KOSGEB Kredi

Kredinizi Biz Çekelim Siz ÖdeyinKredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi çekemeyenlerin imdadına yetişen şirketler 2019 yılında Bursa, Kayseri ve Konya dahil olmak üzere tam olarak 22 tane oldu. Kendi  kredi notlarının düşük olması dan ötürü kredi çıkmayanların yerine kredinizi biz çekelim ama taksitlerini siz ödeyin vizyonu ile işleyen firmalar 36 ay vadeli olarak peşin komisyonlu olarak sizlere nakit sağlamaktadırlar. En düşük 5.000 liradan başlayıp başvuru sahibinin vaadine göre 30.000 liraya kadar kredi çıkaran bu şirketlere başvuru yapmak için sadece 1 form doldurmanız yeterli olmaktadır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin kampanyası

Sicili bozuk olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi veya kredi kartı alamamaktadır. Şayet sizlere ilk önerimiz bankalar ile çok fazla sorunuzu yok ise en garanti yol kredi notunuzu yükseltmektedir. Daha önce sizler için yazdığımız Findeks kredi notu nasıl yükseltilir puanım kaç olmalıdır makalesinde gerekli adımları uygulayarak yasal yoldan bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Sizlere şiddet ile bu yöntemi önermekteyiz. Arkadaşlar sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar diye bir şey günümüz de yoktur! Kara listeye banka takibine düşmüş kişilere kredi imkanı sunan ülkemizde bir tefeciler diğeri de Kredinizi biz çekelim siz ödeyin adı altında hizmet sunan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Daha çok İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde bu hizmeti sunan firmalar İnternet aleminde de çeşitli siteler ile sicili bozuk bankalar tarafından yasal takibe düşmüş zor durumda esnaf veya bireylere kredi imkanı sunmaktadır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaları ne denli güvenlidir?

Kara listede olup, kredi notu düşük, sicili bozuklar için hizmet sunan biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaların ne kadar güvenilir olduğu tartışılmaktadır. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar ile çalışmak ise sizlere önerimiz İnternet’ten firmaya başvuru da bulunmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren bu tür firmalar genelde sizlere kapıda ödemeli PTT aracılığı ile bir kargo göndermekte ve belli bir meblağ ( 600 TL civarında dosya parası )  kredinizin çıkarılması için talep etmektedir. Peşin komisyonlu olarak başvuru yapanlardan bir çok mağdur olmuş bir çok vatandaşımız vardır, lütfen makalenin yorumlarını okuyunuz! Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmalarını denemeye kararlı iseniz o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşünüz. Firma muhtemelen kredi notu yüksel bir şahıs tarafından çekilmiş olan krediyi size senet ile verecektir. Bir nevi kayıtlı tefecilik de diyebiliriz.

İstanbul, Bursa, Konya Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaların Güvenilirliği

Daha önce iş yapmış ve kaydınız bulunuyorsa yüklü miktarlarda para temin edebilirsiniz. İlk defa biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmaları ile iş yapacaksanız şayet karşınızdaki kişiyi tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir. Tabi karşınızdaki firma yetkilisi de size güven sağlamak için tatmin edici cevaplar vermesi gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde ipotek değeri olan mal veya mülk bulunuyorsa karşınız da bulunan firma yetkilisini ikna etmeniz biraz daha kolay olacaktır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin konusu hakkında bir çok dolandırıcılıklar mevcuttur. Konu hakkında sorun yaşayanlar için her hangi bir yasal sorumluluğumuz yoktur. Kara listeye düşmüş bankalar tarafından yasal takipte olan kişiler için yaşadığımız kişisel tecrübelere dayanarak bu makale yazılmıştır. Diğer siteler gibi atıp tutmadık 😉

Ankara Kredinizi Biz Çekelim Firmaların Ödeme Tablosu

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmaların örnek ödeme tablosu şu şekildedir. Tabloda yer alan kredi faiz oranları 2019 yılı Aralık ayına aittir. Faiz oranı Fibabanka kullanılması halinde aylık %1.05 olarak ele alınmıştır.

