KOSGEB Kredi

Kredi Kartsız 36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan MağazalarKredi Kartsız 36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Cep telefonunda kredi kartı kullanımın kalkması ile birlikte özellik ile teknoloji meraklıları alım konusunda bir hayli zor durumda kalmıştır. Daha önceleri kredi kartı kullanarak bol taksit imkanı sunan hemen hemen her teknoloji mağazasından merak ettiğiniz veya hayalini kurduğunuz cep telefonunu almak oldukça basit bir yoldu. Şimdi ise bu imkanlar artık kredi kartsız elden yapılan taksitlere veya senet ile verilen yöntemler ile gerçekleşmektedir. Peşinatsız ve kefilsiz olarak beğendiğiniz cep telefonunu İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir ile Bursa’da 2021 senesinde 24 aydan 36 aya kadar taksitli olarak alabileceğiniz mağazaları (ki bunların başında Arçelik, Bimeks ve Evkur gelmektedir) ve sizlere bu olanağı sunarken aradıkları şartları detaylı bir şekilde burada ele aldık.

1- Arçelik 12 Ay Taksitle Kredi Kartsız Cep Telefonu Vermektedir

Daha çok buzdolabı yada dayanıklı elektrikli ev aleti satan kurumsal mağazalar senetle elden taksitli olarak bir çok marka ve modeldeki cep telefonlarını 12  aya kadar peşin fiyatına satmaktadır. Bu kurumsal mağazalarda sizlere en iyi örnek olarak Arçelik mağazasını tavsiye edebilirim. Arçelik Iphone, Samsung, General mobile ve LG gibi teknolojide nam yapmış bir çok marka ve bu markalara ait modelleri elden taksitli şekilde pazarlamaktadır. Arçelik bu pazarlama yöntemini iki şekilde uygulamaktadır. Bunlar;

 1. Kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu kredilendirme sistemi.
 2. Vade farkı koyarak senet ile elden taksitli şekilde.

Sizler için araştırmış olduğum bu iki uygulama hakkında tecrübelerimi aktarmak istiyorum.

 • Kendi Bünyesinde Oluşturmuş Olduğu Kredilendirme Sistemi

Arçelik tüm mağazalarından kredi kartı kullanmayan müşterilerine taksit imkanı sağlamak amacı ile kendi bünyesinde bir kredilendirme sistemi kurmuştur. Bu sistem tüm bankacılık sistemlerinde olduğu gibi Findeks Kredi Kayıt Bürosu ile iş birliği içinde çalışmaktadır. Müşterinin kredi kartı olmaması durumda yada herhangi bir cep telefonu dahil olmak üzere almak istediği ürünü bol taksitli almak istemesi durumunda mağaza sorumlusu müşteriyi bu sistem üzerinden sorgulamaktadır. Sorgulama esnasından şayet sistem kredi kullanmasına izin verir ise cep telefonlarında peşin fiyatına tam 12 taksit imkanından istifade edebilirsiniz. İnanmayan 444-0-888 numaralı telefonlara bu sistemi sorabilir.!

 • Vade Farkı Koyarak Senet İle Cep Telefonu

Vade farklı koyarak senet ile elden taksitli bir şekilde cep telefonu satma imkanını bir çok kurumsal mağaza gibi Arçelik de sağlamaktadır. Her il ve bir çok ilçede mağazası olan firma yine bir çok markadan oluşan geniş vitrini ile istediğiniz cep telefonunu elden taksitli bir şekilde vermektedir. Yakın bir zamanda şahsen gidip yaptığım incelemelerde ise aşağıda yer alan fiyatlara şahit oldum.

Senet İle Elden Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Senet İle Elden Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Diğer marka ve modeller,

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar

Fotoğrafları bizzat kendim sizler için Arçelik mağazasına giderek çektim. Fiyatlar ve taksit imkanları günceldir. Elden taksitli olarak senet ile yapılacak taksitler için mağaza sizin geçmişte en az bir kere alış veriş yapmanıza bakmaktadır. Referans amaçlı olarak istenilen bu şarta uygun değil iseniz şayet, Arçelik mağazasından daha önce alış veriş yapmış ve borcunu zamanında ödemiş olan bir kefil getirmeniz şarttır. Aksi taktirde ancak ve ancak mağaza müdürünün inisiyatifi doğrultusunda cep telefonunuzu senet ile alabilirsiniz.!

2- PTT ile Anlaşmalı Cep Telefonu Satan Mağazalar

Bu yöntem ile kredi kartsız 24 ay veya 36 ay hatta 60 aya kadar taksitler ile cep telefonu satan mağazalar genelde ufak işletmelerdir. Her il ve ilçedeki cep telefonu satan teknoloji dükkanları kendilerince PTT ile yapmış oldukları anlaşma ile kredi kartsız cep telefonu satmaktadırlar. Bu uygulamada da müşterinin kredi notu skoru yine ön planda yer almaktadır. İşletmesindeki bilgisayarlarında Findeks programı kurulu olan mağaza yetkilisi cep telefonu alacak olan vatandaşın T.C. si ile risk raporunu sorgular, şayet vatandaş risksiz gurup da yer alıyorsa PTT tarafından kendilerine temin edilen anlaşma formları doldurularak müşterinin imzalanması sağlanır. Formları imzalayan müşteri hiç bir belge ve evraka ihtiyaç duymadan arzu ettiği ürünü alır. Bu sistemde taksitler PTT ye ödenmektedir. İşletme sahibi faturalandırarak satmış olduğu cep telefonunun bedelini 3 iş günü içerisinde PTT den geri alabilmektedir.

