KOSGEB Kredi

Kredi Notu Ücretsiz Nasıl 4 Yöntemle ÖğrenilirKredi Notu Ücretsiz Nasıl 4 Yöntemle Öğrenilir

2019 yılına ait yeni güncel banka kredi notunuzu ücretsiz olarak 4 yöntem den bir tanesini uygulayarak öğrenebilirsiniz. Bedava olarak KKB ( Kredi Kayıt Bürosu ) Findeks risk raporunun çıktısını alamazsanız ‘da şuna kesin olarak taahhüt ederim ki 0 ile 1900 arasındaki not diğerinizi doğru bir şekilde hiç bir bedelsiz olarak öğrene bileceksiniz. Sizin tek yapmanız gereken sizler ile paylaşmış olduğumuz 4 teknikten birini uygulamanız. Ben 1720 puanlık not değerimi bedava olarak bu yöntem ile öğrendim. Ayrıca artık kredi notunuzu SMS alarak e-devlet üzerinden de öğrenebilirsiniz.!

1- Banka Gişelerinden Ücretsiz Olarak Kredi Notunuzu Öğrene Bilirsiniz!

Evet kesinlik ile doğru duydunuz. Benim gibi sizler de çok rahat bir şekilde bankanıza herhangi bir işlemi sağlamak için gittiğiniz vakit işlem esnasında kredi notu değerinizi sorarak öğrene bilirsiniz. Bu işlemi ister gişe isterse bireysel müşteriler departmanındaki görevli memur aracılığı ile gerçekleştire bilirsiniz. Ben İş Bankasına ait Maximum kredi kartımın taksitini ödemek için ATM yerine banka gişesini seçince ücretsiz olarak memur hanımdan kredi notumun 1720 olduğunu öğrendim. Doğrusu güzel bir not değerimin olduğuna sevindim.:) Sizinde bankanız farklı olabilir, Akbank yada Garanti hiç fark etmez. Tüm bankalarda Findeks ‘den ticari olarak satın alınmış olan en az 10.000 sorgulama 27.000 liralık paketler mevcuttur.

Banka gişelerinden ücretsiz kredi notunuzu öğrene bilirsiniz

Banka gişelerinden ücretsiz kredi notunuzu öğrene bilirsiniz

2- Beyaz Eşya Satan Mağazalardan Kredi Notunuzu Ücretsiz Öğrenebilirsiniz!

Ücretsiz kredi notunu öğrenmenin bir diğer yolu da elden yada senetle beyaz eşya satan mağazalardan geçmektedir. Bu tür mağazalar da Findeks tarafından oluşturulmuş olan ticariye özel kredi sorgulama paketlerine sahiptir. Benim oldukça yakınım Arçelik mağazasında çalıştığı için bunun doğruluğuna oldukça eminim. Beyaz eşya mağazalarının kredi notu sorgulama paketlerinin kullanılmasındaki en büyük nedeni ise elden veya senetle taksitli olarak verecekleri ürünlerin güvenilir kişilere verilmesinden emin olunmasıdır. Bu sebepten ötürü BOSCH, VESTEL dahil olmak üzere bir çok beyaz eşya satan mağazalar dan yine alış veriş esnasında ufak bir rica ile güncel mevcut kredi notunuzu ücretsiz olarak öğrene bilirsiniz.!

3- Oto galericiler ‘den Kredi Notu Değerinizi Öğrene Bilirsiniz!

Oldukça yakın bir arkadaşım oto galericiliği yapmaktadır. Sadece ikinci el araç satan bu arkadaşım satmış oldukları araç bedelinin bir kısmını peşin alırken diğer kalan kısmını da senet karşılığında taksitlendirme yapmaktadır. Tabi bu taksit imkanını doğru insanlara yapmak için de Findeks ‘in ticari risk sorgulama paketlerini kullanmaktadır. Onun sayesin de eşimin kredi notunu ücretsiz olarak öğrendim. Tek yapmam gereken eşime ait TC kimlik numarasını arkadaşıma telefon ile söylemek oldu. Anında bana sağ olsun eşimin mevcut kredi notunu ücretsiz olarak söyledi. Şayet mobil uygulamalar ile 8.5 lirayı bir kredi notunu öğrenmek için vermek istemiyorsanız bu yöntem ile de kredi notunuzu bedavaya öğrene bilirsiniz.;)

4- Hızlı ve Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme Yöntemi

Artık bilindiği gibi bankacılık işlemlerinin bir çoğu telefon üzerinden sağlanmaktadır. Kredi ve kredi kartı başvuruları da bu işlemlere 2019 itibarı ile tamamen dahil olmuştur. İllaki bir bankanın mevcut müşterisiniz tir. Tek yapmanız gereken 1 kuruş dahi cebinizden para çıkmadan kredi notunuzu bedavaya getirmek için müşterisi olduğunuz bankaya telefon ile ” KREDİ ” yada ” KREDİ KARTI ” başvurusunda bulunmanız dır. Yaptığınız başvuru da mutlaka telefonun karşısında ki memur sizin kredi notunuzu sorgulayacaktır. Kredi çekmek zorunda değilsiniz.! O esnada görevli memura kredi notunuzu sorarsanız mutlaka size ücretsiz olarak yardımcı olacaktır. Bankalara ait müşteri hizmetleri telefon numaralarını sizlere yazdım. Artık arayıp sormak size kaldı.

 • AKBANK → 444-25-25
 • Garanti bankası → 444-0-333
 • Türkiye İş bankası → 0-850-724-07-24
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • QNB Finansbank → 0-850-222-09-00
 • Türkiye Halk Bankası → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78

E-devlet üzerinden bedava 4 işlem ile kredi notu risk raporunuzu edine bilirsiniz.!

2019 MART ayının ortalarında Cumhurbaşkanı yardımcısı sayın Fuat OKTAY ‘bey tarafından verilen müjdeli haber ile artık kredi geçmişinizi e-devlet üzerinden de öğrene bilirsiniz. Bunu şu adımları sırası ile sağlayıp yapabilirsiniz.

 1. PTT şubelerinden 2 TL bir e-devlet şifresi alınız
 2. e-Devlet sistemine giriş yapınız
 3. Sistemdeki arama motoruna ” Risk Merkezi Raporu Başvurusu ” yazınız
 4. Açılan pencerede ” YENİ BAŞVURU ” deyiniz.
 5. Yeni çıkan pencere ” Kredi Limit ve Borç Bilgileri ” kutucuğunu işaretleyin
 6. Yine karşınıza çıkan pencereye ” BAŞVUR ” deyin.
 7. Cep telefonunuza gelen SMS şifresini yine e-devlete girip risk raporunuza bedava ulaşınız.

Hepsi bu kadar basit. 🙂

 

"Kredi Notu Ücretsiz Nasıl 4 Yöntemle Öğrenilir" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredi Notu Ücretsiz Nasıl 4 Yöntemle Öğrenilir" - 2 YORUM
 1. Erdinc dedi ki:

  E devlet üzerinden dediginiz gibi yapiorum ama yeni bir herhangi pencere acilmio

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ben bizzat denedim açıldı. Ama edevlet üzerinden tam olarak kredi notunuzu göremeye bilirsiniz. Onun için benim tavsiyem diğer yöntemleri denemeniz.

KOSGEBKredi.net