Başvuru Yapılan Miktar  Kredi Vadesi Aylık Taksit Ödemesi
10.000 TL 24 Ay 485,44 TL
20.000 TL 48 Ay 557,83 TL
30.000 TL 60 Ay 715,59 TL
40.000 TL 60 Ay 954,12 TL

Faturalı hatta kredi almayı neden düşünmüyorsunuz ?

Hızlı bir şekilde krediye kavuşmanın son yıllarda en gözdesi olan Vodafone, Avea yada Turkcell faturalı hatlardan geçmektedir. Bak bu yöntem ile alınan krediyi biz tasnif ediyoruz işte. Şayet bir de başvurusunu bizim dediğimiz gibi yaparsanız, hiç boş yere kredinizi biz çekelim taksitlerini ise siz ödeyin şirketleri ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Daha önceleri faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi  yazımızda da yer vermiş olduğumuz gibi şayet 6 aylık bir faturalı hatta sahipseniz anında en az 2.000 lira en fazla ise 15.000 liraya kadar 12 aya varan geri ödeme imkanları ile kredi kullana bilirsiniz. Bunu güvenli bir şekilde yapmanız için tek yapmanız gereken faturalı hatta sahip olduğunuz operatörün bayisine giderek cihaz üzerinden kredi kullanmak istediğinizi belirtmektir. Hiç bir danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan doğrudan 24 saat içinde kredinizi alabilirsiniz.!

Adres: İstiklal Mahallesi Konuk Sokak Ak Çinler İş Merkezi ‘tir. Firmanın kapı Numarası ise: 6 / 8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

İlgili Kişinin Telefon Numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

 

"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin" - 91 YORUM
 1. Canan dedi ki:

  10.000 tl ye ihtiyacım var dönüş yapar mısınız

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Canan hanım, lütfen size dönüş yapan firmalara ön ödeme yapmayınız.

   1. ayşenur dedi ki:

    acil nakit paraya ihtiyacım var bugün yardımcı olabilir misiniz

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     İletişim bilgilerinizi bırakmadan size nasıl dönüş yapılsın Ayşenur hanım..

     1. fatih dedi ki:

      5320523844

     2. cengiz durukan dedi ki:

      merhabalar cokkez ön ödeme vererek dolandırıldım esımle aram acıldı 1 senelık evlıyız fakat bosanma asamasına geldık lutfen acıl yardım ön ödeme ısteyen aramasın 0545 360 16 10

 2. murat dedi ki:

  merhabalar asgari ücretle çalışıyorum 3 ay bi işsizlik dönemim oldu bu zaman zarfında da kredi kartlarını kullandım şimdi acil olarak 15 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bankalardan kredi çekemiyor musunuz ? Murat bey..

   1. serpil alişan dedi ki:

    banka skorum düşük. ama herhangi bir borcum yok. işimi toparlamak ve geliştirmek için nasıl bir imkan olabilir benim için. kredi kullanamıyorum ve faal aktif bir resmi firmam yok. bunu yapabilmek için nakite ihtiyacım var.

 3. Zeynep dedi ki:

  5bin lazim acil

 4. Ferhat dedi ki:

  0545 712 78 12 5000 tl lazım

 5. Ilhan Sivrikaya dedi ki:

  8000 tl emekliyum calisiyorum

 6. erdogan dedi ki:

  15000 tl lazim emekliyim acol ararsaniz sevinirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Sayfamızda yer alan danışmanlık firması ile irtibata geçtiniz mi ?

