Saç Satın Alan Perukçular, Kuaförler, Yerler

Saç Satın Alan Perukçular, Kuaförler, Yerler
13 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.


Uzayan saçlarınız ile para kazanmak istemez misiniz ? İstanbul dahil olmak üzere Türkiye’nin bir çok illinde bayan saçlarını ciddi rakamlara satın alan perukçular mevcuttur. Hatta, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde kuaförlerin bir araya gelip oluşturmuş olduğu firmalar ile de saçlarınızı iyi fiyatlara pazarlayabilirsiniz. Santimine göre 2 TL den başlayıp 5 TL arasında oluşturulan rakamlar ile 500 TL kadar saçlarını satın alan bu yerler kayseri de dahil Bursa ilimiz de oldukça fazla bir şekilde mevcuttur. İşte siz uzayan saçlarını paraya çevirmek isteyenlere bahsettiğimiz tüm bu şirketlerin iletişim adres bilgiler ve telefon numaraları..

Saç Kalitesi Cm Başına Fiyat Belirleyici En Önemli Etkendir!

Saçlarınızın yeterli kadar uzadığı düşünüyor ve bundan da para kazanmak istiyorsanız siz ev hanımlarına kredi veren bankalara gitmelerinden ise tavsiyemiz kesinlik ile bunları İstanbul ile Ankara ilimiz en başta olmak üzere Türkiye genelinde satın alan yerlere göndererek gelir elde etmenizdir. Bay ve bayanların uzayan saçlarını satın alan yerlerin en başında kuşkusuz perukçular ile kuaför gibi yerler gelmektedir. Bu firmalar saçlarınızı satın alarak bay ile bayanların saçlarına çeşitli teknikler ile kaynak yaparak para kazanmaktadır. Özellik ile yaz sezonunda düğünlerde oldukça rağbet gören ilave saç aksesuarları kuaförlerinde sektöre dahil olmasına vesile olmuştur. Saç alımlarında da firmalar bir çok kritere göre fiyatlandırma yapmak için değerlendirirler. Buna göre bir saçtan 300 TL de kazana bilirsiniz 2.500 TL de rahatlık ile gelir ele edebilirsiniz. Peki en iyi fiyatı almak için saçlarınız nasıl olmalıdır ?

En İyi Fiyat Eden Saç Özellikleri

Cm başına 1 TL ile 10 TL kadar çıkan saç fiyatları için bazı kriterler kuaförler tarafından aranmaktadır. Perukçuların bile dikkate almış olduğu bu kriterler saçın bedelini belirleyici en önemli etkendir. İster filim artisti olun ister ise sade bir vatandaş kuaförler sizin saçın kalitesine bakarlar, kimden alındığının hiç bir önemi yoktur. Bu neden ile uzayan saçlarınızın iyi bir fiyat ile satmak istiyorsanız.

 1. Mutlaka saçlarda boya olmaması gerekmektedir. Boyalı saçlar kuaförler tarafından tercih edilmez. Bunun nedeni kaynak işleminin yapılamamasıdır.
 2. Saçların son derece hijyenik olması aranmaktadır.
 3. Saçlarınızı satmadan önce mutlaka kaliteli bir şampuan ve sonrasında saç bakım kremi ile yakamaya özen gösterin. Parlak ve dolgun saçlar her aman daha fazla para yapmaktadır.
 4. Saçların sağlıklı olması da fiyatı belirleyen ayrıca bir etkendir. Buna göre saçların kesinlik ile kırıksız olması gerekmektedir.
 5. En az bulunan renkler olan özellik ile kızıl ve çok tercih edilen sarı saçlar size iyi bir para kazandıracaktır.


İstanbul Ankara Bursa Saç Alan Yerler

İstanbul Ankara Bursa Saç Alan Yerler

Saçlarınızı Nasıl Satabilirsiniz ?

Saçlarınızı Türkiye genelinde yer alan perukçu veye kuaför gibi firmalara çok rahat bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Bunu şuan iki şekilde yapabilirsiniz.

 • İlk olarak size vereceğim mail adreslerine saçlarınızın resmini çekip atarak.
 • İkinci olarak ise yorumlara saçınızı satacağını belirtip, iletişim için bir telefon numarası bırakarak.

Saçlarınızı İstanbul, Ankara gibi iller dahil olmak üzere kargo ile satın alan firmaların iletişim adresleri;

 1. sacalisveris@gmail.com
 2. alikayihan5715@gmail.com
 3. Melih bey: 0-536-034-31-35
 4. Özgüller Firması:0-507-213-15-13 ( Kahramanmaraş )
 5. Firdevs hanım: 0-555-880-37-30
 6. Nehir DEMİR’hanım Tüm Türkiye Genelinden Saç satın almaktadır. TEL:0-543-841-72-07 ( Kınasız ve boyasız olmak şartı aranmaktadır. )
 7. Sosyal sayfa üzerinden saç satın alan firmanın adresi https://www.facebook.com/paradisehakankuafor/

Lütfen bu iletişim bilgilerini verdiğimiz firmaları yetkilerini İnternet üzerinden saç satan yerler ile karıştırmayınız.

bu iki mail adresindeki firma yetkileri göndereceğiniz saç resimleri üzerinden sizlere fiyat mutlaka vereceklerdir.Bir önceki yazımız olan Müşteri Neden Şikayet Eder İşyerini Niye Terk Eder ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Saç Satın Alan Perukçular, Kuaförler, Yerler Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Mehmet dedi ki:

  Sac alım yapiyoruz. Uzun gur ve kiriksiz sacalrinizi degerinde satmak icin e postamiza mail atabilir yada WhatsApp dan iletisime gecebilirsiniz.tesekkurler
  mehmetcorak4545@hotmail.com
  05334370273

  1. Admin dedi ki:

   Saçlarını satmak isteyen hanım efendiler, saçlarınız bu özellikte ise Mehmet beyin teklifini mutlaka değerlendirin.

 2. müge dedi ki:

  40 cm den az olan saçı alırlar mı acaba maddi ihtiyactan dolayı şartları bilmeden kestim ama çok üzgünüm acaba alaan olur mu 40 cm den az ise

 3. Derya dedi ki:

  Merhaba 75 cm boyasız saçlarım tamamıyla doğal ve beyaz yok.koyu renkte .fiyatımızin öğrenmek isterim

  1. Admin dedi ki:

   Lütfen sayfadaki saç alan kuaförlere ait telefon numaralarına whatsapp üzerinden saçlarınızın resimlerini gönderiniz.

 4. adem dedi ki:

  ARKADAŞLAR HER İLİMİZDEN SAÇ ALIMIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR 40 cm VE ÜZERİ BOYASIZ KINASIZ SAÇLARINIZ ALINIR 05396924094

Sayfa başına git
Daha fazla Bayilik veren firmalar
Müşteri Neden Şikayet Eder İşyerini Niye Terk Eder
Müşteri Neden Şikayet Eder İşyerini Niye Terk Eder ?

Yapılan araştırmalar neticesinde esnafların müşteriyi neden tutamama nedenlerinde çok ilginç sonuçlar elde edilmiştir. Hiç tahmin edemeyeceğiniz sebeplerden ötürü müşteriler dükkanınızı...

Kapat