KOSGEB Eskişehir’de1 Müdürlük 1 Temsilciğe Sahiptir

KOSGEB Eskişehir’de1 Müdürlük 1 Temsilciğe Sahiptir
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.765 kez okundu.


Türkiye’nin her ilinde hizmet veren KOSGEB Eskişehir de kurmuş olduğu 1 adet hizmet Merkezi Müdürlüğü ve 1 de temsilciliği ile iş yeri sahibi olmak isteyen genç girişimcilere ve esnaflara devlet imkanı sağlamaktadır. KOSGEB destek programları ve Uygulamalı Girişimcilik Eğitim kursları için Eskişehir’de başvuru yapılması gereken Müdürlük ve temsilciliğe ait olan adres, telefon, e-mail ve google harita bilgileri aşağıdaki gibidir. Eskişehir ili ve ilçelerin’de devletin sunmuş olduğu bu imkanlarından faydalanmak için alınması mecburi olan ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Kursları ”  başlangıç tarih ve adreslerini yine Eskişehirli genç girişimcilerimiz için güncel hali ile mevcuttur.

KOSGEB Eskişehir Uygulamak Girişimcilik Eğitimi başlangıç tarihleri

Eskişehir ilimizde de yerel belediyeler ve Halk Eğitim Merkezleri başta olmak üzere bir Ticaret Sanayi Odası da belli tarihlerde yeni girişimcilere Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vermektedir. Yeni girişimciler bu eğitimleri ister doğrudan bu adreslere yapabilir, isterlerse müracaatlarını İnternet üzerinden e-devlet aracılığı ile gerçekleştire bilirler. Hem Eskişehir KOSGEB kurs tarihlerini ve adreslerini öğrenmek hem de İnternet üzerinde başvuru yapmak için bu adrese ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=26 giriş yapmalıdırlar. Bu adrese giriş yaptığınız vakit doğrudan tüm Eskişehir ve ilçelerinde düzenlenecek olan güncek kurs tarihlerini ve ayrıca kursun üzerine tıklamanız durumunda mevcut adreslerini de görebilirsiniz.

İnternet üzerinden başvuru yapmak isteyenler ise şayet kursa katılım gösterecek girişimciye ait bir e-devlet şifresi olması durumunda aynı sayfadan müracaatlarını anında gerçekleştire bilirler. Kurs başvuru formuna ulaşmak için girişimcinin sayfada yer alan ” e-Devlet Üzerinden Başvur ” butonuna önce tıklaması daha sonrasında karşısına çıkan başvuru formunu doğru bir şekilde doldurması yeterli olacaktır. e-Devlet üzerinden başvuru yapacak olan girişimcilerin doğrudan KOSGEB Eskişehir girişimcilik eğitimi başvuru formuna erişe bilmesi için daha önceden e-Devlet sistemine giriş yaparak ” İLETİŞİM BİLGİLERİ ” bölümünü doldurması gerekmektedir. Özellik ile bu alanda e-posta adresinin mutlaka yer alması şarttır. Aksi taktirde başvuru formuna ne yazık ki erişim sağlayamazsınız.!KOSGEB Eskişehir Müdürlüğü iletişim bilgileri nedir ?

KOSGEB Eskişehir

KOSGEB Eskişehir

KOSGEB sadece yeni girişimci iş fikrine sahip vatandaşlarımıza hizmet vermek ile kalmayıp Eskişehir’deki tüm esnaflarımıza’da desteklerini sağlamaktadır. Oluşturmuş olduğu bir çok destek programı ile bu imkanları sağlayan KOSGEB esnaflarımızdan sadece belli başlı şartları talep etmektedir. Bu şartları yeri gelmişken sıralamak gerekir ise;

 1. Esnafın mutlaka kendi meslek odasına kayıtlı olması gerekmektedir.
 2. KOBİ olması,  ( KOBİ nedir ? )
 3. Devlete herhangi bir vergi ve SGK borcunun bulunmaması gerekir.
 4. KOSGEB veri tabanına kayıtlı olmanız
 5. Kobi bilgi dokümanı ve beyannamenizin doldurulmuş olması gerekmektedir.