   1. okan dedi ki:

    dönüş yaparmısınız lütfen acil kredi lazım

   2. Akın Kınay dedi ki:

    Çok zor zamanlar geçiriyorum lütfen yardımcı olun 10 bin TL’ye ihtiyacım var 5466828418

   3. Emre dedi ki:

    30bin TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 7. Erdal dedi ki:

  Merhaba belgeleme olur 4000 TL gelirim var acil 10000 lira ihtiyacım var ayda 1000 TL ödeme imkanım var yardimci olursanız sevinirim 5348579199

 8. Okan dedi ki:

  Acill 10000 bulmam lazım durumumda sorun yok ama gecikmeli kart ödemelirimden sicilim bozuk 0507 895 52 61

 9. Kadir dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum fakat takipteyim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kadir bey takip’de olanlar için bir çok alternatif kredi bulma yöntemlerini sitemizde paylaştık. Bu yöntemlerin en başında ise faturalı hatlar üzerinden kredi kullanmaktadır. Hatta emekli iseniz 60 bin TL kadar kredi alabileceğiniz firmanın adresini dahi sizler için sitemizde yer verdik.

 10. Nilgun dedi ki:

  Vakıfbank’tan emekli maaşı alıyorum kredim olduğu için tekrar kredi çekemiyorum acil 15000 TL nakit ihtiyacım var

 11. Emre Pınar dedi ki:

  merhabalar benim 5.000 tl ye ihtiyacım var.kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketlerinin isimleri sizde varmı?yardımcı olur musunuz?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Size yardımcı olabilecek firmaların iletişim bilgilerini zaten bıraktık. Ayrıca, isterseniz sizlerde kendi iletişim numaralarınızı bırakarak bu firmaların sizleri aramalarını sağlaya bilirsiniz.

   1. OGUZ dedi ki:

    ACİL PARA LAZIM

   2. serpil alişan dedi ki:

    borcum yok takibim yok. sadece geçmişten dolayı skorum düşük ama şu anda gelirim var, yurt dışı ile çalışıp iş yapıyoryum ve iyi de gelirim var. ancak işime ticari bir kimlik kazandırmak ve resmileştirmek için elim kolum bağlı.
    istanbulda ofisim var. her ay düzenli kira ödüyorum. ama işimi ayağa kaldırmak için nakite ihtiyacım var. banka hesaplarımdan da azımsanmayacak bir para akışım olduğu görülüyor. ama kredi kullanamıyorum. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 12. GÜRKAN dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum ve emekliyim 3860 TL maaşım var..Banka borçlarımı kapatmam için 40.000 Lira ihtiyacım var Ankara’da bunu verip ödemeyi kendisine yapacağım BİZ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN firmasının telefonunu sizde göremedim Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ankarada bir çok firma sizin adınıza kredi çekmektedir.

   1. Erkan dedi ki:

    Mrhb 13000 kredi cekmek istiyorum ankarada yasiyirum nasil irtibata gecerim sizinle tskler

   2. cengiz durukan dedi ki:

    merhaba acil 30 bine ıhtıyacım var bankalardan cekemıyorum kara lıstedeyım evlılıgım söz konusu lutfen acıl yardım edın amasya 0545 360 16 10

   3. arslan dedi ki:

    ankarada oturuyorum aylık belgelenebilir gelirim 4500 lira. bankalrdan kredi alamıyorumçok acil 50 binliraya ihtiyacım var aylık 2 bin ile 3 bin arasında ödeme yapabilirim krediyi biz çekelim siz ödeyin firmalarına ulaşmak istiyorum no 05319113108

    1. Adem yılmaz dedi ki:

     Merhaba 15000 TL ye ihtiyacım var krediyi biz çekelim siz ödeyin firmalarından faydalanmak istiyorum 05445114970 Gebze.

   4. KÜRŞATKESKİN dedi ki:

    selam çok acil kredi çekmem lazım kredi notum düşük

 13. Sebeki han dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var acil dönüş yaparmısınız 05350178037

 14. ali rıza dedi ki:

  acil 30000 tl ihtiyaç yardım edermisiniz

 15. Serkan dedi ki:

  Kredi lazim acil. 8 binlira geri ödemesinde sıkıntı olmaz. Yardımcı olursanız sevinirim

 16. gül varol dedi ki:

