KOSGEB Kredi

KOSGEB KarabükKOSGEB Karabük

KOSGEB Karabük ve ilçeleri Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu ile Yenice ‘de İŞKUR’unda destekleri ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vermeye aksatmadan devam etmektedir. Her ne kadarda Karabük’te tek bir Müdürlük ile hizmet vermiş olsa da belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri’nin de katkıları ile girişimcilik kursları belli dönemlerde kendi işini kurmak isteyen genç girişimcilere ücretsiz olarak verilmektedir. Eğitimlerin başlangıç tarihlerine göre başvuru formunun doldurulması ile katılım göstere bileceğiniz kursların adresleri güncel ve doğru olarak şöyledir.

KOSGEB Karabük Kursları ne zaman başlamaktadır ?

Karabük ilimizde yoğun talebin olması durumundan neredeyse yılın her ayından en az bir girişimcilik eğitimi düzenlenmektedir. Düzenlenecek olan bu eğitimlere bir çok resmi kurumda öncü olmaktadır. Dolayısı ile hiç bir genç girişimcimiz eğitimlerden dolayı mağduriyet yaşamamaktadır. Karabük ve ilçelerinde düzenlenecek olan girişimcilik kurslarının adres ve iletişim bilgilerini doğrudan https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=78 adresi üzerinden ulaşa bilirsiniz. Açılan sayfada girişimcilik kurslarının sadece adreslerini görmek ile kalmayıp bunun yanında hangi kurumun ne zaman kursları nerede düzenleyeceğine kadar bilgileri elde edebilirsiniz.

Karabük girişimcilik kurslarına nasıl katıla bilirsiniz ?

KOSGEB’te artık veri ağını e-devlet üzerine aktarmıştır. Dolayısı ile bir çok başvuru kabulünü bu ağ üzerinden almaya başlamıştır. Daha önceleri sadece eğitimi veren kurum tarafından şahsen olarak yapılacak başvurular ile kabul edilen müracaatlar şimdi artık e-devlet üzerinden de kabul görmektedir. Şayet sizin de bir e-devlet şifreniz varsa ve Karabük ili yada çevre ilçelerinde KOSGEB kurslarına katılmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden başvuru formuna https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ adresine girerek ulaşabilirsiniz. Başvuru formuna engellere takılmadan ulaşmak için daha önceden e-devlet verilerinde yer alan iletişim bilgilerinizi doldurmanız şarttır. Yeni Girişimcilik Destek Programı imkanlarından yararlanmak için şayet İŞGEM sınırları içinde işletme kurmayacaksanız alınması gereken bu eğitimlerde tüm ilk olarak yapılan müracaatlar, ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Şayet çok fazla talep olması durumunda sizlere sözlü ve yazılı olarak teste sokacaklarını lütfen unutmayınız.

  • Girişimcilik Destek Programı imkanlarından yararlanmak isteyen genç girişimciler için hazırlanan başvuru kılavuzu

Ayrıca sizler için birde girişimcilik eğitimi başvurusunun nasıl yapılacağını anlatan bir video çektik. Ufak bir de tavsiyede bulunmamız gerekir ise şayet ilinizde yada ilçenizde girişimcilik eğitimleri bulunmuyorsa lütfen çevre il yada ilçelerdeki eğitimleri de aynı sayfadan kontrol ederek başvuruda bulununuz. Böylece zaman kaybı yaşamadan farklı illerdeki eğitimlere katılarak girişimcilik sertifikasının sahibi olabilirsiniz.

Karabük Müdürlükleri adresleri, iletişim bilgileri

Türkiye’nin her il ve ilçesinde KOSGEB Müdürlükleri ve nüfusuna göre ek olarak temsilcilikleri de yer almaktadır. KOSGEB Karabük ilimizde bir adet Müdürlük ile girişimci ve KOBİ’ler için hizmet vermektedir. Desteklerden faydalanmak isteyen girişimci ve KOBİ ‘ler aşağıda yer alan adreslere şahsen olarak başvurularını yapabilirler.

Adres: Hürriyet Mahallesi Zonguldak Caddesi Çağrı İş Merkezi A Blok Numara 34 Kat 3  KARABÜK

Telefon: 0-370-412-66-57 Faks: 0370-412-66-51 E-mail: Karabuk@Kosgeb.gov.tr

Yukarıda yer alan iletişim bilgileri ile irtibata geçerek tüm KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı olarak uzmanlardan bilgi alabilirsiniz.

"KOSGEB Karabük" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Karabük" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKredi.net