KOSGEB Kredi

Nestle Pure Life Su Bayiliği Nasıl Alınır? İşte Aranan Şartlar!Nestle Pure Life Su Bayiliği Nasıl Alınır? İşte Aranan Şartlar!

Sadece ülkemizde değil dünya pazarında su alanında söz sahibi olan Nestle Pure Su şartları sağlayan yatırımcılara bayilik imkanı sunmaktadır. 2001 yılından beri Türkiye genelinde su bayilikleri ile hizmet sunan Nestle bir çok ürün kategorisine sahip bir markadır. Güvenilir markalar arasından yer alan Nestle Pure su bayilik başvurusu için iletişim numaralarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nestle Pure Su bayilik başvurusu şartları nelerdir?

Nestle pet ve damacana su bayiliği olarak iki alanda yatırımcılara ürün sunmaktadır. Ülkemizde bir çok markette, büfede rahatlık ile görebileceğiniz Nestle Pru Lise su bayiliğini alabilmeniz için firma tarafından istenilen şartları sağlamanız gerekmektedir. Nestle evlere damacana su dağıtımı yapmak isteyenler den ilk şart olarak kapalı kasa dağıtım aracı talep etmektedir. Şayet bulunduğunuz muhitte Nestle bayiliği daha önce alınmadı ise geri kalan şartlar çok daha kolaydır. Müşteri takip sisteminin kurulması için masa üstü veya diz üstü bir bilgisayar ile diğer şartları sağlamış olursunuz.

Netsle Pure Su bayilik başvurusu nasıl yapılır

0,33 L çocuklar için üretilen Pet şişe ile 19 L evlere damacana suya kadar ebatlar sunan Nestle Pure Su bayilik başvurularını burada yer alan iletişim formu üzerinden anında ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Onun haricinde müşteri hizmetleri numarasından da arzu etmeniz durumda Nestle su ile irtibat kurabilirsiniz. Müşteri hizmet numarası: 444-08-44 dür.

Nestle Genel Müdürlük ve Üretim Tesis iletişim bilgileri

Bir çok firmanın da yer aldığı gibi Nestle Genel Müdürlük binası da İstanbul ilimizde yer almaktadır. Firmanın açık adresi ve telefon numarası aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park, 3.Blok Kat:10 Ümraniye/İST

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Nestle su üretim tesisi ise Bursa’nın Kestel ilçesinde yer almaktadır. Üretim tesisin adresi ve iletişim bilgileri ise;

Adres: Yeni Mahalle Uludağ Caddesi Numara: 216  Kestel/Bursa

Tel: 0-224-280-55-00  – Faks: 0-224-280-55-10

Su bayiliği alacak olan yatırımcı veya girişimcilere tavsiyeler

Şayet bir dağıtım aracına sahip iseniz sermayesiz işlerin başında gelen su bayiliği oldukça yatırımcısının yüzünü güldüren bir sektördür. Özellik ile yaz aylarından artan satış rakamları yatırımcının kar marjını yükseltmektedir. Su bayiliğini bir çok firma ( Tük dağıtım, Doğal gaz montaj vb. ) ek gelir olarak da görmektedir. Kesinlik ile ölmeyecek meslekler arasından yer alan su dağıtım istasyonları, fabrika, iş merkezleri veya hanları, şirketler gibi toplu yaşam alanlarınında bağlanması ile birlikte yüksek kazanç getirisi olacak bir sektördür. Bu sektörde doğru ve güvenilir su markasının seçilmesi oldukça önemlidir. Su markalarının bazıları maden suyu, soğuk çay, limonata gibi ilave ürünlerde üretmekte ve bayilerine dağıtım şansı vermektedir. Firma seçiminde bu kriterleri de göz önünde bulundurmanız sizin menfaatinize olacaktır. Sermaye sorunu çekenler için KOSGEB kurmuş olduğu programlar üzerinden hibe veya faizsiz kredi imkanları sunmaktadır. Sitemizde KOSGEB destekleri ile ilgili bir çok yardım sayfası yer almaktadır.

İlk defa ticari hayata atılacak olanlar için sitemizde daha önce belediyelerin, sanat odalarının, SGK nın kısacası açmış olduğunuz işletmenin cinsine göre tüm resmi kurumlara verilmesi gereken evrakları anlatan bir yazımızı burada bulabilirsiniz. Dağıtım aracı olarak ticari bir araca sahip değilseniz, sizlere önereceğimiz kapalı kasa kamyonetleri ise burada bulabilirsiniz. Her bütçeye göre yer alan dağıtım araçlarından her hangi bir marka ve model genelde firmalar tarafından istenilmemektedir. Alınacak olan aracın kapalı olması yeterlidir. Şayet aldığınız ticari araç kapalı değilse bile bulunduğunuz il  yada ilçelerde tente kaplaması yaptırabilirsiniz.

Nestle Pure Life Su Tanıtım Videosu

"Nestle Pure Life Su Bayiliği Nasıl Alınır? İşte Aranan Şartlar!" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Nestle Pure Life Su Bayiliği Nasıl Alınır? İşte Aranan Şartlar!" - 5 YORUM
 1. blank Oktay dedi ki:

  Samsun atakum bölgesine Nestle purelife şu bayiliği almak icin şartları öğrenmek istiyorum

 2. blank Mustafa basal dedi ki:

  Bayilik için nekadar bir sermaye lazım İstanbulda hangi bölgeler bosta

 3. blank Talat FER dedi ki:

  Hatay İskenderun bölgesinde Nestle markasının kurumsal ve bireysel olarak bölge bayiliği talebimiz mevcuttur.İletişim:0-5077853146

 4. blank Soner dedi ki:

  İstanbul taksim şu bayilik almak istiyorum sartlariniz ve bayilik fiyat listesi mail atabilirmisiniz

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   İlk olarak sizin mail olarak başvurmanız gerekir.

KOSGEBKredi.net