Faizsiz Kredi!

KOSGEB Van

12.02.2016
6.012
KOSGEB Van

KOSGEB Van

Devlet teşvikleri ile esnaf kredisi imkanlarından faydalanacak olanlar için KOSGEB Van girişimcilik kursu tarihleri, başvuru telefon iletişim adres bilgileri sayfamız da yer almaktadır. Sayfamızda yer alan kobi destek adreslerine Van ilimizin ilçeleri olan Çaldıran, Bahçesaray, Başkale, Çatak, Erçiş, Edremit, Gürpınar, Gevaş, Özalp, Muradiye, İpekyolu, Saray, Tuşba da ikametgah eden vatandaşlar da katılabilir.

KOSGEB Van kobi destek

Esnaflarımızın sürekli yanında olan KOSGEB kobi destek imkanlarını Van ilinde de sağlamaktadır. Kobi statüsünde faaliyet gösteren esnaflarımız için KOSGEB bir çok program oluşturmuştur. Oluşturmuş olduğu programlardan faydalanmak isteyen Van ve ilçelerinde ikametgah eden esnaflarımız kobi statüsünde faaliyet göstermesi, kendi alanında yer alan meslek odalarına kayıtlı olması, KOSGEB sistem veri tabanına kayıt, kobi beyannamesi, bilgi dokümanı ve ihtiyacı olduğu desteğe yönelik hazırlayacağı iş planı projesi ile devlet imkanlarından faydalanabilirler.

KOSGEB Van kursları

Esnaflığa devlet imkanları ile adım atmak isteyen bay, bayan, engelli, gazi, şehit yakını dahil tüm vatandaşlarımız mutlaka halk içinde KOSGEB kursları diye tabi edilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alması gerekmektedir. Eğitimleri alan tüm vatandaşlar iş fikirlerini nasıl iş planı projesine dökmeleri gerektiğini bilincine varmasının yanı sıra hayalindeki işletmenin ileri yönelik uzun vadeli ayakta kalabilmesi için yönetim ve pazarlama stratejilerini biliyor olacaktır. Böylelikle devlet iş yeri kuracak olan Van ve ilçelerindeki vatandaşlar için vermiş olduğu hibelerin ülke gelirine geri dönüşünden daha emin olacaktır. Van eğitim tarihleri, adresleri BURADA yer almaktadır. Van ili ve ilçelerinde yeteri talep olursa kurs tarihleri açılan sayfada duyurulmaktadır. Kayıtlar İŞ KUR ve KOSGEB birimlerine yapılır, aşırı bir yoğunluk olduğu taktirde katılan girişimciler arasında kura çekimi uygulanmaktadır.

Van birim adresleri, iletişim bilgileri

Van ili ve ilçelerindeki yoğun kobi destek ve iş yeri kuracak olan vatandaşların talepleri doğrultusun da bir Müdürlük ve 1 temsilcilik ile kobi uzmanı personeller hizmet vermektedir. Birim adresleri aşağıdaki gibidir.

Van Müdürlük

Adres: Bahçıvan mahallesi sıhke caddesi 1702 sokak numara 93 Selçuk ecza deposu üstü kat:4

Tel: 0-432-223-23-45  Faks: 0-432-223-30-00

Van temsilcilik

Adres: İskele caddesi Van TSO numara 51

Tel: 0-432-210-00-55  Faks: 0-432-216-44-88

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.