KOSGEB Kredi

My Play bayilik başvurusu nasıl yapılır istenilen şartlar nelerdirMy Play bayilik başvurusu nasıl yapılır istenilen şartlar nelerdir

My play özellik ile Avm ( Alış veriş merkezleri ) ler de kurulacak ister değişik iş fikri deyin ister yeni iş fikri diyebilirsiniz, ama kesinlik ile çok para kazandıracak iş fikirlerinin içinde yer almaktadır. Maliyeti, kirası ve hatta çalışan gideri çok az olan My play kuran kazanıyor! Gerçek ve sanal arasında hoş bir vakit geçirmek isteyen özellik ile genç kesimin yoğunluk ile tercih ettiği My play bayilik ( franchising ) başvurusunun nasıl yapılacağı istenilen şartların neler olduğu ve maliyet giderlerini bayilik veren firmalar kategorimiz de siz girişimciler için yer verdik.

My Play nedir?

my play bayilik

AVM ler de düşük maliyetli ve bol kazançlı ticari faaliyet göstermek isteyen girişimciler için 2016 yılında hayatımıza tam anlamı ile giren My Play gelir elde etmek isteyenler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Sizler için Eskişehir ESPARK da faaliyet gösteren My Play reyonunu ziyaret ettik ve bazı ihtiyacınız olan bilgileri, resimleri ve hatta videoları kaydettik. Bir nevi 3d film animasyonlarını 360 derece gözlük ve vücut diline göre uyarlayan sistem oldukça rağbet görmektedir. Sizin için çektiğimiz tanıtım videosunda da yoğunluğu ve ilgiyi rahatlık ile gözlemleyebilirsiniz. Sistem sadece video izletme ile yetinmeyip arzu edenler için sanal gerçekçi oyunları ile de hizmet vermektedir. My play sattığı ürünün 1 yıl boyunca garantili bir şekilde arkasında durup İnternet üzerinden sistemsel sorunlara ise anında müdahale ederek teknik destek imkanı sunmaktadır.

My Play nerelere açılabilir? Yer seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar nedir?

Daha çok genç ve 7 yaş üzerine hitap eden My Play uygulamaları halkın yoğun olduğu yerlere konuşlandırılması gerekmektedir. Sizlere önerimiz bu uygulamayı size en yakın olan AVM yani alış veriş merkezlerine kurmanızdır. Kurulum yapmadan önce AVM ye olan talebi analiz etmeniz kazancınızın belirlenmesinde oldukça önem arz etmektedir. AVM bayilik şartlarında her ne kadarda aranmasa da firmanın ilk tercihi AVM ler olmaktadır. Firma My Play uygulamasını kurmayı düşündüğünüz AVM yi seçmenizin ardından teknik ekibini göndererek size en uygun bölgeyi belirlemektedir. Uygulama 1 li paketten 3′ lü paketten oluşmaktadır. AVM ye giren ziyaretçi sayısına göre ihtiyaç duyulan paket tercihinde bulunabilirsiniz.

Ne kadar kazanırım, kira masrafları ne kadar olur?

My Play simülatör uygulamasın elektrik ve İnternet giderinden başka bir masrafı yoktur. En büyük giderlerin arasında kira masrafı gelmektedir. AVM göre kira oranları değişiklik göstermektedir. 1500 TL den 7500 TL kadar kira ödeme olasılıklar göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Firmanın yapmış olduğu araştırmalara göre yaptığınız harcamalar 3 veya 5 ay gibi kısa bir sürede kendisini amorti etmektedir.

My Play bayilik başvuruları nasıl yapılır, adresleri iletişim bilgileri nedir?

Uzak doğudan özel olarak imal edilen uygulama aletlerinin yetkili satıcısı Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde yer almaktadır. Bayilik ( franchising ) başvuruları aşağıdaki iletişim adres bilgilerine şahsen başvurularak yapılabilmektedir. Form üzerinden bayilik başvurusunda bulunacak olan girişimcilerin ilgili alanları doldurması gerekmektedir. Firmanın iletişim adres ve telefon numaraları ise aşağıda ki gibidir.

Adres: Santal Garaj Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. Numara:64 Z10 Kent Meydanı Alışveriş Merkezi Osmangazi / BURSA

Telefon: Yusuf BUBANİ: 0-533-775-75-17 & Muzaffer SAYDAM: 0-531-312-47-42 & 0-212-438-51-10

Elektronik posta: info@myplay.com.tr

"My Play bayilik başvurusu nasıl yapılır istenilen şartlar nelerdir" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"My Play bayilik başvurusu nasıl yapılır istenilen şartlar nelerdir" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net