KOSGEB Kredi

KOSGEB KonyaKOSGEB Konya

Nüfusun yoğun olmasına orantılı olarak çok fazla KOBİ ile yeni girişimciye sahip Konya ilimizde KOSGEB Merkez Müdürlüğüne ilaveten 4 tanede temsilcilik kurmuştur. Ayrıca girişimcilik eğitim kursları içinde Seydişehir, Karapınar, Akşehir TSO ve Ereğli Ticaret Sanayi Odası‘nın yanı tüm diğer ilçelerindeki İŞKUR ve yerel belediyeler ile iş birliği içindedir. Tüm bu kurumlar ve temsilcilikleri ile Konya ilimizde düzenlenecek olan bu yıla ait girişimcilik kurslarının adres ile başlangıç tarihlerini sizler ile paylaştık. Ayrıca, dilerseniz artık yeni dönemde sağlanan imkanlar ile İnternet üzerinden bu eğitimlere de başvuru da buluna bilirsiniz.

KOSGEB Konya kursları başlangıç tarihleri nedir ?

KONYA’da sürekli olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlenmektedir. Bu eğitimleri hangi devlet kurumu düzenliyor olursa bilin ki mutlaka organizasyonluğunu sadece KOSGEB tarafından  yapmaktadır. Dolayısı ile Konya ilimizdeki düzenlenecek olan tüm girişimcilik kurslarının başlangıç tarihlerini de bu kurum tayin etmektedir. Kurum Konya ilindeki bütün eğitim başlangıç ay / gün ve saatlerine kadar sadece doğrudan buradaki adres üzerinden bildirmektedir  https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=42 sayfaya girdiğimiz vakit Konya ilimizde düzenlenecek olan bir çok eğitim tarihini göreceksiniz. Size uygun olan kurs tarihinin üzerine tıklayıp, eğitimi hangi kurumun nerede verdiğini göre bilirsiniz. Hatta, işletme derslerinin yer aldığı kursa tayin edilen öğreğim görevlisinin isim bilgisini dahi bu adreste görebilmekte siniz.

Konya girişimcilik eğitimi başvuruları nasıl yapılmaktadır ?

Konya ilimizde düzenlenmesi planlanan KOSGEB kurslarının başvuruları daha önceleri sadece eğitimi düzenleyen kuruma şahsen olarak başvuru yapılması ile sağlanmaktaydı. Şimdi artık günümüzde bu uygulamaya ilaveten e-devlet üzerinden de başvuru formuna erişim şansı yeni girişimcilere verilmektedir. e-Devlet üzerinden ve eğitimi düzenleyen kuruma yapılan başvurulan ikisi de ön başvuru olarak kabul gördüğünü lütfen unutmayalım. Özellik ile yoğun başvurularda sizlere eğitimi düzenleyen kurum tarafından bir ön mülakata mutlaka sokacaklardır. Sözlü ve test usulü olarak düzenlenen bu mülakatlarda takılmamak için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları konularına çalışmanızı tavsiye ederim.

KOSGEB Konya Birimlerinin Adresleri

Her ilde Müdürlükleri olan KOSGEB katılım sayısı ve nüfus sayısına göre temsilciliklerde kurmaktadır. KOSGEB KONYA ilimizdeki katılım sayısının fazla olmasından dolayı 4 tane temsilcilik ile hizmet vermektedir. Müdürlük ve temsilciliklerin adres, telefon iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Destekler hakkında aşağıdaki adreslere mesai saatleri içinde başvurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Müdürlük İletişim Bilgileri

Feyzi çakmak mahallesi, Büsan sanayi sitesi KOSGEB caddesi Numara 53  42050 / KARATAY

  • Tel: 0-332-345-06-03
  • Faks: 0-332-345-06-10
  • E-mail: Konya@kosgeb.gov.tr

Seydişehir Temsilciliği adres bilgileri nedir ?

Ulukapı mahallesi 701 sokak 20/A   SEYDİŞEHİR

  • Tel: 0-332-582-60-09
  • Faks: 0-332-582-16-26

Karapınar Temsilciliği iletişim bilgileri

Yeni belediye iş hanı kat 2 numara 51  KARAPINAR

Tel: 0-332-755-12-76 Faks: 0-332-755-72-20

Ereğli Temsilciliği irtibat bilgisi

Selçuklu mahallesi hamam sokak numara 9 Posta kutusu: 42320 EREĞLİ

  • Tel: 0-332-713-10-73
  • Faks: 0-332-713-18-02

Akşehir Temsilciliği irtibat numaraları

Selçuk mahallesi hükumet caddesi numara 10  AKŞEHİR

  • Tel: 0-332-813-38-27
  • Faks: 0-332-813-97-08

"KOSGEB Konya" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Konya" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net