KOSGEB Kredi

Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama AdresleriKredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri

İlk defa yada çeşitli güvenlik nedenleri ile veya son kullanım tarihi geçmiş olan kredi kartlarınızı bankalar ücretsiz olarak yenilemektedir. Her hangi sebep ile almış olduğunuz bu kredi kartlarını banka sizlere anlaşma sağladığı kuryeler üzerinden güvenli bir şekilde göndermektedir. Daha çok acil ihtiyaç duyan tüketiciler yada zamanında gelmeyen teslim süresi geçmiş kartlarını endişe ile merak eden tüketiciler kredi kartım acaba nerede? diye sorgulama işlemlerini banka ile anlaşma sağlanan kurye İnternet siteleri üzerinden yapmaktadırlar. Bizde bu durumda olan tüketicilerin imdadına yetişmek amacı ile sorgulama işlemlerini ücretsiz yapacağınız TÜM BANKALARA AİT KURYE ADRESLERİNİ zaman kaybı yaşamamız için bir araya getirdik.

Kredi Kartı Sorgulamadan Önce Lütfen Şunları Bilelim

Bir çok kredi kartının çoğumuzda olduğu günümüzde bir çok neden den dolayı kartlarımızın yenilenmesi yada sıfırdan almamız gerekmektedir. Kredi kartlarını genelde ülkemizde alma nedenlerimiz şu şekilde sıralarsak

 1. Kayıp yada çalıntı sonrası yenilemeler (kredi kartımı kaybettim diyorsanız mutlaka bu tedbirleri ivedilik ile alınız.)
 2. Son kullanım tarihinin geçmesi
 3. İhtiyaç kredisi kullandığımız zaman prosedür gereği gönderilen kartlar
 4. Taksitli alış veriş imkanlarından yararlanmak amacı ile yapılan müracaatlar
 5. Çeşitli güvenlik nedenlerinden dolayı bloke sonucu edilen talepler
 6. Kırılma ve yıpranma neticesi oluşan hasarlar
 7. Yada manyetik çizgisinde oluşan sorunlar

dan dolayı nedenlerden dolayı yeni kredi kartı alırız. Bu yada buna benzer nedenlerden dolayı kredi kartınız son teslim tarihini geçtiyse lütfen ilk olarak kart sorgulaması işlemine geçmeden önce KURYE TAKİP yada FORM NUMARASINI bilmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız. Ayrıca kredi kartınız ikinci bir şahsa teslim edilmediğini de lütfen unutmayınız.

Garanti Bankası Kredi Kartı Sorgulama/Takip Sayfası

Türkiye de en çok tercih edilen kredi kartlarının başında Garanti bankasına ait BONUS KART gelmektedir. Bir çok özelliği kendisinde barındıran Bonus kredi kartı için sorgulamaları https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/kredi_karti_basvuru_takibi.page#calcContent=UID3fde3bf adresinden rahatlık ile yapabilirsiniz. Garanti bankasının kredi kart sorgulama işlemini yaparken ihtiyacınız olan şeyler;

 1. FORM numarası
 2. Sisteme kayıtlı telefon numaranız
 3. Doğrum tarih bilgileriniz

bu bilgilere sahipseniz anında sorgulama işlemini belirtmiş olduğumuz adresten gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Sorgulaması İnternet Şubeden Yapılmaktadır!

Garanti Bonus’dan ile neredeyse aynı oranda tüketicilerin tercih ettiği bir diğer kredi kartı’da Akbank’a ait olan axess’dir. Herhangi bir nedenden dolayı bu bankaya ait olan kredi kartınızda şayet size taahhüt edilen zamanda gelmediyse sorgulama işlemini yine İnternet üzerinden yapabilirsiniz. Ancak banka sorgulama işlemi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/basvurum-nerede.aspx adresinde yer alan bağlantıda AKBANK DİREK İnternet sitesine yönlendirmektedir. Dolayısı ile kendi İnternet sitesinden giriş yaparak kart sorgulaması yapmak için tek kullanımlık şifre ve bankaya kayıtlı TC kimlik numaranız olması gerekir. Bu bilgilere sahipseniz direk https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL adresinde de giriş işlemini sağlayarak ana üst menüden ” BAŞVURULAR / BAŞVURUM NEREDE ” sekmesinden kredi kartım nerede sorusuna anında cevap bulabilirsiniz.

Telefon Aracılığı İle Kredi Kartı Sorgulatan Bankalar

İnternet üzerinden kredi kartı sorgulama işlemlerini ne yazık ki hala bir çok banka imkan sağlamamaktadır. Ancak müşterilerinin bu merakını gidermek için banka telefon bankacılığı sistemlerini aktif etmektedir. Bun bankalar ve sorgulama için telefon numaraları ile izlemeniz gereken yol şu şekildedir.

Ayrıca telefon bankaların telefon şubeleri ile İnternet bankacılıklardan kredi kartı limit yükseltme işlemleri hakkında da detaylı bilgiye sahip edine bilirsiniz.

"Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Kredi Kartım Nerede? Banka Kurye Sorgulama Adresleri" - 67 YORUM
 1. blank Zehra dedi ki:

  Akbank kredi kartım 15 gündür gelmedi hangi kuryede nasıl öğrenirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Müşteri hizmetlerinden bunu öğrene bilirsiniz.444-25-25

 2. blank Yaşar Bayram dedi ki:

  Bankalarin bitanesinde kiredi kartim var sistemde gorunuyo ama hangi bankada oldugu gorunmuyo

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Hangi bankada olduğunu e devlet üzerinden göre bilirsiniz.

 3. blank sonmez dedi ki:

  papara kartagt kuryede ne zaman gelir bana

 4. blank Alican dedi ki:

  Akbank kredi kartım kuryeye verildi mi ne zaman teslim alabilirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   En fazla 3 iş günü içinde efendim

 5. blank Murat Yalvaç dedi ki:

  Kartım 3ay geçti . 5bintl limitli onay geldi halkbank . Fakat adreste olmadığım için kuruye teslim etmemiş. Kendilerine banka araciliyla bilgi verildi .kartım 3hafta oldu halkbank Denizli çınar şubesine teslim edilmesi lazım daha gelmedi . Bu kart ne zaman gelcek kuruye ????

1 5 6 7
KOSGEBKredi.net