KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu

KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 46.944 kez okundu.


2019-2020 yılında işletmeleri için teşvik almak isteyen Kobi’lerimiz ve esnaflarımızın yanı sıra kendi geçim kapılarını devlet destekleri ile kurmak isteyen bay, bayan genç girişimciler için sayfamızda tüm temel adres ve başvuru bilgileri yer almaktadır. Özellik ile en fazla ihtiyacınız olacak KOSGEB İstanbul Avrupa, Anadolu yakası ve Boğaziçi – İkitelli şubeleri, haliç hizmet merkezi müdürlüğü adres ve iletişim bilgilerinin yanı sıra İstanbul ilimizde yer alan sezon içinde planlanmış tüm Uygulamalı Girişimcilik Eğitim kurs tarihlerinin bilgileri de bulunmaktadır.

KOSGEB İstanbul Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kurs tarihleri

İstanbul ili ve ilçelerinde ikametgah eden kendi iş fikrini devlet teşvikleri ile hayat buldurmak isteyen tüm yeni girişimciler ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” alması zorunludur. Eğitimler İstanbul da aşırı yoğunluk dan dolayı sürekli olarak değişik ilçelerinde de yeni girişimcilere ⇒ ÜCRETSİZ ve aracısız olarak ⇐ verilmektedir. Başvuruların sayfamızda yer alan İstanbul KOSGEB birimlerine yapılması yada e-devlet üzerinden İnternet aracılığı ile yapılacak olan kurs tarihleri BURADA yer almaktadır. Eğitim ve öğrenim durumunuz her ne olursa olsun şayet sizde 18 yaşını doldurmuş ve hiç bir terör olayına geçmişte karışmamış iseniz bu birimlere başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden İstanbul KOSGEB kurslarına nasıl başvuru yapacağınızı siz değerli genç girişimciler için birde klavuz video hazırladık.

İkitelli Müdürlüğü adres bilgileri

Organize sanayi bölgesinde yer alan KOSGEB İkitelli Müdürlüğünün adres, telefon, e-mail ve harita bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESKOOP Sanayi Sitesi Posta Kutusu: 34306 – İKİTELLİ

Telefon: 0-212-473-37-00 / 0-212-473-37-73

E-mail : istanbulikitelli@kosgeb.gov.tr

Google Harita

Anadolu Yakası Müdürlüğü

KOSGEB Anadolu yakasından girişimci ve kobilere Dudullu Müdürlüğünde hizmet vermektedir. Dudullu Müdürlüğü adres, telefon ve e-mail bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: İMES Sanayi sitesi 308 ‘nci sokak C Blık Numara : 46  Posta Kutusu: 81230  YENİ DUDULLU

Telefon: 0-216-528-21-00 / 0-216-528-21-21E-Mail: istanbulanadolu@kosgeb.gov.tr

Google Harita

Boğaziçi Müdürlüğü telefon numaraları iletişim adresleri

KOSGEB Boğaziçi müdürlüğü girişimci ve veri tabanına kayıtlı olan KOBİ’lere desteklerini vermek için hizmet vermektedir. Boğaziçi KOSGEB Müdürlüğüne aşağıda yer alan adres ve telefonlardan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Gürsel Mahallesi Erzincan Sokak Numara: 18 Kat:1 KAĞITHANE

Telefon: 0-212-285-05-00 / 0-212-287-45-93

E-Mail: istanbulbogazici@kogeb.gov.tr

Google Harita

Haliç Müdürlüğü

İstanbul Haliç Müdürlüğü KOSGEB Destek Programların‘  dan faydalanmak isteyen girişimci ve kobi’lere aşağıdaki adres ‘de hizmet vermektedir.

Adres: Yeni Londra Asfaltı Yılanlı Ayazma Yolu Yeşil Plaza Numara: 15 Kat:6 TOPKAPI / ZEYTİNBURNU

Telefon: 0-212-482-03-03 / 0-212-236-43-30

E-Mail: istanbulhalic@kosgeb.gov.tr

Google Harita

Tepebaşı Temsilciliği

KOSGEB vatandaşlara daha yakın olmak için Müdürlüklerine ek temsilciliklerde kurmuştur. Tepebaşı ‘nda hizmet veren KOSGEB temsilciliği adresi aşağıdaki gibidir.

Adres: Meşrutiyet Caddesi Numara 62 TEPEBAŞI

Telefon: 0-212-252-29-00 / 0-212-249-50-07

Eminönü Temsilciği

KOSGEB destekleri ve devlet teşvikli kredi imkanlarından faydalanmak isteyen girişimciler Eminönü’nde hizmet veren temsilciliklerimiz ile aşağıdaki adres den irtibata geçebilirler.

Adres: İTO Merkez Binası Reşadiye Caddesi 34112 EMİNÖNÜ

Telefon: 0-212-445-60-00 / 0-212-520-16-56Bir önceki yazımız olan KOSGEB Ankara kurs tarihleri başvuru formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB İstanbul girişimcilik eğitim tarihleri başvuru formu Konusuna 21 Yorum Yapıldı
 1. kıymet baş dedi ki:

  istanbul şilede girişimcilik kurları varmıdır.İnternetten bu kurslara kayıt olabiliyormuyuz

 2. Rahime dedi ki:

  Istanbul eyup ilçesinde ikamet etmekteyim.Girişimcilik kursuna katılmak istiyorum.Acildönüş yapmanızı önemle rica ederim.

