KOSGEB Kredi

KOSGEB UşakKOSGEB Uşak

KOSGEB Uşak ilimizde Organize Sanayi Bölgesinde 1 temsilciliği ve şehir merkezinde yer alan Müdürlüğüyle Yeni Girişimcilere ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ”’ tarihlerini planlarken tüm KOBİ ve şehir esnafına da destek programları sağlamaktadır. İŞKUR başta olmak üzere Banaz, Eşme, Karahanlı ve Sivaslı gibi büyük ilçelerindeki yerel belediyelerin de katkıları ile nerede ise her ay en az 1 olmak üzere KOSGEB kursları düzenlenmektedir. Uşak ve tüm ilçelerinde tüm kurumlar tarafından düzenlenen bu kursların başlangıç tarihleri ile başvuru form adreslerine erişim hakkında siz yeni işletme kurmak için devletimizden destek alacak olan girişimciler için yer verdik.

Uşak’ta düzenlenen tüm KOSGEB kurs tarihleri nedir ?

Uşak’ta KOSGEB Merkez Müdürlüğü ve İzmir yolundaki Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan temsilciliğinin yanı sıra bir çok devlet kurumu Yeni Girişimcilik Eğitimi düzenlemektedir.

İŞKUR dahil olmak üzere bir çok resmi kurum tarafından Uşak ilimiz ve ilçelerinde düzenlenen bu eğitimlere devlet desteği alarak iş kurmak isteyen bütün girişimciler katıla bilir. Kuracakları işletmelerinin ” KOSGEB desteklenen sektörler” içinde yer alması durumunda ” Girişimcilik Destek Programı ” imkanlarından yararlanmak için almaları şart olan eğitimler de sadece İŞKUR başvuru sahibinden İŞSİZ VE KENDİNE KAYITLI olmasını şart koşmaktadır. Diğer tüm kurumlar için 18 yaşından büyük olmanız eğitimlere katılabilmeniz için yeterli bir kriterdir. Tüm bu kurumlar tarafından Uşak ilimiz ve ona bağlı çevre ilçeleri tarafından düzenlenecek olan eğitimlerin başlangıç tarihilerinin adresleri sadece en doğru şekilde ===> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=64 <=== bu adreste yer almaktadır. Başvurular peki bu eğitimler için nasıl yapılmalıdır ?

Uşak KOSGEB Girişimcilik Kurs Başvuruları Nasıl Yapılır ?

Uşak girişimcilik eğitimleri dahil olmak üzere tüm ülke genelinde düzenlenen kurslara başvurular daha önceleri sadece eğitim cetvelinde yer alan kuruma şahsen olarak başvuru yapılması ile sağlanmaktaydı. Ama şimdi birim bir çok işlemini e-devlet üzerine taşıdığı için sizlere 2. bir alternatif olarak e-devlet üzerinden de başvuru olanağı sağlamaktadır. Şayet! Eğitim tarihlerinin yer aldığı sayfada ”AÇIKLAMA” hanesinde ” Başvurular sadece e-devlet üzerinden ” ibaresi yoksa ister birime şahsen giderek isterseniz de yerinizden dahi kalkmadan e-devlet üzerinden başvuruda buluna bilirsiniz.

e-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyen Uşaklı yeni girişimciler, başvuru işlemini https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adres üzerinden yapmaya başlamadan evvel, mutlaka iletişim bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olarak e-devlet üzerinde yer aldığını kontrol ediniz.

Yeni girişimciler, açacağınız iş yeri için hibeye giden yolu https://www.kosgebkredi.net/wp-content/uploads/2017/02/YeniGirisimciDestegiBasvurusuklavuz.pdf buradan izleye bilirsiniz.

Unutmayınız ki! Uşak’ta düzenlenen girişimcilik eğitimleri için yapılan her iki seçenekteki doldurulan formlar sadece ön müracaat formudur. Asıl kursiyer olma hakları kurum tarafından belirlenen adres de düzenlenen sözlü ve test usulü mülakatlar sonrasında belli olmaktadır.

KOSGEB Uşak birimleri adres bilgileri

KOSGEB Uşak’ta KOBİ ve Yeni Girişimcilere 2 birimi ile hizmetler vermektedir. Hizmet vermiş olduğu bu iki birime ait iletişim bilgileri ise telefon ve Faks numaraları ile birlikte şu şekildedir.

Uşak Müdürlük adres, telefon bilgisi

Kemal öz mahallesi Atatürk bulvarı numara 97 / MERKEZ – UŞAK

  • Telefon: 0-312-595-25-64
  • E-mail: usak@kosgeb.gov.tr

Lütfen bu numara haricinde farklı bir numarayı aramayınız.

"KOSGEB Uşak" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Uşak" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net