KOSGEB Kredi

KOSGEB Kobi Beyannamesi FormuKOSGEB Kobi Beyannamesi Formu

2019 yılında da devlet desteklerinden faydalanabilmeleri için esnafların KDS üzerinden KOSGEB KOBİ beyannamesi formu güncellemesi veya doldurması ve bilgi dokümanı ile çıktısının alınması gerekmektedir. Bu ve bunun gibi tüm devlet desteklerinden KOSGEB üzerinden yararlanmak için sisteme giriş yapıldıktan sonra beyannamenin nasıl doldurulması gerektiğini sizlere resimli sayfamızda yer verdik.

Beyannamesi Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

KOBİ beyannamesi formu doldurmaya başlamadan önce bilmelisiniz ki yapacak olduğunuz yanlışlıklar dan doğacak mali ve hukuki sorumluluk işletmenize ait olacaktır. Bu yüzden lütfen bilgilerinizi doğru giriniz. Bu formu 15 dakika içinde doldurmanız gerekmektedir aksi taktirde zaman aşımına uğrayacağından dolayı tekrar formu baştan doldurmanız gerekecektir.

Not: Aşırı yoğunluktan dolayı sistemler yavaş ilerleyebilir, lütfen daha hızlı işlem kaydı için mesai saatleri dışında da KOBİ beyannamesi formu doldurmak için sisteme giriş yapınız.!

KOSGEB KOBİ Beyannamesi formu doldurulması resimli anlatım

Kosgeb giriş ekranı

Giriş Ekranı Görüntüsü

  • Karşınıza çıkan ekranda giriş yapmak için KOBİ beyannamesi yılını aşağıdaki resimdeki gibi seçiniz ve  aşağıdaki resimdeki gibi ” İLERİ ”  butonunu tıklayınız.
Kobi beyanname yılı seçilmesi

KOBİ beyanname yılı seçilmesi

İleri Butonu

İleri Butonu

  • Aşağıdaki resimdeki gibi yan taraftaki formda işletmeniz ile ilgili olan bölümleri dikkatlice okuduktan sonra doldurunuz ve yine ileri butonuna tıklayınız.
Başlangıç Bilgisi

Başlangıç Bilgisi

"KOSGEB Kobi Beyannamesi Formu" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Kobi Beyannamesi Formu" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net