KOSGEB Kredi

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin


03.10.2016
44.399

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi çekemeyenlerin imdadına yetişen şirketler 2019 yılında Bursa, Kayseri ve Konya dahil olmak üzere tam olarak 22 tane oldu. Kendi  kredi notlarının düşük olması dan ötürü kredi çıkmayanların yerine kredinizi biz çekelim ama taksitlerini siz ödeyin vizyonu ile işleyen firmalar 36 ay vadeli olarak peşin komisyonlu olarak sizlere nakit sağlamaktadırlar. En düşük 5.000 liradan başlayıp başvuru sahibinin vaadine göre 30.000 liraya kadar kredi çıkaran bu şirketlere başvuru yapmak için sadece 1 form doldurmanız yeterli olmaktadır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin kampanyası

Sicili bozuk olan vatandaşlar bankalardan maalesef her hangi bir kredi veya kredi kartı alamamaktadır. Şayet sizlere ilk önerimiz bankalar ile çok fazla sorunuzu yok ise en garanti yol kredi notunuzu yükseltmektedir. Daha önce sizler için yazdığımız Findeks kredi notu nasıl yükseltilir puanım kaç olmalıdır makalesinde gerekli adımları uygulayarak yasal yoldan bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Sizlere şiddet ile bu yöntemi önermekteyiz. Arkadaşlar sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar diye bir şey günümüz de yoktur! Kara listeye banka takibine düşmüş kişilere kredi imkanı sunan ülkemizde bir tefeciler diğeri de Kredinizi biz çekelim siz ödeyin adı altında hizmet sunan danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Daha çok İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde bu hizmeti sunan firmalar İnternet aleminde de çeşitli siteler ile sicili bozuk bankalar tarafından yasal takibe düşmüş zor durumda esnaf veya bireylere kredi imkanı sunmaktadır.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaları ne denli güvenlidir?

Kara listede olup, kredi notu düşük, sicili bozuklar için hizmet sunan biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmaların ne kadar güvenilir olduğu tartışılmaktadır. Zor durumda olup tek çareniz bu firmalar ile çalışmak ise sizlere önerimiz İnternet’ten firmaya başvuru da bulunmayınız. İnternet üzerinden hizmet veren bu tür firmalar genelde sizlere kapıda ödemeli PTT aracılığı ile bir kargo göndermekte ve belli bir meblağ ( 600 TL civarında dosya parası )  kredinizin çıkarılması için talep etmektedir. Peşin komisyonlu olarak başvuru yapanlardan bir çok mağdur olmuş bir çok vatandaşımız vardır, lütfen makalenin yorumlarını okuyunuz! Yok yinede Biz kredinizi çekelim siz ödeyin danışmanlık firmalarını denemeye kararlı iseniz o zaman mutlaka firma ile yüz yüze görüşünüz. Firma muhtemelen kredi notu yüksel bir şahıs tarafından çekilmiş olan krediyi size senet ile verecektir. Bir nevi kayıtlı tefecilik de diyebiliriz.

İstanbul, Bursa, Konya Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaların Güvenilirliği

Daha önce iş yapmış ve kaydınız bulunuyorsa yüklü miktarlarda para temin edebilirsiniz. İlk defa biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmaları ile iş yapacaksanız şayet karşınızdaki kişiyi tatmin edici cevaplar vermeniz gerekmektedir. Tabi karşınızdaki firma yetkilisi de size güven sağlamak için tatmin edici cevaplar vermesi gerekmektedir. Bankalardaki gibi elinizde ipotek değeri olan mal veya mülk bulunuyorsa karşınız da bulunan firma yetkilisini ikna etmeniz biraz daha kolay olacaktır.

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Biz kredinizi çekelim siz ödeyin konusu hakkında bir çok dolandırıcılıklar mevcuttur. Konu hakkında sorun yaşayanlar için her hangi bir yasal sorumluluğumuz yoktur. Kara listeye düşmüş bankalar tarafından yasal takipte olan kişiler için yaşadığımız kişisel tecrübelere dayanarak bu makale yazılmıştır. Diğer siteler gibi atıp tutmadık 😉

Ankara Kredinizi Biz Çekelim Firmaların Ödeme Tablosu

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firma ve danışmanlık firmaların örnek ödeme tablosu şu şekildedir. Tabloda yer alan kredi faiz oranları 2019 yılı AĞUSTOS ayına aittir. Faiz oranı QNB Finansbank’dan kullanılması halinde aylık %1.49 olarak ele alınmıştır.

