KOSGEB Kredi

Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 TanesiMotosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi

Daha çok sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, artık banka kredileri ile çok daha rahat alınmaktadır. Sıfır yada 2.el motosiklet alımları için en fazla 60 en az ise 48 aya kadar bankalar kredi imkanı sağlamaktadır. Ekseri olarak yaz aylarında bankaların başlatmış olduğu motosiklet kredi kampanyalarından yararlanmak isteyenler. Alacağınız motosiklet 125 cc ve üzeri motora sahip olsun yada olmasın her türlü motosikleti çok avantajlar ile sizlere kredilendiren tam 7 bankanın olanaklarından bahsedeceğiz.

Motosiklet Kredisi Veren Bankalar 2019 Senesinde Tam 7 Tane!

Ülkemizin iklim şartlarının elverişli olmasından ötürü motosiklet oldukça rağbet gören bir motorlu kara taşıtır. Kimi hobi olarak kimimiz ise hem vergi hem yakıt hemde sıkışık trafikler’den kurtulmak amacı ile motosiklet kullanımını tercih etmekteyiz. Türkiye’de bir çok marka ve motor ebatlarından motosikletler yer almaktadır. Fiyatları ise 2.000 TL den başlayıp 150.000 TL kadar çıkmaktadır. Bankalar tıpkı araç kredisi verdiği gibi motosiklet alacaklar içinde kredi imkanları sağlamaktadır. Araç alacaklar için 5 En Uygun Araç Kredisi Veren Bankalar hangisidir sizlere taktim ettikten sonra şimdi sıra motosiklet sevdalılarına geldi. Sizlere alacağınız motosiklet için tam 60 ay yani 5 seneye kadar kredi imkanı sağlayan en popüler 7 bankadan bahsedeceğiz. Bu bankaların sizlere sağladığı olanaklarının tanıtımını yaparken güncel kredi faiz oranları ile hesaplama tablolarına ayrıca yer vereceğiz.

Motosiklet Kredisi Ziraat Bankası 60 Ay Olarak Vermektedir

Ticari olmadığı müddetçe bütün bireyseller Ziraat bankasından sıfır veya 2.el araç kredisi kullanarak motosiklet alabilirler. Banka 60 aya varan vadeler ile motosiklet alacaklar için kredi imkanını sağlamaktadır. Sıfır yada 5 yaşına kadar alacağınız araçlar için bankadan diğer bankalara göre düşük faizler ile kredi kullana bilmektesiniz. Üstelik Ziraat bankası artık motosiklet kredileri için ön başvurularını buradaki formdan da kabul etmektedir. TC kimlik numaranız ve alacağınız taşıtın bedeli ile gelirinizi forma beyan etmeniz halinde cevabınızı banka ortalama 5 dakika içinde geri dönüş ile bildirmektedir. 200.000 liraya kadar alacağınız motosikletlerin %70 kadar kredi kullanma imkanı sağlayan Ziraat bankasının kredi faiz oran tablosu ise şöyledir.

 • EYLÜL 2019 Ayına özel olarak Ziraat bankası aylık %1.43 faiz oranı ile motosiklet kredisi vermektedir. 5.000 Lira kredi 12 ay vadeli olarak Ziraat’ten motosiklet almak için kullanacakların aylık ödemesi 468,50 TL olacaktır.

