KOSGEB Kredi

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMSQNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS

Daha önceleri Finansbank olan finansman kurumu QNB ile birleşerek QNB Finansbank olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS yolu ile nasıl yapılır veya İnternet aracılığı ile anında müracaat nasıl gerçekleşir Fix yada Cardfinans başvurusu sorgulama işlemeleri hakkında tüm bilmek istedikleriniz sayfamızda yer almaktadır.

QNB Finansbank kredi kartı başvuruları hakkında

Bireysel ve ticari olarak bir çok kredi kartı oluşturan QNB Finansbank kredi kartları taraftarlara özel olarak da yer almaktadır. Meslek guruplarına göre özel imkanlar sunan bu kartların başvuruları İnternet ve SMS aracılığı ile anında yapılmaktadır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ile veya İnternet aracılığı ile nasıl yapıldığına geçmeden önce gelin isterseniz meslek guruplarına göre kredi kartlarını bir tanıyalım.

9 Kredi kartı modelini bünyesinde barındıran QNB Finansbank taraftarlara özel kartlar ile bu sayısını 13 kadar çıkarmaktadır. Genelde meslek guruplarına özel oluşturulan kartlar ise;

  • Cardfinans,
  • Cardfinans Xtra,
  • Cardfinans Emekli,
  • ClubFinans Xclusive,
  • ClubFinans Doctors,
  • Hemşire Kart,
  • Fix Card,
  • CardFinans GO ve Ortak kartlar yani taraftar kartları olan Trabzon spor,  Fenerbahçe ve Bursa Spor kulübüne özel kartlardır.

QNB Finansbank kredi kartı özellikleri nedir?

Tüm yukarıda belirtiğimiz bireysel ve ticari kartların ortak özelliklerine gelirsek şayet, harcama yaptıkça hediye para sahibi olabilirsiniz, anında hiç bir formaliteye takılmadan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz, yapmış olduğunuz peşin yani tek çekimleri hiç bir ücret ödemeden taksitlendirme yapabilirsiniz, otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizi düzenli bir şekilde ödeme olanağı bulabilirsiniz, Market ve benzin, mazot gibi alımlarda %5 indirim alabilirsiniz, peşin olarak yapılan eğitim veya sağlık harcamalarını taksitlendirme imkanı bulabilirsiniz, peşin olarak yapılan harcamaları bir sonraki aya sallaya bilirsiniz.Hayat sigortası hizmetlerinden istifade edebilirsiniz, vermiş olduğunuz talimat ile altın hesabı oluşturabilirsiniz ve son olarak talimat vererek başta kira ve aidatlar olmak üzere çocuğunuzun öğrenim masraflarını dahil ödeyebilirsiniz. Ne çok özelliğe sahipmiş 🙂

QNB Finansbak kredi kart başvuru yolları

qnb-finansbank-kredi-karti-basvurusu-sms-ileMakalemizin başlarında da belirttiğimiz gibi QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS ve İnternet aracılığı ile anında yapılmaktadır. İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler BURAYI tıklamaları gerekmekte ilgili alanları ( T.C. kimlik ve cep telefon numara alanları ) doldurup HEMEN BAŞVUR butonunu tıklaması gerekmektedir. Telefon üzerin den tüm kredi kartları hakkında bilgi almak için ise 0-850-222-0-900 numarasını arayabilirsiniz. SMS göndererek başvuru yapmak isteyenler ise T.C kimlik numaralarını telefonlarının mesaj bölümüne girerek 3457 göndermeleri gerekmektedir. Başvurularınızı ise BURADAN sorgulayabilirsiniz.

QNB Finansbank faiz oranları ve kar aidatları hakkında bilmeniz gerekenler

Kartlarının tümünün alışveriş, gecikme ve nakit avans ücretleri aynıdır. Oranlar ise gecikmelerde %2,52 TL, nakit avans ve  alış veriş işlemlerinde %2,02 olmaktadır. Kartların hepsinin yıllık yenilme ücretleri 10 TL eşine dostuna veya çocuğuna ek kredi kartı çıkarmak isteyenler ise 5 TL bir ödeme yapmaları gerekmektedir. Yıllık olarak ise kart aidatları kartın cinsine göre değişiklik göstermektedir. 25 TL den 250 TL kadar kart aidatları mevcuttur. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise ek kart olarak oluşturduğunuz kartlara aidat verecek olmanızdır. Ek kart olarak oluşturulan kartlar ise ana kredi kartın aidatının tam olarak yarı yarıya kadarı dır. 12,5 TL başlayan ve 75 TL kadar ek kart aidatı ödeyebilirsiniz. Ek kart ve ana kredi kartlarının aidatlarından kurtulmak isteyenler ise bunu otomatik ödeme talimatı vererek sağlayabilirler. Kartlara göre tüm kesintiler ve aidat listesi BURADA yer almaktadır.

"QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"QNB Finansbank kredi kartı başvurusu SMS" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net