Başvuru Yapılan Miktar  Kredi Vadesi Aylık Taksit Ödemesi
10.000 TL 24 Ay 516,10 TL
20.000 TL 48 Ay 624,23 TL
30.000 TL 60 Ay 819,32 TL
40.000 TL 60 Ay 1.092,42 TL

Faturalı hatta kredi almayı neden düşünmüyorsunuz ?

Hızlı bir şekilde krediye kavuşmanın son yıllarda en gözdesi olan Vodafone, Avea yada Turkcell faturalı hatlardan geçmektedir. Bak bu yöntem ile alınan krediyi biz tasnif ediyoruz işte. Şayet bir de başvurusunu bizim dediğimiz gibi yaparsanız, hiç boş yere kredinizi biz çekelim taksitlerini ise siz ödeyin şirketleri ile muhatap olmak zorunda kalmazsınız. Daha önceleri faturalı hatlara kredi veren 3 operatör güvenilir mi  yazımızda da yer vermiş olduğumuz gibi şayet 6 aylık bir faturalı hatta sahipseniz anında en az 2.000 lira en fazla ise 15.000 liraya kadar 12 aya varan geri ödeme imkanları ile kredi kullana bilirsiniz. Bunu güvenli bir şekilde yapmanız için tek yapmanız gereken faturalı hatta sahip olduğunuz operatörün bayisine giderek cihaz üzerinden kredi kullanmak istediğinizi belirtmektir. Hiç bir danışmanlık firmalarına başvuru yapmadan doğrudan 24 saat içinde kredinizi alabilirsiniz.!

Adres: İstiklal Mahallesi Konuk Sokak Ak Çinler İş Merkezi ‘tir. Firmanın kapı Numarası ise: 6 / 8 Zemin Kat ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

İlgili Kişinin Telefon Numarası: Samet ÇETİN: 0-552-223-63-33

 

"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.
"Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin" - 43 YORUM
 1. Canan dedi ki:

  10.000 tl ye ihtiyacım var dönüş yapar mısınız

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Canan hanım, lütfen size dönüş yapan firmalara ön ödeme yapmayınız.

   1. ayşenur dedi ki:

    acil nakit paraya ihtiyacım var bugün yardımcı olabilir misiniz

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     İletişim bilgilerinizi bırakmadan size nasıl dönüş yapılsın Ayşenur hanım..

 2. murat dedi ki:

  merhabalar asgari ücretle çalışıyorum 3 ay bi işsizlik dönemim oldu bu zaman zarfında da kredi kartlarını kullandım şimdi acil olarak 15 bin liraya ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Bankalardan kredi çekemiyor musunuz ? Murat bey..

 3. Zeynep dedi ki:

  5bin lazim acil

 4. Ferhat dedi ki:

  0545 712 78 12 5000 tl lazım

 5. Ilhan Sivrikaya dedi ki:

  8000 tl emekliyum calisiyorum

 6. erdogan dedi ki:

  15000 tl lazim emekliyim acol ararsaniz sevinirim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Sayfamızda yer alan danışmanlık firması ile irtibata geçtiniz mi ?

   1. okan dedi ki:

    dönüş yaparmısınız lütfen acil kredi lazım

   2. Akın Kınay dedi ki:

    Çok zor zamanlar geçiriyorum lütfen yardımcı olun 10 bin TL’ye ihtiyacım var 5466828418

   3. Emre dedi ki:

    30bin TL’ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 7. Erdal dedi ki:

  Merhaba belgeleme olur 4000 TL gelirim var acil 10000 lira ihtiyacım var ayda 1000 TL ödeme imkanım var yardimci olursanız sevinirim 5348579199

 8. Okan dedi ki:

  Acill 10000 bulmam lazım durumumda sorun yok ama gecikmeli kart ödemelirimden sicilim bozuk 0507 895 52 61

 9. Kadir dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum fakat takipteyim

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kadir bey takip’de olanlar için bir çok alternatif kredi bulma yöntemlerini sitemizde paylaştık. Bu yöntemlerin en başında ise faturalı hatlar üzerinden kredi kullanmaktadır. Hatta emekli iseniz 60 bin TL kadar kredi alabileceğiniz firmanın adresini dahi sizler için sitemizde yer verdik.

 10. Nilgun dedi ki:

  Vakıfbank’tan emekli maaşı alıyorum kredim olduğu için tekrar kredi çekemiyorum acil 15000 TL nakit ihtiyacım var

 11. Emre Pınar dedi ki:

  merhabalar benim 5.000 tl ye ihtiyacım var.kredinizi biz çekelim siz ödeyin şirketlerinin isimleri sizde varmı?yardımcı olur musunuz?