Motosiklet Kredisi Ziraat Bankası 60 Ay Olarak Vermektedir

Garanti Bankası Motosiklet Kredisi Hesaplama Tablosu

Garanti Bankası BBVA belli model ve markalar için motosiklet alacaklar için kredi veren bir diğer bankadır. Banka motor hacmi 125 CC ve üzeri olmak şartı ile 60 aya varan vadeler ile motosiklet kredisi vermektedir. Sıfır motosikletin yanı banka 2.el motosiklet alımlarına da kredi vermektedir. 108 ay vadeli olarak 2.el motosiklet alımları için kredi sağlayan bankanın vadeleri ikinci el motosikletin yaşına göre değişmektedir. Örneği;

 • 1 Yaşında olan bir motosiklet 12 ay olarak ele alınmaktadır. Dolayısı ile 78 ay vadenin 66 ay olarak ele alınmaktadır. 78-12=66 olarak da hesaplanır.
 • 2 Yaşında bir motosiklet için vade 78-24=54 olarak hesaplanmaktadır
 • 3 Yaşındaki bir motosiklet için ise 78-36= 42 ay vadeli verilir.
 • 4 Yaşındaki için ise 78-48=30 ay vade uygulanır
 • 5 Yaşındaki bir motosiklet alımı için 18 ay vadeli ile banka sizlere kredi verir
 • 6 Yaş için ise 78-72 en fazla 6 ay vadeli olarak motosiklet kredisini Garanti bankasından kullana bilirsiniz.

Garanti bankası motosiklet kredisi başvurusunu İnternet üzerinden buradaki formu doldurmanız ile gerçekleştire bilirsiniz.

Motosiklet Kredisi Akbank İmkanları’da Çok Cazip!

Sıfır yada 2.el motosiklet alımları için sizlere tavsiye edeceğimiz bir diğer banka Akbank’dır. Taşıt kredisi adı altında Akbank hem sıfır hemde 2.el motosiklet alımları için kredi imkanı müşterilerine sağlamaktadır. Akbank motosiklet alımları için en üst vade olan 60 ayı uygulamaktadır. Üstelik diğer kredilerinde vade arttıkça faiz oranı artacağına tam tersine vade uzadıkça kredinin faiz oranı’da düşmektedir. Kullanacağınız kredinin aylık ödemesi hane gelirinin %50 miktarını geçmediği müddetçe 120.000 liraya kadar rahatlık ile Akbank motosiklet kredisinden yararlana bilmektesiniz. Akbank bu imkanların yanı sıra 1 ay içinde nakit olarak alınmış motosikletler içinde yine kredi kullanma imkanı sizlere sağlamaktadır.

 • Akbank 40.000 lira 60 ay vadeli olarak EYLÜL’de motosiklet alımları için aylık %1.61 faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranına göre ise aylık taksit ödemeniz en fazla 1.131,85 TL olacaktır.
 • 45.000 lira için ise aylık taksit ödemeniz 1.273,33 TL olur.

Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi daha önce kullanmış birisi olarak bu fırsatları Akbank ile değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Vakıfbank Motosiklet Kredisi Kredi Faiz Oranları Çok Düşük

Vakıfbank motosiklet kredisinin en büyük avantajı kullandığınız krediyi 3 aylık ödeme planları ile geri ödeye bilirsiniz. 60 ay vadeli olarak verilen motosiklet kredileri ile sıfır yada ikinci el motorlu taşıt alabilirsiniz. Alacağınız motosikletin %70 kadar banka size kredi imkanı sağlar. Örnek vermek gerekir ise 10.000 liralık bir motosiklet alacaksanız bunun 7.000 lirasını bankadan kredi olarak kullana bilirsiniz. Şayet alacağınız sıfır motosikletin fatura tutarı 20.000 lira ise o zaman azına çıkacak kredi miktarı 14.000 TL olacaktır. Vakıfbank motosiklet kredisi için ön başvurularını İnternet üzerinden kabul etmektedir. Buradaki formu doldurmanız halinde ön kredi başvurusunu gerçekleştirmiş olursunuz. Daha sonra kredinizin cevabı cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Şayet kredi notu değerinizde bir sorun yok ve kredi kullanım limitine’de takılmazsanız kredi ön başvurunuz onaylanacaktır. Daha sonra ise aşağıdaki evraklar ile Vakıfbank motosiklet kredinizi kullana bilirsiniz.

