KOSGEB Kredi

KOSGEB TunceliKOSGEB Tunceli

Kültür seviyesi bir hayli yüksek olan ilimizde yeni girişimcilerimiz de bir hayli fazladır. 4 günlük eğitimler de 25 ile 30 kişilik sınıflarda işletme eğitimlerini Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi adı altında alan Tuncelililer ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Tunceli Merkez ve daha çok Pertek kasabasında verilen eğitimlerin başlama ve başvuru adresleri ise aşağıdaki gibidir.

Tunceli KOSGEB eğitim kurslarının başlama tarihleri ne zaman ?

Her ne kadarda çok fazla bir nüfuza sahip olmayan bir ilimiz olsa da girişimcilik ilimizde çok fazla rağbet görmektedir. Kendi işini Tunceli de dahi kurmayı düşünmeyenler bu eğitimleri memleketlerin de kolay yoldan alıp Türkiye’nin çeşitli illerinde işyeri açmaktadırlar. Bir çok değişik iş fikrinin çıktığı ilimiz çalışkan belediyeleri ile de Türkiye’ye örnek olmaktadır. Hele yaklaşık olarak 6 bin kişilik bir nüfusa sahip olan Ovacık ilçesini Türkiye de duymayanımız kalmamıştır sanırım. Düşük nüfusa rağmen yoğun talebin olduğu ilimizde düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerinin başlama tarihleri sadece en doğru şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=62 bu adreste yayımlanmaktadır. Başvuruları ise ister listede gözüken kursları veren kurumlara isterseniz de e-devlet üzerinden başvuru formunu doldurarak gerçekleştire bilirsiniz.

Tunceli girişimcilik eğitim başvuruları doğru şekilde nasıl yapılır ?

Tunceli yada ülkemizin herhangi bir ilinde ilçesinde başlayacak olan girişimcilik eğitimlerine e-devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Tunceli de düzenlenecek olan girişimcilik kurslarına da isterseniz eğitimi veren kuruma şahsen gidip de başvur da bulunabilirsiniz. e-Devlet üzerinden eğitim başvuru yapmak isteyenlerin daha önce e-devlet sistemine giriş yapıp https://bit.ly/2Tg7502 bu sayfadan başvuru formunu doldurması yeterli olacaktır.

KOSGEB Tunceli birimleri adres telefon iletişim bilgileri

Tunceli ilimiz de KOSGEB kurmuş olduğu bir Müdürlük ile girişimci ve KOBİ statüsündeki işletmelere hizmet sunmaktadır. Müdürlük adres, telefon iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Cumhuriyet mahallesi Elazığ caddesi valilik ek binası kat 3 numara 5 – TUNCELİ

  • Telefon: 0-428-212-13-23
  • Faks: 0-428-212-13-29
  • E-posta: Tunceli@kosgeb.gov.tr

"KOSGEB Tunceli" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Tunceli" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net