Tüm bunları sağlayan esnaflarımız Eskişehir’de faaliyette olan KOSGEB birimlerine iletişime geçebilirler.

Adres: Kurtuluş Mahallesi Sobacılar Sokak Numara 74 Posta Kodu: 26080 ODUNPAZARI

Telefon: 0-222-236-06-63 Fax: 0-222-236-17-92 E-mail: Eskisehir@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinatları

KOSGEB Eskişehir Temsilciği iletişim bilgileri nedir ?

Henüz KOSGEB destekleri ile tanışmamış olan Eskişehirli vatandaşlarımız bizlere KOSGEB Eskişehir temsilcilikleri ile de ulaşabilirler. Temsilcilik adres, telefon, fax ve google harita koordinatları aşağıdaki gibidir.

Adres: Ankara Yolu Üzeri Organize Sanayi Sitesi 26110 ESKİŞEHİR

Telefon: 0-222-236-03-60 Fax: 0-22-236-00-41 E-mail: Eskisehir@kosgeb.gov.tr

Google Harita KoordinatlarıBir önceki yazımız olan KOSGEB Adana'da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

KOSGEB Eskişehir’de1 Müdürlük 1 Temsilciğe Sahiptir Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Esra dedi ki:

  Anne sütü ve bebeğin saçı ile madalyon kolye yapıyorum. İlerletmek ve atölye açmak için devlet hibesi alabilir miyim ?

  1. Admin dedi ki:

   Tabiki de üretime dahil bir çok alanda açılacak olan işletmeler için hibe Eskişehir de alabilirsiniz.

 2. Zeki dedi ki:

  Slm. Ben Eskişehir den Zeki döküm taşlama işi yapmak istiyorum bunun için ne yapmam gerektiğini sorabilirmiyim.

  1. Admin dedi ki:

   İlk baştan başlayacağınız için GİRİŞİMCİLİK KURSLARINA katılmanız gerekmektedir.

 3. Ali ihsan Özlü dedi ki:

  Eskişehir’de işyeri açmak istiyorum ve KOSGEB desteğinden faydalanmak istiyorum,gerekenler nedir, yardımcı olur musunuz,teşekkür ederim.

 4. FEHMİ dedi ki:

  HAKKARİ VERGİ DAİRESİNİN 23308912288 TC KİMLİK NUMARALI VERGİ MÜKELLEFİYİM 2016 YILINDA KOSGEPE İNTERNET ORTAMINDA KAYIT YAPTIM HAKKARİ KOSKEP TEMSİLCİLİĞİNİ İŞARET ETMEM GEREKİRKEN SEHVEN ESKİŞEHİR KOSGEĞ TEMSİLCİLİĞİNİ SEÇTİM. SEHVEN YAPTIĞIM BU YANLIŞLIĞIN DÜZETİLMESİNİ İSTİYORUM.

 5. Habibe dedi ki:

  Siladan vatanima selamlar… ben bruxelle de yasiyorum ve ulkeme kesin donus yapmak istiyorum ama elimde hicbir imkanim maddi durumum yada meslegim yok size geldigimde nasil karsilanacagimida bilmiyorum kendi isimi kurmak istiyorum kurs egitimi almak istiyorum kurs sureleri nedir nasil yaparim iki cocugum var cok muallakta kaliyorum beni aydinlatirsaniz cok mutlu olacagim saygilarimla…

Sayfa başına git
Daha fazla Adresler
Kosgeb Adana Adres
KOSGEB Adana’da 1 Müdürlük 2 Temsilcilik Kurmuştur

KOSGEB sadece Adana merkez ile bağlı kalmayıp ilçeleri olan Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam,...

Kapat