KOSGEB Kredi

KOSGEB MalatyaKOSGEB Malatya

Malatya ilimiz ciddi manada girişimci şehridir diye biliriz. Her yıl binlerce yeni girişimci bu ilimizden KOSGEB kursları ile yetişmekte ve kendi işletmesini kurmaktadır. Özellik ile hibe imkanların artması ile artan talebe yetişmekte zorlanan merkez müdürlüğü bir çok kamu kurumu işe istişareler yaparak girişimcilik eğitimleri düzenlemektedir. İŞKUR, TSO ve daha bir çok meslek odasının seferber olduğu KOSGEB Malatya girişimcilik eğitimleri için başvuru tarihleri ve adresleri en son hali ile şu şekildedir.

KOSGEB Malatya Girişimcilik Eğitimleri Başladı!

Kadın girişimcilerin dahi yoğun ilgisini gören Malatya kursları ilçeleri Battalgazi, Akçadağ, Arapgir, Yeşilyurt ve Doğanşehir’dede verilmektedir. Kendi iş yerini kurmak için Girişimcilik Destek Programı dahilinde hibe almak isteyen Malatyalılar her yıl bu eğitimlere büyük ilgi göstermektedir. Her ne kadarda Malatya da tek bir KOSGEB müdürlüğü olmuş olsa da bir çok kamu kurumu onu yalnız bırakmayıp bu eğitimleri düzenlemek için ciddi efor sarf etmektedir. Ücretsiz olarak İŞKUR dahil olamak üzere yerel belediyeler tarafından verilen tüm Malatya kursların başlama tarihleri ====> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=44 <==== bu adresten halkımıza duyurulmaktadır. 4 günlük eğitimleri alarak girişimcilik sertifikası sahi olmak isteyen iş fikrine sahip tüm Malatyalı yeni girişimciler bu kurslara,

 1. Ya listede yer alan kursu düzenleyen kuruma şahsen kimlik belgeleri ile başvuru yaparak
 2. Yada doğrudan e-devlet üzerinden başvuru yaparak

ön kayıtlarını oluştura bilmektedirler.

e-Devlet üzerinden Malatya kurslarına nasıl başvuru yapa bilirsiniz ?

Çok az bir İnternet kullanma bilginiz varsa birlikte Malatya ilinde düzenlenecek olan girişimcilik eğitim başvurularını yapa biliriz. Ama başvuru formuna erişmekte sorun yaşamamak için daha önce PTT’den almış olduğunuz e-Devlet şifreniz ile ilk olarak sistem giriş yaparak sağ üst köşede isminizin yer aldığı kısımdan ” İLETİŞİM BİLGİLERİ ” sekmesine ulaşarak özellik ile e-mail adresimizi bir girelim. Daha sonra ise https://bit.ly/2Tg7502 bu adrese tıklatalım. Kaşımıza bir çok KOSGEB programları çıkacaktır. Bu programlar içinde ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” olanı bulalım ve ilgili alanları doğru bir şekilde dolduralım. Tebrikler, başvurunuz alınmıştır. 🙂 hepsi bu kadar basit. Artık şimdi asil kursiyer olmak için eğitim düzenleyen birimler tarafından aranmak için bekleye biliriz.

Malatya KOSGEB Merkez Müdürlüğü adres bilgileri

Malatya KSOGEB müdürlüğü adres, telefon, iletişim bilgileri aşağıda olduğu gibidir. Çekinmeden bu adresler ile irtibat kurarak ihtiyaç duyduğunuz bilgiyi alabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz sorularınızı bizler ile paylaşa bilirsiniz.

Adres: Birinci Organize Sanayi Bölgesi İdari Merkezi 44200  – MALATYA

 • Tel: 0-422-237-53-91
 • Fask: 0-422-237-53-93

"KOSGEB Malatya" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Malatya" - 3 YORUM
 1. blank Hüseyin dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar sayın yetkili bir konuda bilgi almak istiyorum malumunuz deprem sonrası acil destek programı yapıldı ama sunu sormak istiyorum isyerimiz resmi olarak belgelendirilme miş olsada fiziki bir hasar yok lakin deprem sonrası ödemelerinizi alamadığımız dan kayısı toplaymaz hale geldik bu destekten sadece fiziki zarar görenler mi yararlana biliyor yoksa istenen rapor prosedür müdür eğer prosedür değilde hasar istiyorsaniz bizde mağduruz bu durumlardan devletimizin sunduğu bu imkandan yararlanamamaizin tek suçu kobi olup kosgeb üyesi olmanız mi esnaflar odası tüm esnaflara destek verirken biz bu haktan yararlanamayacak miyiz ilginiz için şimdiden teşekkürler..

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Tarım için İl/İlçe Müdürlükleri üzerinden bilgi alabilirsiniz. Konuya ne yazık ki hakim olmadığımızdan ötürü sağlıklı olarak sizlere bir cevap veremeyeceğim.

 2. blank Abdullah SARI dedi ki:

  Merhaba .depremden zarar gören tüm kobilere bu belirtilen acil destek kredisi veriliyormu.İyi Çalışmalar

KOSGEBKredi.net