  Merhaba
  Bankalardan geçmişte yaşadığım talihsiz olaylardan ötürü kredi kullanamıyorum. Özel sektörde çalışıyorum. İyi bir gelirim var. 20.000 tl nakit ihtiyacım bulunmakta. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

 17. Ceren dedi ki:

  Merhaba acil 40bin tl nakite ihtiyacım var eğitim kredisi olarak öğrenciyim
  emailimi bırakıyorum lütfen geri dönüş yapın

 18. Emin dedi ki:

  Çok acil 15000 TL ihtiyacım var
  Bankalardaki gecikmelerden dolayı red çıkıyor
  Elden kredi lazım

 19. Demir Hazrec dedi ki:

  merhaba.ben kredinizi biz çekelim siz ödeyin kampanyasından yararlanmak isstiyorum.15.000 tl ihtiyacım var.

 20. Demir Hazrec dedi ki:

  merhabalar 20.000 tl ihtiyacım var acil olarak.dönüş sağlarsanız çok iyi olur.
  05399639025

 21. Ergin dedi ki:

  Acil 5000₺ihtiyacım var bana bir dönüş sağlarmısınız

 22. Erkan dedi ki:

  Mrhb 13000 kredi cekmek istiyorum ankarada yasiyirum nasil irtibata gecerim sizinle tskler

 23. Demir Hazrec dedi ki:

  merhabalar.biz çekelim siz ödeyin sistemine baktım ve şuan böyle bir paraya çok ihtiyacım var.bana adreslerini ya da telefonlarını atar mısınız,yani elinizde liste varsa çok iyi olur.onlara nasıl ulaşabilirim?

 24. Erdi dedi ki:

  Benimde acil 2000 tl ihtiyacim var verirmisiniz?

 25. mustafa dedi ki:

  25000 tl lazım 5432175123

 26. Seval kara dedi ki:

  20 bin krediye ihtiyacım var

 27. Robin Garrett dedi ki:

  Merhaba,

     Kredi mi arıyorsunuz? eğer evet ise: rgarret2244@gmail.com veya
  Whatsapp + 60-16-248-3018 daha fazla bilgi için eğer ilgilenirseniz evet cevap verin
  en kısa sürede..

  Teşekkür ederim…
  Robin Garrett’den

 28. Sercan dedi ki:

  Acil nakde ihtiyacım var. Bütün banka borçlarımı tek kalemde toplamak ve elime biraz nakit kalmasını istiyorum. 4 yıllık ssklı çalışanım. Maaş bordrom var.
  Numaram 0531 892 6677
  Ankara’da ikamet ediyorum.

 29. ali dedi ki:

  bana 15 bin tl lazim tlf 5436192767 yardimci olurmusunuz

 30. ERDEM DOĞAN dedi ki:

  merhaba
  10.000 tl nakit e ihtiyacım var.geçmiş dönemdeki sorunlardan ötürü bankalardan kredi çekemiyorum.senetle yada biz çekelim siz ödeyin seçeneklerinden faydalanmak isterim.bu arada çalışıyorum ve düzenli ödeme yapabilirim.
  irtibat numaram : 0543 239 96 69
  dönüş yapılmasını ,iletişime geçilmesini rica ederim.

 31. muttalip dedi ki:

  krdi kullanmak istiyorum ama cikmiyor yardimci olma imkaniniz varmi

  1. muttalip dedi ki:

   05530986602 donus yapmanizi bekliyoeum

 32. İmran ramanli dedi ki:

  Emekliyim Eskişehir’de oturuyorum çok acil 10bin TL ihtiyacım var en uzun vadeli

 33. Çiğdem Türk dedi ki:

  Acil 40.000 tl paraya ihtiyacım var. Bankalardan kredi alamıyorum yardımcı olurmusunuz.

