Faizsiz Kredi!

Özel sektör çalışanlarına yüzde 10 düşük faizli kredi

01.02.2019
14
Özel sektör çalışanlarına yüzde 10 düşük faizli kredi

Özel sektör çalışanlarına Türkiye Halk Bankası kamu personeline özel olarak sağladığı ihtiyaç kredisinin nerede ise aynı imkanlarını sağlamaktadır. Normal müşterilerine göre en az yüzde 10 daha düşük ihtiyaç kredisi kullandıran bankanın faiz oranları çok cazip. 36 ay vadeli olarak tam 50 bin TL kadar özel sektör çalışanlarına düşük faizli kredi imkanı sağlayan banka başvurularını İnternet üzerinden de kabul etmektedir.

Özel sektör çalışanlarına düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı

Özel sektörde çalışan işçilerimiz için Türkiye Halk Bankası mevcut kredi faiz oranlarına göre daha düşük faizler ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Mevcutta buluna ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre en az %10 daha düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler işçilerimiz bu fırsat kaçmaz. 36 ay vadeli olarak maaşınıza göre 50.000 liraya kadar Türkiye Halk Bankasından ihtiyaç kredisi kullana bilirsiniz. Kanun gereği ihtiyaç kredilerinde aylık taksitinin ödemesi hane gelirinizin %50 geçmeyeceği için maaşınızın en az 4.000 lira olması gerekmektedir. Bunun nedeni ise 50.000 lira ihtiyaç kredisinin 36 ay vadede aylık taksit tutarının 2.000 liraya tekabül etmesidir. Şayet tek yada eşiniz veya bekar çocuğunuz ile birlikte aylık geliriniz 4.000 lirayı geçiyor ise ipoteksiz olarak Türkiye Halk Bankasından 50.000 lira üst limitli kredinizi kullana bilirsiniz.

Özel sektör çalışanlarına uygulana faiz oranı ne kadardır ?

Türkiye Halk Bankasının şuan için mevcut ihtiyaç kredisi faiz oranları %2.00 civarlarındadır. Tabi bu aylara göre değişik göstere bilir bu yüzden güncel kredi faiz oranlarını görmek için lütfen buraya bakınız. Ancak özel sektör çalışanlarına uygulan faiz oranları ise mevcut ihtiyaç kredisinin faiz oranlarına göre %0.10 daha düşüktür. Yani ihtiyaç kredisi faiz oranları her ne kadarda değişiklik gösterse de siz özel sektör çalışanlarına uygulana düşük faiz oranları değişmeyecektir. Şuan için özel sektör çalışanlarına uygulana %1.95 faiz oranlarına göre 15.000 liranın bir hesaplamasını, geri ödeme plana göre şu şekilde oluşur.

  • 15.000 lira 36 ay vadeli aylık taksit tutarı 621 liradır. Toplam geri ödeme 22.359 liradır.
  • 10.000 lira 36 ay vadeli aylık ödemesi 414 liradır. Toplam geri ödeme miktarı ise 414 liradır.
  • 5.000 lira 36 ay vadeli olarak kullanacakların aylık taksit miktarı ise 207 lira, toplam ödenecek 7.453 liradır.

Özel sektör çalışanı işçiler düşük faizli kredi başvurusunu nasıl yapabilirler ?

Güncel faiz oranları ile hesaplama yaparak kredi başvurusunu gerçekleştirmek için ilk olarak bu pencereye girmeniz gerekmektedir. Açılan pencerede ” Özel Sektör Çalışanı ” hanesini girmeniz gerekir. Kredi başvurusunun sağlana bilmesi için ise ilk olarak başvuruda bulunacağınız kredinin hesaplama işlemini sağlamanız gerekir. Kullanmak istediğiniz kredi miktarını seçerek ve vadesini belirtilerek ” HESAPLA ” demeniz gerekmektedir. Ödeme planınını gördükten sonra ise daha sonra ” BAŞVUR ” demeniz gerekir. Başvuru dediğiniz de karşınıza 3 adımdan oluşan bir form çıkar. Bu form ve açıklamaları ise şöyledir.

Özel sektör çalışanlarına düşük faizli kredi

Özel sektör çalışanlarına düşük faizli kredi

  1. Kredi Tercihinizi Yapınız: Burada kredinizin yine aylık taksit tutarı, miktarı ve vadesi gözükür. Arzu ederseniz değişiklik işlemini bu sayfadan yeniden sağlaya bilirsiniz. Şayet hiç bir değişiklikte bulunmayacaksınız ” DAVAM ” demeniz yeterli olacaktır. Değişiklik yapacaksanız da değişikliği sağlayıp sonra devam diyebilirsiniz.
  2.  Kimlik Bilgilerini Girin: Bu sekmede kimlik bilgilerini girmeniz gerekir. Kimlik bilgilerinin istenilmesinin amacı başvuru sahibinin kredi notu skoruna bakılması ve girmiş olduğu cep telefonuna kredinin ön onayının bildirilmesidir. Kimlik bilgilerini doğru girmeye özen gösteriniz. Cep telefonunuza gelen mesajı aşağıdaki alana girdikten sonra bir sonraki sayfaya geçersiniz.
  3. Başvuru Bilgilerini Tamamlayın: Bu alanda e-posta, aylık gelir gibi bilgileriniz istenilir. Bu bilgileri de doğru ve eksiksiz girdikten sonra ” KREDİLİ MEVDUAT HESABI AÇTIRMAK İSTİYORUM ” hanesini de tıklayıp, ” BAŞVURUYU TAMAMLA ” diyerek işleminizi tamamlaya bilirsiniz.

Aşağıdaki videoda da başvuru işlemlerini videolu olarak göre bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.