 • Motosikletin faturası
 • Gelir belgeniz
 • Nüfus cüzdan fotokopisi
 • İkametgah il muhabire

Sadece bu 4 evrak ile kefilsiz olarak Vakıfbank’dan motosiklet kredisi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Motosiklet Kredisi 36 Ay Vadeli Olarak Vermektedir

Yapı Kredi Bankası 1.000 TL üzerinden olmak kaydı ile motosiklet kredisi vermektedir. En fazla 36 ay vadeli olarak sıfır veya 2.el motosiklet alımları için Yapı kredi bankasından kredi kullana bilirsiniz. Ayrıca banka isteyen müşterilerine kredi ödeme dönemleri için esnek olanaklar sağlamaktadır. KDV+ÖTV fiyatı dahil olmak üzere 50.000 liraya kadar olan motosiklet alımları için banka %70 kredi verir. Buda 35.000 TL kredi kullana bilirsiniz anlamına gelmektedir. 50.000 TL üzerindeki motosikletler için ise banka fatura değerinin %50 kadar kredi çıkarmaktadır. Buda yine 60.000 liralık bir motosiklet için 30.000 TL kredi kullanabilirsiniz anlamına gelmektedir. Yapı kredisi motosiklet kredilerinin detaylarını müşteri hizmetleri  444-0-444 / 0-850-222-0-444  numaralarından da yine 7/24 öğrene bilirsiniz. Yapı kredi kullanacağı motosiklet kredisi için alım yapıldı ise şayet en fazla noter satışından 15 gün geçmiş olmasını talep etmektedir.

 • Bankanın motosiklet alımları için kredi hesaplamasını buradaki makineden en güncel faiz oranları ile yapabilirsiniz.

Türkiye Finans Motosiklet Kredisi Helal Kredi

60 ay vadeli olarak helal bankacılık ile motosiklet almak isteyenlere önereceğimiz tek banka Türkiye Finans katılım bankasıdır. Kar oranı ile 120.000 liraya kadar alacağınız motosikletler için 60 ay sizlere Türkiye Finans vade uygulamaktadır. Bankanın kar oranı vadelere göre değişiklik göstermektedir. Vade uzadıkça bankanın uyguladığı kredi faiz kar oranı’da artmaktadır. Bu neden ile sizlere tavsiyem Türkiye Finans ile motosiklet alacak iseniz çok düşük vadeler ile kredi kullanmanızdır. Banka motosiklet kredisi başvurularını sadece şubeleri üzerinden kabul etmektedir. Tüm Türkiye genelinde bankaya ait şubelerini buradan görebilirseniz. Bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ise  0-850-222-22-44

Senetle Motosiklet Satan Mağazalar Hangileri

Senetle Motosiklet Satan Mağazalar

Motosiklet kredisi veren 7 bankayı sizlere tanıttıktan sonra senetle motosiklet satan mağazaları tanıtımı yapmak istiyorum Hiç peşinatsız 2019 ‘da senetle cep telefonu satan 5 mağaza olduğu gibi aynı şekilde motosikletleri de senetle elden ödemeli olarak alabilirsiniz. Hiç bankaya bulaşmak istemeyenler bu mağazalardan motosiklet alabilirler. Kredi notunuzun sorunsuz olması ve en az bir kefil ile başta BOSCH mağazası olmak üzere EVKUR dahil bir çok beyaz eşya satan mağazalar senet ile motosiklet satmaktadırlar. Sizinde resimlerde gördüğünüz gibi BOSCH mağazası bu şekilde motosiklet satışlarına çoktan başlamıştır. Sizlerde başta BOSCH mağazası olmak üzere bir çok beyaz eşya satan mağazalardan elden ödemeli olarak motosiklet alabilirsiniz. Sizlere en yakın BOSCH yetkili mağazaları buradaki haritan çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

"Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Motosiklet Kredisi Veren Bankalardan En İyi 7 Tanesi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net