı gibi KOBİ ‘lerin proje sahip olan işletme masraflarının giderilmesi amacı ile kurulmuş bir destek paketidir. Orta veyahutta uzun vadeli kredi ihtiyaçlarınızı bu destek paketi ile sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi BURADA yer almaktadır.

Şekerbank ‘ın ülkemizde en uzun vadeli konut kredisi verdiğini biliyor muydunuz? Tam 360 ay vadeli yani 30 yıl geri ödemeli olarak sunulan şekerbank konut kredisi hakkında detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz!Bir önceki yazımız olan Küçük esnafa 2019 'da 10 bankadan kredi müjdesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Şekerbank kobi kredisi başvurusu esnaf faiz hesaplama tablosu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. FMB Et ve Et Ürünleri imalat dedi ki:

  Arkadaş sizde hesabım var işyeri açmak için250 bin tl kredi istiyorum.1 yıllık bilanço diyorsunuz.puanı düşerse suçlusu sizsiniz verin başvuru yapayım.

 2. ertuğrul tekinkuş dedi ki:

  30.000 tl faizsiz kredi

Sayfa başına git
Daha fazla ESNAF Kredisi
Küçük esnaf kredisi nasıl alınır
Küçük esnafa 2019 ‘da 10 bankadan kredi müjdesi

Ticari hayata yeni dahil olmuş küçük esnaflar krediye mi ihtiyacınız var ? Müjde! 2019 senesinde artık KOSGEB ve tam 10...

Kapat