KOSGEB Kredi

Küçük Esnafa 2019 ‘da 10 Bankadan Kredi MüjdesiKüçük Esnafa 2019 ‘da 10 Bankadan Kredi Müjdesi

Ticari hayata yeni dahil olmuş küçük esnaflar krediye mi ihtiyacınız var ? Müjde! 2019 senesinde artık KOSGEB ve tam 10 banka ile finansmana ulaşmanız çok daha kolay olacak. Geçtiğimiz yıllarda yeni esnaf olmuş özellik ile küçük esnafa çekimser bir şekilde bankan bankalar artık devletin de baskısı ile bir çok özel kredi paketleri ile hizmet sağlamaya başlamıştır. İşletme kredisi adı altında 80.000 liraya kadar ihtiyaçlarınızın karşılanacağız bu harika fırsattan yararlanmak için artık banka sizleri değil, siz bankayı seçiyorsunuz.! Yeter ki her kredi başvurusunda talep edilen standart şartlara uygun olun, gerisi çok kolay!

Küçük Esnafa Hemen Kredi Veren Tam 10 Banka Hangisi ?

Ayakkabıcı dan çantacı ya berberden taksiciye ve ya cafe işletmecisine kadar tüm ticaret veya esnaf kefalet kooperatifine kayıtlı KOBİ veya basit, götürü usulle ticaret yapanlar için artık 10 banka işletme kredisi imkanı sağlamaktadır. Bun imkanları çok büyük avantajlar ile 2019 yılında sağlayan 10 bankalarımız.

 1. Türkiye Halk Bankası
 2. Denizbank
 3. Vakıflar bankası
 4. Ziraat bankası
 5. Garanti bankası
 6. QNB finansbank
 7. Akbank
 8. ING
 9. Türkiye İş Bankası
 10. HSBC

Tamamen BBDK lisanslı bu bankaların siz küçük esnaflara sağladığı imkanlar dan gelin öne çıkanlara bir göz atalım.

Denizbank’dan Küçük Esnafa Büyük Kredi İmkanı

Özellik ile ticari kredilerde faiz oranı ve kredi limiti kadar bu finansmanın en hızlı şekilde aktarılması da son derece önemlidir. Bunun farkında olan Denizbank belkide çoğu bankanın ulaşamayacağı bir ışık hızı ile küçük esnafa kredi imkanı sağlamaktadır. 1 dakikada başvuru yapıp 5 dakika da 80.000 lira kredinin sahibi olmak istiyorsanız bu bankayı göz ardı etmemenizi öneririm. Ayrıca size çıkarılan 80 bin liralık kredi için yatırım yapma zorunluluğu da yoktur. Arzu ettiğiniz şekilde çekeceğiniz paranızı kullana bilirsiniz.

Denizbank küçük esnaf için tanımladığı 80 bin lira kredi için bir çok başvuru seçeneği sağlamıştır. Başvuru için sunulan 4 yol ise şu şekildedir.

 1. SMS üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken cep telefonunuzdan ”’ ESNAF ” boşluk ” KİMLİK NUMARANIZ ” 3280 bu mesajı göndererek
 2. İnternet sitesinin üzerinden formu doldurarak. Onun içinde direk olarak adresine girip, formu doldurmanız yeterli olacaktır.
 3. Facebook resmi İnternet sitesi adresi olan bağlantısındaki formu doldurarak
 4. Denizbank ATM ‘leri üzerinden

başvuru da bulana bilirsiniz. Denizbank tarafından küçük esnaflara sağlanan kredinin diğer pozitif ayrıcalıkları ise şu şekildedir.

Denizbank küçük esnaf kredisinin diğer özellikleri nedir

Denizbank küçük esnaf kredisinin diğer özellikleri nedir

QNB Finansbank 120 Ay Vadeli Küçük Esnaf Kredisi Vermektedir!