  1. Admin dedi ki:

   Başvuru adresleri sitemizde mevcuttur, Rahime hanım efendi..

 3. Ahmet Demirtaş dedi ki:

  İstanbul Eyüp te ikamet ediyorum
  En yakın girişimcilik kursana katılmak istiyorum
  Bu noktada bilgilendirirseniz çok sevinirim
  Teşekkürler

 4. fatma karakurt dedi ki:

  ev yemekleri cafe açmak istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   İstanbul’da verilen eğitimlere katılabilirsiniz, Fatma hanım..

 5. fatma karakurt dedi ki:

  kredi almak istiyorum

 6. mustafa dedi ki:

  yapı market işi kurmak istiyorum

 7. Muhammed dedi ki:

  50 bin tl hibe nasil alirim

  1. Arif dedi ki:

   KOSGEB’in kurslarına katılıp (4 gün) eğitim göreceksin orada hepsini anlatacaklar.Giv vakfı var oradan yapabilirsin başvuruyu.(girişimci iş adamları vakfı)

 8. Sema Çeri dedi ki:

  Merhaba ben daha önce eşimin şirketinde ortak görünmüştüm .şu anda işimizi kaybettik .Şimdi ben tek başıma kosgep ten faydalanabilirmiyim.

 9. taner dedi ki:

  üç yıldır araba yedek parça satış dükkanım var devletin vermiş olduğu 150 000 tl lik devlet yardımından nasıl yaralanırım

 10. Erol Apaydın dedi ki:

  Merhaba,
  Bir projem var ve bunu hayata geçirmem için yardım almam lazım. KOSGEB’in bana sağlayacağı destek nedir? Konu hakkında beni bilgilendirebilir misiniz?

 11. Eren dedi ki:

  Merhaba,
  20 yıldır İstanbul’da yaşıyorum ama Samsunluyum…Samsun’da hayata geçirilmek üzere bir iş fikrim/planım var. Ama henüz İstanbul’da ikamet ettiğim için KOSGEB eğitimlerine İstanbul’da katılmamın herhangi bir sakıncası var mıdır? Bu konuda bilgi paylaşmanız mümkün olursa çok sevinirim. Teşekkürler, saygılarımla

  1. Nilgün dedi ki:

   Merhaba, Eren İstanbul’da kursa katılmana hiç bir engel yok çünkü, İlleri bölge ,bölge ayırmışlar sen kursa gidip sertifikanı alınca kosgebin veri tabanına işleniyorsun onlar senin kursu aldığını görüyor ve projeni hangi bölgede gerçekleştirmek istiyorsan orada hayata geçiriyorsun.

 12. Nafiye dedi ki:

  Ben kafe açmak istiyorum 200 bine ihtiyacım var

 13. narin çelik dedi ki:

  selam.bende bu konuda fikir almak istiyorum.Bir kirişimci kadın olarak benndie kücük tekistil üzre yer acmak istiyorum.Acaba bende K OSGEB den 50.000 Hibe para alabilirmiyim.

 14. Erdal dedi ki:

  Acaba ben alicagim makinalari taksitli alirsam kosgep bunun bunun geri odemesini nasi sagliyo

 15. Emel gündüz dedi ki:

  Merhabalar bana bir mesaj geldi KOSGEB den bizde aradı krediye ihtiyacımız var oda o arada denk geldi numarayı aradık KOSGEB den olduklarını faizsiz kredi vereceklerini söylediker başvuru yaptı eşim ne kayberz ki dedi eşim bankaya sormuş dolandırıcılık olabilir öyle birşey yok demişler bir hafta içinde sürat kargo geldi bir dosya yla 590 tl ödemesi var diyerek bizde almadık dosyayı almadan iade ettik eşim aramış neyin nesi diye vazgeçtim almak dan demiş onlar da yasal işlem başlatacaklarini söylemiş almadığımız için rica etsem neyin nesi doğruluk payı ne siz nasıl yapıyorsnuz bilgi verin lütfen

  1. kadriye dedi ki:

   Emel Hanımcım kesinlikle dolandırıcılar, sakın inanmayın telefon görüşmesi dışında yazılı bir evrak imzalamamışsınızdır inşallah, Ben yıllardır Kosgeb de işlem yaptırıyorum o şekilde telefonla falan söz konusu değil sizin yazılı başvurunuz olmadan kosgeb kimseyi aramaz sakın kanmayın. Sizin durum haberlere kadar çıktı kesinlikle dolandırıcılar, yasal işlem de sizden yazılı imzalı birşey almadılar ise hiç bişey yapamazlar. Banada msj geldi kargonuz var şu linki açın falan diye yalan, daha dün aradılar denizbanktan güya hızlı hızlı konuşup katakulliye getirip bilgi topluyorlar, ana adı baba adı vss. daha sonra başka bir kurum adı uydurarak o bilgilerle başka başka oyun yapmaya çalışıyorlar, nolur kanmayın maalesef dürüst insan çok az üç kuruş için Allahtan korkmadan insanları sömürmekten çekinmiyorlar…

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
KOSGEB Ankara kurs tarihleri başvuru formu
KOSGEB Ankara kurs tarihleri başvuru formu

Ülkemizin başkenti olan Ankara ilimizde kendi işinin patronu olmak isteyen ev hanımları, engelli veya tüm genç girişimciler için KOSGEB 2019 yılında...

Kapat