KOSGEB Kredi

Moni Finex Nedir ? Güvenilir Mi ?Moni Finex Nedir ? Güvenilir Mi ?

100 Dolar gibi bir bütçe ile yatırım yaparak ciddi paralar kazanmak isteyen girişimciler bu fırsat kaçmaz.! İngiltere’de tüm yasal izinleri alarak faaliyet gösteren Moni Finex yatırımcılarının yüzlerini güldürüyor. Kayıt olmak isteyenler gelin ilk olarak MoniFinex güvenilir mi ? bir onu inceleyelim. Daha sonra ise kararınızı verdikten sonra nasıl kayıt olunur bunu videolar ile birlikte hep beraber yapalım.

Moni Finex Nedir ? Nerededir ?

İlk olarak Moni Finex firmasının ne denli güvenilir olup olmadığını öğrenmek için firmayı tanımamız gerekmektedir. Ayrıca firmanın ne iş yaptığını ‘da bilmemiz son derece önemlidir. Moni Finex İngiltere’de bütün yasal izinlerini alarak kurulmuş olan bir yatırım & network firmasıdır. Firma kazancını yapmış olduğu yatırımlar ile sağlamaktadır. Bu yatırımlar ilerinin teknolojisi olan yapay zeka üzerine kurulmuş olan teknoloji ve bunun yanında değişik fonlardan oluşmaktadır. Firma sahipleri şirketlerini incelemek isteyenler için davetiye göndermektedir. Firmaya ait

  • Telefon numarası: +44-1527-918-205 tir.
  • Adresi ise: Monifinex, 07, 107 Cheapside, London EC2V 6DN, – İNGİLTERE
Moni Finex Güvenilir Mi

Moni Finex Güvenilir Mi

Firmanın bu adreste olduğunu google Maps https://goo.gl/maps/d9zfsLdiPing3nSK8 buradaki adresinden sizlerde göre bilirsiniz.

Moni Finex Güvenilir Mi ?

Şimdi gelelim Moni Finex firmasının ne denli güvenilir olduğuna. En çok merak edilen konu hiç şüphesiz güvenirlik tir. Güvenirlik konusu özellik ile TSK mensupları için ayrı bir önem arz etmektedir. Bundan yaklaşık olarak 1 yıl önce TSK mensuplarına gönderilen bir bildiri ile TSK personelinin network firmalarına giriş yapmaları yasaklanmıştır. Moni Finex gizlilik konusuna çok değer vermektedir. Firma kayıt için sizden TC bilgisini şart koşmadığı gibi sisteme kayıtlarda diğer üst sponsorların isimlerinizi MF kodu ile görmesini sağlmaktadır. Alt kayıtlarınız ise sizi kesinlik ile MF kodu ile bile görememektedir. Ayrıca, firma ödemeleri BTC üzerinden yaptığı için kesinlik ile ödemeleriniz bir netwok firmasından geldiği gözükmemektedir. Ama, yinede dediğim gibi TSK personelinin network işi yapması yasaktır. 🙂 Firmanın ödeme yaptığını ben sizlere kesinlik ile yorumlara email atmanız durumunda ispatlaya bilirim. Ödeme alma konusunda güvenilir mi derseniz kesinlik ile evet diye bilirim. Güvenilirlik konusundan eğer ki kastınız ne kadar süre firma faaliyet gösterecek sorusu ise bunu inanın ki kimse net bir şey diyemez. Dese bile inanmayın. Çünkü ticaretin her şekli risktir.! Ama, benim kanımca bu tür şirketlerin yurt içinde ömrü 6 ay yurt dışı ise 3 yıla kadar çıkmaktadır. Firmanın Nisan 2019 da kurulduğunu göz önünde bulundur isek bence yatırım için çok iyi zaman. 🙂

Moni Finex İle Nasıl Para Kazanılır ?

Moni Finex ile para kazanmak çok ama çok kolay, hele birde sağlam bir sponsorun altına kapağı atarsanız 100 dolar ile 100 binlerce dolar kazanmamak elde bile değil. Çünkü firmanın kullandığı network sistemi binary sistem network marketing üzerinedir. Firmadan hem pasif hemde binary hemde referans kaydı üzerinden ‘de para kazana bilirsiniz. Pasif gelirler yapmış olduğunuz yatırımın %1.5 göre hesaplanmaktadır. Binary siteminde ise %10 gelir elde ederseniz. Ayrıca yine her kayıt içinde %10 bir gelir kazanırsınız. Firma günlük olarak ödeme yapmakta, günlük olarak da para çekimi alabilmekte siniz. Ödemeleri BTC üzerinden günlük alırken, kesintisiz olarak ödeme almak isteyenler biriken USD ‘lerini sistem için transfer sayesinde kayıpsız olarak’da doldurabilmektedir.

Moni Finex Nasıl Para Kazandırır

Moni Finex Nasıl Para Kazandırır

Moni Finex Kaydı Nasıl Yapılır ?

Moni Finex kayıt olma işlemi referans kodu ile sağlanmaktadır. Kayıt için gmail adresinizin olması yeterlidir. Kayıt olma sayfasına https://www.monifinex.com/inv-ref/MF35229170/left bu bağlantıdan ulaşa bilirsiniz. Açılan sayfaya adınızı soyadınızı ( Türkçe karekterler i,ü,ö,ğ,ç,şI,Ğ,Ç,Ş ) girmeden yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ülke seçip, telefon numaranızı ve giriş şifrenizi belirleyerek kayıt olabilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan sonra belirtmiş olduğunuz gmail hesabına bir doğruma gelecektir. Bu doğruma bağlantısını tıkladıktan sonra lütfen yeniden gmail postanıza bakınız. Bu kez giriş için ID kodunuz gelecektir. Bu kod ile belirtmiş olduğunuz şifreler ile Moni Finex kaydını sonlandırmış ve sisteme giriş yapmış olursunuz.

Moni Finex ile sürekli olarak yeni alt başlıkları sizlere tek bir içerik ile buradan paylaşacağız. Kısa sürede içerik güncellenecek tir. Şimdilik çekmiş olduğumuz videoları aşağıdaki bağlantılardan bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları lütfen bize yorumlarda iletiniz.

Whatsap gurubumuza https://chat.whatsapp.com/LSuyujHd1c58NrDkwq1tL8 bağlantı ile misafir olun grup yöneticileri ile irtibata geçiniz.

"Moni Finex Nedir ? Güvenilir Mi ?" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Moni Finex Nedir ? Güvenilir Mi ?" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net