KOSGEB Kredi

KOSGEB ŞanlıurfaKOSGEB Şanlıurfa

Güney Doğu Anadolu bölgesinin en çok yeni girişimcisine sahip ilimiz olan Şanlıurfa’da KOSGEB 1 Müdürlük açmak ile kalmayıp 3 tanede temsilcilik kurmuştur. Toplam 4 birimi ile Devlet imkanlarından faydalanarak iş yeri kurmak isteyen yeni girişimciler için Şanlıurfa ve ilçeleri Eyyübiye, Haliliye, Karaköprü, Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Halfeti, Harran, Hilvan, Siverek, Suruç, Viranşehir’de Girişimcilik Kurslarını düzenlemektedir. Ayrıca  4 birimine rağmen şayet aşırı talep olması durumunda İŞKUR’da devreye sokarak çok daha fazla KOSGEB kurslarını düzenlemektedir. Tüm Şanlıurfa da düzenlenen eğitimlerin tarihlerini kurum ayrımı gözetmeksizin bir araya getirdik. Başvuru formunu doldurmanız halinde birim adreslerinde sıra beklemeden hemen anında müracaatlarını sağlaya bilirsiniz.

KOSGEB Şanlıurfa girişimcilik eğitim başvuru tarihleri ne zaman ?

Şanlıurfa ve ilçelerinde aralıksız olarak Girişimcilik Eğitimleri yeni girişimcilere verilmektedir. Bir çok resmi kurum tarafından verilen bu eğitimleri 18 yaşından büyük olmanız halinde rahatlık ile katılabilirsiniz. Sadece eğitimleri veren kurumlar arasında İŞKUR katılımcılarının işsiz ve kendi birimlerine kaydının bulunmasını talep etmektedir. Şanlıurfa ilimizde düzenlenecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitim tarihileri en doğru şekilde sadece bu ==> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=63 <=== adreste yer almaktadır. Adrese tıkladığınız zaman açılan sayfadaki tüm eğitimler ücretsiz olarak siz Şanlıurfalı girişimcilere verilmektedir. Hatta İŞKUR kaydınız bulunuyor ve İŞKUR tarafından düzenlenen girişimcilik eğitimlerine katılırsanız günlük yevmiye dahil alabilmektesiniz.

Şanlıurfa Girişimcilik Eğitim başvuruları nasıl yapılmaktadır ?

Şanlıurfa da düzenlenecek olan tüm girişimcilik eğitim başvurularını hangi kurum düzenler ise düzenlesin ister İnternet üzerinden isterseniz de doğrudan ilgili kuruma giderek yapabilirsiniz. İnternet üzerinden girişimcilik eğitim başvuruları için iletişim bilgileri güncellenmiş olan bir e-devlet şifresine ihtiyacınız bulunmaktadır. e-Devlet şifreniz varsa ve Şanlıurfa girişimcilik eğitimi bu sistem üzerinden başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adres üzerinden başvuru formunu doldurarak işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın ki her iki başvuru işleminde de yapmış olduğunuz ön başvuru olarak alınmaktadır. Özellik ile eğitimlere yoğun talep olması durumunda sizlere sözlü ve ihtiyaç duyulması halinde ilk 25 kursiyeri belirlemek için test usulü sınavda yapacaklardır. İşletme konuları ile iş planı projesinin nasıl hazırlanması gerektiğini anlatılan eğitim başvurusunun nasıl yapılacağını birde videolu olarak görmenizi tavsiye ederim.

KOSGEB Şanlıurfa Birimlerinin adresleri

KOSGEB Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde olduğu gibi Şanlıurfa ilimiz içinde Müdürlük ve yoğun talepten dolayı 3 tanede temsilcilikler kurmuştur. Şanlıurfa’daki devlete vergi borcu bulunmayan kendi meslek odasına kayıtlı tüm esnaflar ile yeni işyeri açacak olan girişimciler bu birimlerden istediklerine başvuruda bulunarak detaylı bilgi alabilirler.

Şanlıurfa KOSGEB Müdürlük iletişim bilgileri

Organize sanayi bölgesi birinci cadde posta kutusu 63000 / Şanlıurfa

 • Telefon: 0-414-369-16-28
 • Faks: 0-414-369-16-14
 • E-mail: Sanliurfa@kosgeb.gov.tr

ESOB Temsilcilik iletişim bilgileri

Paşabağı mahallesi 765 sokak numara 27 / Şanlıurfa

 • Telefon: 0-414-316-11-55
 • Faks: 0-414-316-11-63
 • E-mail: Sanliurfa.igem@kosgeb.gov.tr

TSO Temsilcilik iletişim bilgileri

Paşabağı mahallesi adalet caddesi numara 9 / Şanlıurfa

 • Telefon: 0-414-316-11-55
 • Faks: 0-414-316-11-63

Birecik TSO Temsilcilik bilgileri

Merkez mahallesi hastane caddesi bahçeli evler numara 1 BİRECİK /Şanlıurfa

 • Telefon: 0-414-318-18-00
 • Faks: 0-414-652-78-25

"KOSGEB Şanlıurfa" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Şanlıurfa" - 4 YORUM
 1. blank Ekrem dedi ki:

  Siverek ilçesine herhangi bir kosgeb cezai uygulama yasağı var mı başvuru açısında

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Hayır yok, her ilimizde başvuruda buluna bilirsiniz.

 2. blank Mustafa serçe dedi ki:

  Hayırlı günler. Ben kayıt yaptırmak istiyorum ne yapmaliyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   e-devlet şifreniz varsa uzaktan eğitimle kayıt olmaksızın hemen derslere başlaya bilirsiniz. Videomuz da bunu sizler için anlattım efendim.

KOSGEBKredi.net