KOSGEB Kredi

KOSGEB ZonguldakKOSGEB Zonguldak

Kendi iş yerini kurmak isteyen yeni girişimciler veya işletmesini büyütmeyi planlayan KOBİ’ler KOSGEB Zonguldak’ta sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Karadeniz Ereğli’deki temsilciliği ile 2 farklı yer de sizler ile olan KOSGEB her ay İŞKUR ve TSO gibi iş ortakları ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. Yerel belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri dahil olmak üzere tüm bu devlet kurumları tarafından Zonguldak ilimizde düzenlenen yada yeni düzenlenecek olan kursların tarihlerini ve adresleri tek bir sayfada bir araya getirdik. Ayrıca arzu etmeniz durumunda e-Devlet aracılığı ile düzenlenecek bu kurslara sitemiz kanalları ile doğrudan da başvuru olanaklarını siz Zonguldak’taki yeni girişimcilerimiz için imkan sağladık.

Zonguldak KOSGEB kurs başlanma tarihleri nedir ?

Zonguldak ilimizde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni hangi kurum düzenler ise düzenlesin kursun başlangıç tarihlerini koordineyi KOSGEB etmektedir. Öğretim görevlisinden tutunda eğitimlerin tüm giderleri de yine KOSGEB tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenden ötürü Zonguldak ilimizde şayet bir girişimcilik eğitimi düzenlenecekse bu eğitimin başlangıç tarihini birimin resmi sitesinden doğrudan bu https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=67 adresten öğrenebilirsiniz. Sayfa açıldığı zaman tüm Zonguldak ilimizde ve ilçelerinin kurs tarihleri hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Ayrıca bu eğitimleri düzenleyen kurumlarına başvuruyu da aynı sayfada aşağıdaki talimatlar doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz.

KOSGEB Zonguldak girişimcilik eğitim başvurusu nasıl yapılır ?

Şayet Üniversite hayatınızda girişimcilik derslerini almadıysanız veya Zonguldak’taki kurulacak olan işletme İŞGEM sınırları içinde kurulmayacaksa Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi almanız şarttır. Bu eğitimleri Zonguldak’ta bir çok resmi kurum KOSGEB öncülüğünde düzenlemektedir. Bu kurumların haricinde sadece İŞKUR başvuru sahibinin işsiz ve kendisine kayıtlı olmasını aramaktadır. Diğer tüm birimler sadece 18 yaş şartını aramaktadır. Zonguldak ilimiz yada ilçelerindeki eğitimlerden istediğinize kontenjan açığı olması dahilinde başvurunuzu,

  1. Eğitim tarihlerinin olduğu sayfadaki kursu düzenleyen kuruma şahsen gider.
  2. e-Devlet üzerinden https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adrese aracılığı ile başvuru formunun doldurulması ile katılım göstere bilirsiniz.

e-devlet üzerinden başvuru formuna doğrudan ulaşabilmeniz için mutlaka sistemdeki iletişim bilgileri bölümü doğru ve eksiksiz bir şekilde düzenlenmiş olmalıdır. Ön başvuru işlemi sonrasında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları doğru şekilde cevaplayan arasından ilk sıralamalara göre kursiyerlere eğitimi verilmektedir.

KOSGEB Zonguldak Müdürlük edere bilgileri

KOSGEB Zonguldak ilimizde bir adet Müdürlük ile KOBİ & ESNAF ve yeni girişimcilerimize hizmet vermektedir. Zonguldak’taki bu müdürlüğe tüm KOSGEB destek programları hakkında bilgi almak için başvurularınızı hafta içinde mesai saatleri dahilinde yapabilirsiniz.

  • Adres: Çaydamar mahallesi Ahmet Taner Kışlası Caddesi Numara 7  MERKEZ / ZONGULDAK
  • Telefon: 0372-253-36-48
  • Faks: 0372-253-67-49
  • E-mail: Zonguldak@Kosgeb.gov.tr

Zonguldak Karadeniz / Ereğli temsilcilik adres bilgisi

  • Adres: Müftü Mahallesi Meydan Başı Caddesi Çamlık Sokak Numara 9  KARADENİZ EREĞLİ
  • Telefon: 0372-316-11-61
  • Faks: 0372-316-88-97

 

"KOSGEB Zonguldak" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Zonguldak" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net