3- Esnaflara Kredi Kartına Taksitle Cep Telefonu Satan İnternet Mağazaları

Evet yanlış duymadınız kredi kartına 12 ay eşit taksitler ile cep telefonu alabilirsiniz. Bu iddiamıza inanmayanlar içinizde elbette olacaktır. Ama sizlere bu olanağı sağlayan bankaların ve İnternet sitelerinin adreslerini verince siz bile şok olacaksınız. Hazır olun… Kredi kartına 12 ay taksitle cep telefonu satan İnternet sitesinin adresi Türkiye’nin en meşhur alış veriş sitesi olan hepsiburada.com. Site ticari kredi kartı sahiplerine almış oldukları tüm cep telefonları için tam 12 ay taksit olanağı sağlamaktadır. İnanmayanlar için buyurun aşağıdaki resmi tıklayın taksit duyurusuna bakın, yada siteye giriş sağlayarak herhangi bir cep telefonu seçip taksit seçeneklerini okuyunuz.

kredi kartına taksitle cep telefonu satan mağazalar

kredi kartına taksitle cep telefonu satan mağazalar

4- MediaMarkt 36 ay taksitli cep telefonu vermektedir

Denizbank ile yapmış olduğu anlaşma kapsamında Medimartk tam 36 ay taksit imkanı ile cep telefonlarını kredi kartsız olarak vermektedir. Alış veriş imkanı için İnternet üzerinden de kredi başvurusu olanağı sağlayan banka başvuruları için https://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/taksitli-telefon.html adresini kullanmaktadır. 500 ile 15.000 liraya kadar alacağınız için adınıza çıkacak olan kredi ile cep telefonu satın alabilir, artan ile de yine ihtiyaçlarını karşılaya bilirsiniz. 444-0-800 telefon numaralarından destek ve detaylı bilgi de alabilirsiniz.

5- EVKUR elden taksit ile cep telefonu satmaktadır

Sıklık ile televizyon ekranlarında reklamlarını görmüş olduğunuz EVKUR elden senetle cep telefonu vermektedir. Kendi kurmuş olduğu EVKUR Finansman ile 12 ay kadar vade imkanı sağlayan bankanın  peşin alımda 4.999.00 liraya vermiş olduğu bir cep telefonunun 6 ile 12 vadelerde için örnek ödeme taksit tutarı şu şekildedir.

Kredi kartsız cep telefonu vade hesaplamaları

Kredi kartsız cep telefonu vade hesaplamaları

Kredi İle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak da istediğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Bir çok mağaza şimdi bankalar ile yapmış olduğu anlaşma ile müşterilerine bu şekilde taksitli satış imkanı sağlamaktadır. Böylece, sadece özel bankalarla yapmış oldukları anlaşmalarla 36 aya varan kredi olanaklarını sunmaktadırlar. Aşağıda yer alan tablodan bu olanağı sağlayan sizin seçtiğimiz bir bankamızın faiz oranlarını görebilirsiniz. Ayrıca 36 ay için yapmış olduğumuz hesaplamayı da inceleye bilirsiniz.

QNB Finansbank ocak de %1.41 faiz oranı ile bir çok mağazalar ile anlaşama sağlayıp cep telefonu kredisi vermektedir. Farkı miktarlar ele alarak geri ödeme takvimi ise şu şekilde yer alır.

Finansbank Cep Telefonu Kredisi
Miktar 11 Ay 19 Ay 26 Ay
1.000 TL 100,40 TL 61,98 TL 47,86 TL
1.500 TL 150,59 TL 92,98 TL 71,79 TL
2.000 TL 200,79 TL 123,97 TL 95,72 TL
2.500 TL 250,99 TL 154,96 TL 119,65 TL
3.000 TL 301,19 TL 185,95 TL 143,58 TL
3.500 TL 351,39 TL 216,95 TL 167,51 TL
4.000 TL 401,58 TL 247,94 TL 191,44 TL
4.500 TL 451,78 TL 278,93 TL 215,37 TL
5.000 TL 501,98 TL 309,92 TL  239,30 TL

Finansbank için cep telefon kredinizin başvurusunu isterseniz hemen buradan yapabilirsiniz.

"Kredi Kartsız 36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredi Kartsız 36 Ay Taksitli Cep Telefonu Satan Mağazalar" - 14 YORUM
 1. blank mehmet dedi ki:

  bende taksitli cep tlfnu almak istiyorum nasil alirim

 2. blank Esat bilal yaz dedi ki:

  Kredi kartsiz 36 ay vade ile cebtelefonu almak istiyorum

  1. blank Esat bilal yaz dedi ki:

   Cebtelefon almak istiyorum

  2. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   ING TEKNO krediden yararlana bilirsiniz.

KOSGEBKredi.net