Özellik ile yeni esnaf olmuş olan tüccarların krediye giderken en büyük yaşadığı sıkıntı bankalar tarafından talep edilen ” GEÇMİŞ DÖNEME AİT HESAP DEFTERİ ” yada ” MALİ BİLANÇO İLE GELİR TABLOSU ” ‘nu beyan edememeleridir. Bu belgelerin temininde zorluk çeken küçük esnaflar için ise Müjdeli haber QNB finansbank ‘dan geldi. Banka esnafa sadece İPOTEK TEMİNAT karşılığında tam 20.000.000 liraya kadar ticari kredi sağlamaktadır. Üstelik diğer esnaf kredisine göre tam 84 daha fazla vade farkı ile.! Teminat olarak göstermiş olduğunuz iş yerinizin %50 oranına kadar alabileceğiniz esnaf kredisinin başvurusunu yalnızca şubelerine yapabilmektesiniz.

ING bank ‘dan EN HIZLI KÜÇÜK ESNAF Kredisi! TAM 100.000 LİRA!

ING Bank 3.000 lira ile 100.000 lira arasında küçük esnafa hızlı bir şekilde nakit ihtiyacı sağlayan bir diğer bankamızdır. 6 ile 60 ay vadeli olarak küçük esnafa sağlanan bu imkanın başvuru şartı sadece vergi levhasına sahip bir tüccar olmanızdır. Ayrıca ING bank kredi vadesi boyunca esnafların yapacakları Türk lirası ile Döviz hesapları içinde herhangi bir bedel almaz. Kullanacağınız kredi miktarının en fazla %1 kadar işlem ücreti kesilmektedir. En az ise bu rakam 100 lira olarak belirlenmiştir. ING bankası tarafından küçük esnafa sunulan bu imkanların başvuru için ” KEFİL ” ve herhangi bir ” TEMİNAT ” istenilmemektedir. Hızlı bir şekilde ING küçük esnaf kredisi fırsatlarından yararlanmak için bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip,

Kurumsal bölümünden giriş yapıp, HEMEN BAŞVUR menüsünden işleminizi gerçekleştire bilirsiniz.

BAŞVURU DA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Şayet küçük ama 1 senelik bir esnaf iseniz, kendi odanıza da kayıtlı iseniz, yıllık %4 faiz oranları ile 5 yıl vadeli 200.000 Lira üst limitli Türkiye Halkbank esnaf kredisi fırsatlarını göz ardı etmemenizi öneririm. Bu imkanı da videolu olarak anlattık.

Borcu Olan Esnafa Kredi Müjdesi!

Bankaların bilindiği gibi bir çoğu Ticari kredi adı altında büyük ve küçük esnafa kredi olanakları sağlamaktadır. Kimi bu imkanı 60 ay vadeli olarak verir iken, kimi de 36 ay olarak vermektedir. Siz küçük esnaflarımıza kredi imkanı sağlayan bankaların da içinde yer aldığı bir faiz tablosu oluşturduk. Ayrıca bu tabloda yer alan en düşük faiz tablosuna göre de bir de ödeme bilgisini yer verdik. Esnaf odanıza borcunuz dahi olsa bu bankadan rahatlık ile tüketici kredi altında kredi kullanabilirsiniz.

 • Ekim’de en düşük faizli küçük esnaf kredi veren banka %1.29 faiz oranı ile Vakıfbank vermektedir. Buna göre 30.000 TL bir krediye ihtiyacınız varsa 60 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarı 771,23 TL olacaktır.
 • 30.000 lira 36 ay vadeli ödemesi 1.093,26 TL
 • 20.000 lira 24 ay olarak aylık ödeme miktarı 1.004,06 TL
 • 10.000 lira 12 ay ödemesi 919,54 TL

olacaktır.

"Küçük Esnafa 2019 ‘da 10 Bankadan Kredi Müjdesi" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Küçük Esnafa 2019 ‘da 10 Bankadan Kredi Müjdesi" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net