KOSGEB Kredi

KOSGEB MuşKOSGEB Muş

400 binden fazla bir nüfusa sahip Muş ilimizde Bulanık ve Malazgirt en fazla girişimcinin bulunduğu ilçesi durumundadır. 1 tane merkez müdürlüğü ile faaliyet içerisinde bulun KOSGEB iş ortaklarının katkıları ile tüm buradaki yeni girişimcilere kurslar düzenleyip sertifika sahibi yapmaktadır. Sonrasında da desteğini esirgemeyen birim yöreye bir çok yeni esnaf kazandırmıştır. KOBİ ‘lerede her daim mevcut programları ile destek sağlayan KOSGEB Muş biriminin iletişim bilgilerini, yeni girişimcilik eğitimi alacak olanlar için de kurs başlama tarihleri ile birlikte yer verdik.

KOSGEB Kursları Muş ilimizde de başlamaktadır!

Devlet destekleri ile KOSGEB desteklenen sektörler kapsamında iş fikrine sahip olanlara bir çok kalemde yapılan harcamalara hibe imkanları sağlanmaktadır. ” Girişimcilik Destek Programı ” kapsamında verilen bu destekleri hak edebildesteklenenmesi için yeni girişimcinin mutlaka işletmesini kurmadan önce girişimcilik kurslarına dahil olması gerekir. Muş ilimizde de mümkün olduğu sıklıkta düzenlenen girişimcilik eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir. 18 yaş üstü daha önce bu eğitimleri almamış olan tüm Muş ‘lular için başlatılacak olan eğitimleri tarihleri en güncel ve doğru bir şekilde https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=49 buradaki sayfada paylaşılmaktadır. Sayfada çok fazla talebin olmadığı zamanlarda boş bir liste görebilirsiniz. Lütfen, sabırlı olun.! En kısa sürede Muş ilinde girişimcilik kursları yeniden planlanarak başlatılacaktır.

Muş girişimcilik eğitimlerine nasıl başvuru yapabilirsiniz ?

Kursların başlama tarihlerinde şayet mevcut eğitim tarihi gözüküyorsa o tarihin üzerine tıkladığınız vakit eğitimi düzenleyen kurum isminde derslere girecek olan öğretim görevlisinin bilgilerine kadar göre bilirsiniz. İsterseniz oradaki eğitim adresine doğrudan başvuruda buluna bilirsiniz. Tabi ” AÇIKLAMA ” hanesinde başvurular e-devlet üzerinden yapılacak ibaresini görmezseniz. Şayet o şekilde bir ibare görürseniz de direk e-devlet üzerinden başvuru da buluna bilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken direk https://bit.ly/2Tg7502 bu sayfaya giriş yaprak ardında da  adı altında yer alan menüye girerek başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

KOSGEB Muş müdürlük iletişim bilgileri

KOBİ’ lere destek yeni iş yeri açacaklara rehber olmak üzere Muş ilimizde yer alan KOSGEB Müdürlük adres iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray mahallesi hürriyet caddesi numara 312 posta kodu 49200 – MUŞ

  • Telefon: 0-436-212-94-14
  • Faks: 0-436-212-09-57
  • E-posta: Mus@kosgeb.gov.tr

Yukarıda yer alan Muş ili ve ilçelerinde ikametgah eden vatandaşlar için hizmet veren Müdürlük hizmet binasına mesai saatleri içerisinde başvurularını yapabilirsiniz.

"KOSGEB Muş" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Muş" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net