KOSGEB Kredi

KOSGEB KırklareliKOSGEB Kırklareli

Yılın neredeyse her aynında KOSGEB Kırklareli ilimiz de Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni İŞKUR yada yerel belediyeler veya TSO’ları tarafından düzenlemektedir. Yeni kuracağı işletmesi için devletten hibe almak isteyen Kırklareli’li yeni girişimciler şayet faaliyet gösterecekleri yer İŞGEM sahalarında değil ise mutlaka bu eğitimleri almak zorundadır. e-Devlet üzerinden de artık müracaatlarının kabul edildiği KOSGEB kurslarının başlangıç güncel tarihlerini ve adreslerini Kırklareli’li yeni girişimciler için yer verdik. Bu adreslere başvurularını güvenli bir şekilde yapabilir, ücretsiz olarak eğitimlerini alabilirler.

KOSGEB Kırklareli kurslarına nasıl katıla bilirsiniz ?

Kırklareli yada ilimize bağlı olan ilçelerinde KOSGEB kurslarına katılım göstere bilmek için ilk olarak başvuruşunuzu sağlamanız gerekir. Ön başvurular günümüzde artık 2 şekilde kabul edilmektedir. Bunlardan bir tanesi şahsen olarak eğitimi düzenleyen birime yapılan müracaat ile bir diğeri de İnternet üzerinden e-Devlet aracılığı ile kabul görmektedir. Her iki başvuru yönteminde de hak sahibi olabilmeniz için sizlere sözlü ve yazılı bir mülakat ilgili birim tarafından düzenlenmektedir. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sınav Soruları haklarından bilgi almak ve öncelik hakkına sahip olmak istiyorsanız bu içeriğimize göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Kırklareli’ndeki kurslara E-devlet üzerinden yada kurumlara doğrudan nasıl başvurulur ?

e-Devlet yada ilgili kurumlara doğrudan girişimcilik sertifikası alabilmek için başvuruda bulunmadan önce mutlaka hangi tarihte hangi birim tarafından bu eğitimlerin düzenleneceği konusunda bilginizin olması gerekir. Kırklareli’ndeki ve ilçelerindeki düzenlenecek olan tüm girişimcilik kurslarının tarihlerini ve adreslerini en doğru şekilde ise bu ==> https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=39 adresten öğrenebilirsiniz. Açılan sayfada şayet yakın tarihlerde bir eğitim Kırklareli için planlamış ise burada liste halinde görebilirsiniz. Listedeki mevcut eğitim tarihlerinin üzerini tıklayarak da hangi kurumun eğitimi verdiği öğrenebilir, başvurunuzu bu kurumun adresine şahsen yapabilirsiniz.

Başvuru seçeneği olarak e-Devlet uygulamasını kullanmak isteyen Kırklareli’ndeki yeni girişimcilerimiz de aynı sayfada yer alan ” e-Devlet ile BAŞVUR ” butonu tıklaması ve sonrasında açılan başvuru formunu doldurması yeterli olacaktır. Siz Kırklarelili yeni girişimcilerimiz için İnternet üzerinden kurs başvurusunun nasıl yapılacağını anlatan birde video çektik.

KOSGEB Kırklareli Müdürlüğü iletişim bilgileri

KOSGEB Türkiye’nin her ilinde en az bir Müdürlük ile KOSGEB destekleri için başvuruda bulunacaklar için hizmet vermektedir. KOSGEB Kırklareli Müdürlüğü ‘de Kırklarelililer için Kırklareli merkezde hizmet vermektedir. Müdürlüğümüzün adres, telefon, faks ve e-mail adresleri aşağıdaki gibidir.

Adres: Karacaibrahim Mahallesi Kurtuluş Caddesi Uzunlar Apartmanı Numara 48 / B  MERKEZ

Telefon: 0-288-214-72-28 Faks:0-288-214-72-12 E-mail: Kırklareli@kosgeb.gov.tr

Kırklareli KOSGEB Temsilcilikleri

Kırklareli KOSGEB kursları ve KOSGEB destekleri için Müdürlüğümüzün yanı sıra isteyen vatandaşlarımız bizlere aşağıda yer alan temsilciliklerimiz ile de başvuruda bulunabilirler.

Kırklareli Lüleburgaz Temsilciği

Adres: Kocasinan Mahallesi İnönü Caddesi Numara: 11 / A LÜLEBURGAZ

Telefon: 0-228-417-11-21 Faks: 0-228-417-19-89 E-mail: Luleburgazsinod@Kosgeb.gov.tr

Kırklareli Babaeski Temsilciliği

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi Numara: 24  – 39200 BABAESKİ

Telefon: 0-228-515-57-39 Faks: 0-228-515-17-56

"KOSGEB Kırklareli" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Kırklareli" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net