 34. Sercan dedi ki:

  Yarın 10 bin ihtiyacım var acil

 35. YUSUF GÜVEN dedi ki:

  NASIL İRTİBAT KURA BİLİRİM

 36. Şeref bayar dedi ki:

  Bankalara borçlarımı kapatıp tek bir yere taksit yatırmak istiyorum aylık 1.600 taksit yatırım 60.000 tl lazım

 37. Safa dedi ki:

  Acil 5000 TL’ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum kara listede olduğum icin . Yardımcı olabilecek varsa lütfen ulaşsın : safaterzi@msn.com

 38. selçuk dolu dedi ki:

  merhaba 10000 tl kredi kullanmak istiyorum aylık 500 tl verebilirim 3100 tl maaşım var puanım bir kaç ay içinde yükselecek lakin acil lazım ssk lı çalışanım maaş bordrom gelir belgem mevcuttur 0543 910 88 94 irtibata geçerseniz sevinirim iyi çalışmalar

 39. Ali Karayel dedi ki:

  Lütfen benim yerime kredi çekebilecek firma isim adres telefon numarası istiyorum. İlgilenirseniz memnun olurum.

 40. Serap dedi ki:

  15.000tl ye kredi kartlarımı kapatmak için istiyorum bu konuyla ilgili olumsuz veya olumlu cevap verebilirmisiniz teşekkür ederim

 41. Cengiz dedi ki:

  Ben Artvin de ikamet ediyorum krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim beni telefonla 05394878408

 42. Semih dedi ki:

  Iyi gunler ozel sirket calısaniyım 55 bin tlye ihtiyacım var 3 yıldir aktif calisanım sgk falan sorunum yok aylık 1500 tl ye kadar ödeyebilirim acil dönüs yaparsanız sevinirim 5454388365

 43. Tolga karaca dedi ki:

  Merhaba 4,500 yada 5000 tl çok acill kredi ihticacım var var eşim ameliyat olucak bunun için gerekli 5385901262?

 44. Mustafa Göktepe dedi ki:

  20000 tl krediye ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeyebilirim.

 45. Hakan dedi ki:

  Kredi kartı borcundan dolayı icralık oldum. Kredi çekebilir miyim? 2000₺ nakit paraya ihtiyacım var.

 46. serhat dedi ki:

  ankara için firma iletişim adresi paylasırmısınız

 47. murat akgül dedi ki:

  Facebook.com dan sözde hizmet veren Yasal Kredi Satış Merkezi 2018 adlı firma sicilim bozuk olduğu halde bana kredi çıkartabileceğini söyleyerek benden 400 TL komisyon aldı. Ödemeyi yaptıktan sonra 30 dakika içinde bankadan onay mesajı geleceğini ve kredimi onay mesajı gelen bankadan çekebileceğimi söyledi. Ödemeyi 15.15 te yapmama rağmen o süreye kadar cevap veren yetkili 19.10 a kadar yazdığım hiçbir mesaja cevap vermedi. Dolandırıldığımı düşünerek ödemeyi yaptığım IBAN sahibi adına suç duyurusunda bulunacağımı ilettikten sonra beni engellediler. Site mesaj sistemimi kapalı diye düşünerek farklı Facebook.com hesabımdan yazdım kendimi tanıtınca o hesabımı da engellediler. Sayfada birçok olumlu yorum gördüğüm için güven oluşmuştu yoksa böyle bir hataya düşmezdim. Olumlu yorum yapanlarında gerçek hesap olduğunu artık düşünmüyorum. Sabah 10.00 a kadar param iade edilmez ya da iddia ettikleri gibi kurumsal olduklarını kanıtlayıp işlemim tamamlanmaz ise Cumhuriyet Savcılığına ve Maliyeye şikayette bulunacağım. Arkadaşlar ben gaflete düştüm siz siz olun bu ve buna benzer hiçbir site, sayfa ve kişiye itibar edip 1 TL göndermeyin!

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Biz sürekli sizleri ön ödeme yapmayın diye uyarıyoruz dimi ? Özellik ile hiç tanımadığınız firmalara..