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Size yardımcı olabilecek firmaların iletişim bilgilerini zaten bıraktık. Ayrıca, isterseniz sizlerde kendi iletişim numaralarınızı bırakarak bu firmaların sizleri aramalarını sağlaya bilirsiniz.

   1. OGUZ dedi ki:

    ACİL PARA LAZIM

 12. GÜRKAN dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum ve emekliyim 3860 TL maaşım var..Banka borçlarımı kapatmam için 40.000 Lira ihtiyacım var Ankara’da bunu verip ödemeyi kendisine yapacağım BİZ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN firmasının telefonunu sizde göremedim Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ankarada bir çok firma sizin adınıza kredi çekmektedir.

   1. Erkan dedi ki:

    Mrhb 13000 kredi cekmek istiyorum ankarada yasiyirum nasil irtibata gecerim sizinle tskler

 13. Sebeki han dedi ki:

  15000 tl ihtiyacım var acil dönüş yaparmısınız 05350178037

 14. ali rıza dedi ki:

  acil 30000 tl ihtiyaç yardım edermisiniz

 15. Serkan dedi ki:

  Kredi lazim acil. 8 binlira geri ödemesinde sıkıntı olmaz. Yardımcı olursanız sevinirim

 16. gül varol dedi ki:

  Merhaba
  Bankalardan geçmişte yaşadığım talihsiz olaylardan ötürü kredi kullanamıyorum. Özel sektörde çalışıyorum. İyi bir gelirim var. 20.000 tl nakit ihtiyacım bulunmakta. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

 17. Ceren dedi ki:

  Merhaba acil 40bin tl nakite ihtiyacım var eğitim kredisi olarak öğrenciyim
  emailimi bırakıyorum lütfen geri dönüş yapın

 18. Emin dedi ki:

  Çok acil 15000 TL ihtiyacım var
  Bankalardaki gecikmelerden dolayı red çıkıyor
  Elden kredi lazım

 19. Demir Hazrec dedi ki:

  merhaba.ben kredinizi biz çekelim siz ödeyin kampanyasından yararlanmak isstiyorum.15.000 tl ihtiyacım var.

 20. Demir Hazrec dedi ki:

  merhabalar 20.000 tl ihtiyacım var acil olarak.dönüş sağlarsanız çok iyi olur.
  05399639025

 21. Ergin dedi ki:

  Acil 5000₺ihtiyacım var bana bir dönüş sağlarmısınız

 22. Erkan dedi ki:

  Mrhb 13000 kredi cekmek istiyorum ankarada yasiyirum nasil irtibata gecerim sizinle tskler

 23. Demir Hazrec dedi ki:

  merhabalar.biz çekelim siz ödeyin sistemine baktım ve şuan böyle bir paraya çok ihtiyacım var.bana adreslerini ya da telefonlarını atar mısınız,yani elinizde liste varsa çok iyi olur.onlara nasıl ulaşabilirim?

 24. Erdi dedi ki:

  Benimde acil 2000 tl ihtiyacim var verirmisiniz?

 25. mustafa dedi ki:

  25000 tl lazım 5432175123

 26. Seval kara dedi ki:

  20 bin krediye ihtiyacım var

 27. Robin Garrett dedi ki:

  Merhaba,

     Kredi mi arıyorsunuz? eğer evet ise: rgarret2244@gmail.com veya
  Whatsapp + 60-16-248-3018 daha fazla bilgi için eğer ilgilenirseniz evet cevap verin
  en kısa sürede..

  Teşekkür ederim…
  Robin Garrett’den

 28. Sercan dedi ki:

  Acil nakde ihtiyacım var. Bütün banka borçlarımı tek kalemde toplamak ve elime biraz nakit kalmasını istiyorum. 4 yıllık ssklı çalışanım. Maaş bordrom var.
  Numaram 0531 892 6677
  Ankara’da ikamet ediyorum.

 29. ali dedi ki:

  bana 15 bin tl lazim tlf 5436192767 yardimci olurmusunuz

 30. ERDEM DOĞAN dedi ki:

  merhaba
  10.000 tl nakit e ihtiyacım var.geçmiş dönemdeki sorunlardan ötürü bankalardan kredi çekemiyorum.senetle yada biz çekelim siz ödeyin seçeneklerinden faydalanmak isterim.bu arada çalışıyorum ve düzenli ödeme yapabilirim.
  irtibat numaram : 0543 239 96 69
  dönüş yapılmasını ,iletişime geçilmesini rica ederim.

KOSGEBKredi.net