KOSGEB Kredi

Şekerbank’dan Esnafa 3 Ticari Kredi Fırsatı Birden GeldiŞekerbank’dan Esnafa 3 Ticari Kredi Fırsatı Birden Geldi

Ülkenin ekonomik gelişiminde önemli rolü olan esnaf ve küçük işletme sahipleri, devlet ve bankalar tarafından sunulan kredi fırsatları ile işletmelerini kurabilir ya da var olan işletmesini büyütebilmektedir. Bu krediler ile işyeriniz için gerekli olan araç, dükkan ya da gerekli ekipmanı alabilirsiniz. Esnafa uygun kredi imkanı sunan bankalar arasında olan Şekerbank’da, esnaflara özel bir kaç tane kredi seçeneği bulunmaktadır. Değişik faiz ve vade sayılarına sahip bu 3 ticari kredinin sunduğu avantajları ve başvuru şartlarına bakarak kredi tercihinizi yapabilirsiniz.

Şekerbank Esnaf Kredileri Gerçekten Harika!

Şekerbank bankacılık sektöründe üretimi ve üretenleri destekleyen bankaların başında gelmektedir. 2020-2021 yılı içinde yapılan planlamalarla ülke ekonomisini güçlendirmek adına yapılan bu kampanyalarla, hem esnafa yönelik kredi imkanlarının genişletilmesi hem de kredi faizlerinin düşürülmesi esnaf için büyük önem taşımaktadır. Esnafın ticari faaliyetlerini aksatmadan sürdürebilmeleri için ihtiyaçları olan finansman desteğini sunan bankada ilk dikkatimizi çeken ⇒Nefes Aldıran Kredi seçeneğidir. Bu kredi de kişiye özel ödeme seçenekleri hazırlanarak sıkıntıya düşmeden geri ödeme sağlanması amaçlanmaktadır. 3 aya kadar ödemesiz dönem şeklinde düzenlenen bu kredide yasal yükümlülüklerin arttığı aylarda da taksit atlatma seçeneği uygulanmaktadır. Bu krediyi alacak esnaf 100 bin liraya kadar kredi talebinde 6 aylık hesaplı paket, 100 bin liranın üstü kredi kullanımında 1 yıllık hesaplı paket alma zorunluluğu bulunmaktadır. Esnaf için düzenlenen diğer kredi seçeneklerine baktığımızda;

Şekerbank Esnafım Kredisi Geri Ödeme Vadeleri

esnafın nakit ihtiyacına çözüm olmak için özel faiz oranları ile 60 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır. Esnafım kredisinin bir diğer özelliği de 4 aya kadar taksit erteleme imkanının olmasıdır. 250 bin liraya kadar alabileceğiniz bu krediye eşit taksitler halinde 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık ödeme seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz. Bu krediye en yakın banka şubesinden başvuru yapabilir ya da T.C numaranız ve vergi kimlik numaranız gibi kişisel bilgilerinizle online başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank Ticari Gayrimenkul Kredisi;

Şekerbank’ ın esnaf için düzenlediği kredilerden biridir. Dükkanınız ya da işyeriniz için arsa, dükkan, mağaza, işyeri, depo gibi gayrimenkul alımı yapmak istiyorsanız bu kredi tam size göre. Uzun vadeli ödeme seçeneği ile geri ödemeleri uzun vadeye yayarak 120 aya kadar taksit yapılabilen bu kredinin geri ödemesini yine aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık eşit taksitlerle yapabilirsiniz.

Şekerbank Ticari Taşıt Kredisi;

Açacağınız ya da var olan işyeriniz’de nakliye, üretim ya da pazarlama için gerekli olan aracı Ticari Taşıt Kredisi kullanarak alabilirsiniz. Çoğu dükkanın mal getirme ya da bir yere teslimat yapmak için ticari araca ihtiyacı olmaktadır. Esnaf için ihtiyaç olan bu ticari araçların 0 km yada 2. el olması banka tarafından değişik şartlar altında kredilendirilmekte’dir. Eğer alacağınız araç 0 km olacak ise; 60 aya kadar vade ile değişik ödeme seçeneklerini tercih ederek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Daha hesaplı olan ve bütçenize uygun olan 2. el bir araca ihtiyacınız varsa banka bu aracın kredisine azami olarak 48 ay taksit uygulamaktadır.

Şekerban’ın Ticari Esnaf Kredisi Şartları Ve Başvuru

Artan kredi faizleri ile azalan kredi başvurularına bankalar kişiler özel kredi kampanyaları ile çözüm aramaktadırlar. Kredi ve kredi kartları yüzünden yasal takibe düşen kişi sayısının atmasıyla da bankalar artık kredi verirken daha hassas davranmaktadırlar. Ülkemizde BDDK tarafından denetlenen bankacılık hareketleri bankalar tarafından kişilerin bankacılık geçmişine kolayca ulaşımı sağlamaktadır. Tek bir sistem üzerinde toplanan tüm bankacılık işlemlerimiz siz kredi çekmek istediğinizde banka tarafından buradan ulaşılmaktadır. Eğer ki ticari ve bankacılık faaliyetlerinizde sorun yoksa yani hem kişisel kredi notunuz hem de ticari kredi notunuz iyi ise Şekerbank ‘dan kredi almanız kolay olacaktır. Kredi başvurusu için istenilen belgeler baktığımızda; nüfus cüzdanı, vergi levhası ve işyeri sahipleri için önceki işyerlerinin ticari sicil kayıtları, işletmenin kar zarar oranını gösteren belge, işletmeye ait fatura istenmektedir. Ortaklık durumu varsa ortağın ve sizin mal varlığınıza ilişkin belge, alınacak kredinin miktarına göre de teminat, ipotek yada kefil talebi de olabilmektedir. Bu belgelerin istenmesi kredinin büyüklüğüne göre olurken sizin ve ortağınızın bankacılık geçmişine göre hareket edilmektedir. Başvuru için bankanın online internet adresinden, şubelerden ve bankanın 444-00-29 Şekerbank Üretene Destek Hattı’nı arayarak krediler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

60 Aya kadar olan bütün vadeler için uyguladığı faiz oranı;

BANKA 12 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay 60 Ay
Şerkerbank %1.35 %1.45 %1.49 %1.65 %1.68

Ayda bir olarak geri ödeme planı ise;

Miktar Vade Aylık Ödeme Toplam Maliyet
45.000 TL 1 Yıl 4.156 TL 49.878 TL
2 Yıl 2.309 TL 55.432 TL
3 Yıl 1.705 TL 61.413 TL
4 Yıl 1.461 TL 70.133 TL
5 Yıl 1.299 TL 77.974 TL

45.000 TL kadar nakit ihtiyaçlarınız için uygulanan faiz oranları haricinde farklı miktarlardaki FAİZ ORANLARINI https://bit.ly/2XY7GHh adresinden bulabilirsiniz.

"Şekerbank’dan Esnafa 3 Ticari Kredi Fırsatı Birden Geldi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Şekerbank’dan Esnafa 3 Ticari Kredi Fırsatı Birden Geldi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net