KOSGEB Iğdır

KOSGEB Iğdır
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.447 kez okundu.


KOSGEB Iğdır

Iğdırlı esnaflarımız için kobi destek imkanı, yeni iş yeri açacaklara da devlet teşvikleri sunan KOSGEB Iğdır da kurduğu Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. KOSGEB Iğdır iletişim telefon numaraları, eğitim başvuru adresleri, tarihleri sayfamızda ayrıntılı olarak yer almaktadır. Sayfamızda yer alan adreslere Iğdır ilimizin ilçeleri olan Karakoyunlu, Aralık, Tuzluca da ikametgah eden vatandaşlarımızda KOSGEB başvuru yapabilirler.

KOSGEB Iğdır kobi destek

Devlet destekli esnaf kredisi almak isteyenlere hizmet veren KOSGEB Iğdır ilinde de şartları sağlayan kobi statüsündeki işletmelere de imkan sunmaktadır. Devlet teşviklerinden işletmenizi faydalandırmak için sadece kobi olmanız maalesef yeterli değildir. KOSGEB kurmuş olduğu programlardan faydalanacak olan esnafların kobi statünde yer almasının haricinde bağlı oldukları meslek odalarına da kayıtlı olması istemektedir. Bu iki şartı sağlayan esnafımız KOSGEB başvuru işlemlerini yapabilmek için sistemin veri tabanına buradaki gibi kayıt olması gerekmektedir. Kayıt işlemi sonrasında kobi beyannamesi ve dokümanı doldurması ve sonra burada yer alan desteklerden bir tanesini belirlemesi ve belirlediği destek üzerinden iş planı projesini yine aynı sayfadan oluşturması istenilmektedir. Tüm bu adımları sırası ile yerine getiren esnafımız KOSGEB başvuru işlemini sitemizde yer alan Iğdır adresine yapabilirler.KOSGEB Iğdır kurs tarihleri

Doğusunda batısında ülkemizin her ilinde hizmet veren KOSGEB devlet imkanları ile iş yeri kuracak olan Iğdırlılar içinde sunmaktadır. Yeni iş yeri kuracak olan ev hanımı kadın girişimci, emekli, gazi, şehit yakını, engelli ( özürlü ) tüm vatandaşlarımıza devlet imkanı sunan KOSGEB kurulacak olan iş yerinin desteklenmesi için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alınmasını şart koşmuştur. Eğitim alan vatandaşlar hazırladıkları iş planı sayesinde bankalardan ve KOSGEB birimlerinden hibe veya faizsiz kredi imkanları ile iş yeri kurabilmektedir. Yeterli talep sayısı olması durumda Iğdır ili ve hatta ilçelerinde bile düzenlenen eğitim tarihleri BURADAN duyurulmaktadır. Açılan sayfada sadece Iğdır ilinin kurs tarihinin yanı sıra Türkiye de yer alan düzenlenmesi planlanan diğer kurs tarihlerini ve adreslerini de bulabilirsiniz.

Iğdır birim adresleri, telefon numaraları

Iğdır ilinde faaliyet gösteren birim adres, telefon iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Adres: Söğütlü mahalle Atatürk caddesi Ahmet Ertaş iş merkezi numara 88 kat 3

Tel: 0-476-226-02-50 Faks: 0-476-226-02-51Bir önceki yazımız olan KOSGEB Ağrı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
KOSGEB Ağrı
KOSGEB Ağrı

KOSGEB Ağrı Devlet imkanları ile esnaf olamak isteyenlerin başvuru yapabileceği KOSGEB Ağrı adresleri, iletişim telefon numaraları, eğitim tarihleri sayfamızda yer...

Kapat