 48. hakan urungu dedi ki:

  20 bin tl ye ihtiyacım var kredi çekemiyorum düzenli bir işim ve gelirim var yardımcı olabilirmisiniz izmir
  5382944202

 49. Muhammed dedi ki:

  Borçlarının bitmesi için 100 bin tl ye ihtiyacım var

 50. Şöhret demir dedi ki:

  merhaba bana “10.000 tl ihtiyacım var yardımcı olursa sevinirmi

 51. Mustafa dedi ki:

  Merhaba su an ödemekte olduğum kredi var takrar kredi alıp o krediyi ve kredi kartıma olan borcu kapatmak ıstiyorum yaklaşık 20 bine ihtuyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 52. Orhan dedi ki:

  Acil 13 bin TL lazım iletişime gecermisin

 53. Taner Atalay dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var dönüş yaparmısınız

 54. Muhammet örs dedi ki:

  20 bin tl acil gerekli iletişim kurarmısınız acaba

 55. Resul öz dedi ki:

  Merhaba benim 10bin tlye ihtiyacım var kardeşimi evlendirdik ondan dolayı bankalara 2-3 aydır ödeme yapamıyorum kredi puanım diplere indi kredi çekemiyorum 05315105486 ulaşırsanız sevinirim

 56. anıl tanış dedi ki:

  5530238667 aniltaniss96@gmail.com
  rica etsem banada 15 bin lira kredi lazım borçlarımı tek bir yere toplamak istiyorum fakat kırmızı kalem durumundayım yardımcı olur musunuz cok acil?

 57. Serhat dedi ki:

  20000 tl nakite ihtiyacım var borçlarımi kapatabilmek icin bankadan kredi cekemiyorum baskasina cektigim kredi var oda odemeyi duzgun yapmadigi icin odemelerim gecikyor 3800 tl gelirim var kredinizi biz cekelim siz odeyin diyenler banada cekebilir mi 05453320318

 58. RIDVAN dedi ki:

  Detayli bili istiyorum 20 bin nakit lazim aylik 1500 ödeyebilirim

 59. Orhan dedi ki:

  5.000 tl kredi kullanmak istiyorum 24 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum şartlarınız
  Emekliyim 3450 tl maaşım var

 60. Furkan dedi ki:

  Herhangi bir borcum yok 3200 gelirm mevcut 15.000 tlye ihtiyacim var kredi puanim düşük olduğundan cikmiyor kredi İstanbul Mecidiyeköy de oturmaktayim iletişime gecebilecegim firma mevcut mudur 05445088417

 61. can dedi ki:

  merhaba emekliyim ptt maaş alıyorum ama tekrar başvuru yaptım kredim olduğu için tekrar kredi bana verilmedi maaşım 2090 elime 1090 tl kalıyor kredimi siz çekin ben ödeyeceğim sisteminden faydalanmak istiyorum lütfen acil cevap verin kızım kanser hastası bu para devlete ilaç katkı payı olarak ödenecek 6000 tl 2 yıl vade lütfen acil cevap

 62. Hakan dedi ki:

  aziran 27, 2019, 10:52 am
  merhabalar benim 15000 tl ye ihtiyacım var.kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketlerinin isimleri sizde varmı?yardımcı olur musunuz? Bana ulaşırmışsınız veren firmalar varsa 5426108516

 63. Fehim dedi ki:

  Acill 16000 tl ye ihtiyacim var 05050322249

 64. Yusuf hoşbaş dedi ki:

  Merhaba istanbulda ikamet ediyorum 15 bin tlye ihtiyacım var düzenli çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 65. İlker kahraman dedi ki:

  Merhabalar

  İstanbul da bu iş ile ilgilen arkadaşların beni aramasını rica ederim 541 907 72 74 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz 15.000 tl ihtiyaç var.

 66. Mustafa dedi ki:

  İki bankada toplam 35 bin borcum var borç kapama kredisi icin yardımcı olursanız sevinirim 2700 aylık gelirim var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi skoru ne seviyede Musatfa bey, borç kapatma kredisi veren bankalara başvuru yaptınız mı?

 67. Mustafa dedi ki:

  Esnafım acil 40000 ihtiyacımvar

KOSGEBKredi.net