KOSGEB Kredi

Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar



Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar

Bankalar artık İnternet üzerinden başvuru yapmanız  halinde gelir belgesiz ve kefilsiz kredi alabilirsiniz. Ancak kredi notu 0 olanlar ne yazık ki buradaki başvurular dahi takılıp bireysel ihtiyaç kredisi alamamaktadırlar. Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Detayları ‘nı incelediğiniz bile başvuru sahiplerinden istedikleri tek şet 1650 puan üzerinde bir kredi notudur. Peki kredi notu 0 (sıfır) olanlar ne yapacak.! Onlara kredi veren bankalar var mı ? sizlere banka ve finansman firma tavsiye..

Kredi Notu 0 Olanlar Bankalardan Kredi Kullana Bilir Mi?

Bankaların özellik ile 2021 tarihi itibarı ile müşterilerinde finansman anlamda yapacakları ticaretlerde tek gözettikleri kriter kredi notudur. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? bunu daha önce sizlere açıkladığım için çok fazla o detaya girmeyeceğim. Ama başlıkta’da belirtmiş olduğumuz gibi kredi notu 0 çekenlere varsa kredi veren bankalar’dan bahsedeceğim. Ayrıca, bu bankalara başvuru yapmaları halinde halen ihtiyaçlarını giderecek olan finansmana sahip olamadılar ise emin olun ki mutlaka diğer birkaç teknik ile sizlere nakit paraya kavuşturacağım, buna söz veriyorum!

Hangi Bankalar Kredi Notu 0 (sıfır) Olanlara Kredi Veriyor?

Düşük kredi notundan ötürü marka haline gelmiş Akbank, Garanti bankası gibi finansmanlardan kredi kullanacağını düşünüyor iseniz emin olun ki yanılıyorsunuz. Banka müdürünün inisiyatifin’de dahil bu ve bunun gibi tanınmış bankalardan bireysel bir kredi kullanamazsınız. Ancak, 0 nota kredi verebilme ihtimali olan bankalar sadece Türkiye pazarına yeni girmiş yada girmeye çalışan finansmanlar dır. Biliyorum, bir çoğunun ismini dahi belkide duymadınız ama bu bankalardan güven ortamı içinde kredi kullana bilirsiniz. Bahsi geçen bu bankaların çoğunun bulunduğunuz ilçe de hatta şehriniz de dahi şubesi olmaya bilir.! Ama artık günümüzde İnternet üzerinden sağlanan bir mobil bankacılık sistemi var. Rahatlık ile bu sistem üzerinden başvurunuzu Türkiye’nin her neresinde olur iseniz olun gerçekleştire bilirsiniz. Peki, mobil İnternet bankacılığı üzerinden hangi bankalar kredi notunuz 0 olsa bile sizlere kredi verme şansı sunmaktadır.

 1. BURGANBANK
 2. ICBC
 3. Citibank
 4. Arap Türk Bankası
 5. Fibabanka
 6. Alternatif bank

Bunların başında gelmektedir. Türkiye Bankalar Birliği TBB listesinde ‘de yer alan bu bankalar içinde ben sizlere ICBC bankasını önermekteyim.!

ICBC Bankasından Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı

2021 içinde Türkiye’ye genelinde tam 44 şubesi olan banka kredi faiz oranları ile de oldukça iddialı bir finansmandır.  Çin sermayesi ile kuruluşmuş olan bu bankadan İnternet üzerinden kredi başvurusunu güven ortamında gerçekleştire bilirsiniz. Kredi notunuz 0 dahi olsa bu bankaya bir başvuru yapmadan karamsarlığa düşmemenizi tavsiye ederim. Kredi kartı dahi sizlere sağlayacak olan bankanın kredi başvuru işlemleri 50.000 TL kadar sizlere nakit olanağı sağlamaktadır. Aşağıdaki tablo üzerinden ister kredi, isterseniz de kredi kartı başvurusunu hemen gerçekleştire bilirsiniz.

Kredi Başvurusu Forum
Kredi Kartı Başvurusu Forum

Başvuru işlemlerinizin tamamlana bilmesi için ilgili formu doldurmanız yeterli olacaktır.!

Kredi Notu Düşük Olan Emekliye Kredi Veren Firmalar

Ülkemizde 13 milyona yakın emekli vatandaşımızın olduğu bilinmektedir. Bunların bir kısmı BAĞ-KUR ile EMEKLİ SANDIĞI mensuplarıdır. Emeklilerimiz kara listede dahi olsa onlara bir müjdeli haberimiz var.! Sizlere tam 60.000 liraya kadar kredi imkanını sağlayan bir firma var. Kredi notunuz 0 dahi olsa sizlere vereceğimiz telefon numarası yada adrese giderek 60 ay vadeli olarak bireysel ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Bu imkandan yararlanmak için ise sizden istediğimiz tek şart ise sadece emekli maaşınızı almış olduğunuz banka ile herhangi bir probleminizin olmamasıdır. Şayet en az 6 ay süre ile emekli maaşınızı aldığınız banka ile bir probleminiz yoksa ise aşağıdaki numara veya adrese bizzat giderek ihtiyaç kredinizi çıkarttırabilir siniz.

 • DT Danışmanlık Finansman Firması:  Eskişehir ‘de yer alan bu firmanın açık adresi ise; İstiklal Mah, Konuk Sok, Ak Çinler İş Merkezi, Numara: 6 / 8 Zemin Kat – ODUNPAZARI
 • Telefon:  Samet ÇETİN ‘nin Cep telefon numarası ise: 0-552-223-63-33 ‘dur. Bu arkadaşı tanıyorum bu arada

Bu numaradan yada adres üzerinden ilgili arkadaşımız ile irtibata geçip, dediğimiz gibi 60.000 liraya kadar kredinizi onay aldırabilirsiniz.

Kredi notum 0 diyenler üzülmeyin

Kredi notum 0 diyenler üzülmeyin

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Firmalar

Şimdi gelelim kredi notunuz 0 olduğu halde size bahsettiğimiz bankadan kredi hala alamıyor iseniz ne yapacağınıza. Bu bahsedeceğimiz yol ile her ne kadarda çok fazla bir miktarda nakit paraya kavuşamasanız da iki kişi (eşiniz ile birlikte) olarak müracaat ederseniz 10.000 liraya kadar 12 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Bunun içinde ise faturalı olarak;

 1. İnternet paketinizin olması
 2. Sabit hat sahibi olmanız
 3. Herhangi bir GSM operatörüne ait hatta sahip olmanız

yeterlidir. Daha önce Faturalı hatta kredi veren 3 operatör güvenilir mi? çalışmasını sizler için ses kayıtları ile yapıp teyit etmiştim. Burada dikkat edilecek şey kesinlik ile doğru bir firma ile iletişime geçmenizdir. Yoksa içeriğimiz ‘de yer aldığı gibi yapılan uygulama hem yasal hem de güvenilirdir. İsterseniz bu işlem içinde emeklilere finansman hizmeti sağlayan DT Finansman ile de irtibat kurabilirsiniz.!

"Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredi Notu 0 Olanlara Kredi Veren Tüm Bankalar" - 100 YORUM
 1. blank Salih dedi ki:

  Kesintisiz 4yillik ayni işyerinde sigortalı çalışıyorum garanti bankası maaş li müşterisi ve kredi kartı kullanan müşteriyim 10 bin kredi aistedim vermediler başka bankalar verirmi notum dü

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Garanti bankası kredi verirken not ortalamasında kesinlikle taviz vermeyen bir bankamızdır. Listede yer alan diğer bankalara başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

1 10 11 12
KOSGEBKredi.net